Skocz do zawartości

Męski problem - stulejka, wędzidełko, zabiegi


tomciolampa

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega mówił że miał w niezaawansowanym stopniu i wystarczyło namoczyć napletek dobrze w cieplej kąpieli i „ćwiczyć” (nie mylić z masturbacją).

Robił tak przy każdej kąpieli, napletek się rozciągnął i działał poprawnie.

Potem gdy orgazm bez napletka nie sprawiał bólu i uszkodzeń to walił bez tego i obeszło sie bez operacji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny   Haha, skąd wy bierzecie taki teorie:blink:

Nie. Nic się nie przykleja.

Za gowniarza byłem wstydliwy na bilansach, nie dawałem spojrzeć lekarzowi na małego i zrobiła się stulejka. Mając 17 lat udałem się do lekarza a potem na zabieg do szpitala. 

Zabieg masakra. Raz, że wbija ci się długą igłą w małego, co jest bardzooooo bolesne a dwa asystowaly lekarzowi 3 pielęgniarki. Czułem się nie swojo. No ale strasza pani uspokoiła mnie słowami, że nie jednego małego widziała, żebym się nie wstydził. Ogółem chyba 3 godziny spędziłem na chirurgii, potem leki przeciwbólowe i do domu. Szczerze? Huja tam pomagały. Płakałam z bólu. I tak dwa dni. Na trzeci dzień o wiele lepiej. 

Lekarz dał dobra radę. Aby przemywac ranę po zabiegu, własnym moczem. Dużo pomogło i szybko się zagoilo. 

W czasie zabiegu rozmawiałem z urologiem i mówił, że po obrzezaniu same plusy. Większa higiena małego no i dłużej można uprawiać sex, ze względu na to, że główka uodparnia się na dotyk i jest mniej czuła. 

Potwierdzam! 

Edytowane przez Still
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomciolampa napisał:

U mnie był zabieg obrzezania częściowego ale potrzebuję poprawki. Czy ktoś miał podobnie?

Ja miałem mieć częściowe obrzezanie ale lekarz podczas zabiegu stwierdził, że lepsza będzie plastyka.

Na początku był problem ale z czasem się rozciągnęło.

Zaraz po zabiegu jak wszystko się wygoiło to się okazało, że jest trochę luźniej ale problem pozostał więc wkurzony poszedłem do lekarza, który mnie operował ( robiłem to prywatnie bo w NFZ lekarz kazał mi rozciągać a to gówno dało ) i dostałem od niego specjalny żel na blizny po szwach Contactubex.

Kazał mi stosować ten żel na wszystkie zszycia przez pół roku. Jeśli napletek nadal by się nie rozciągał to miałem wrócić na poprawki ale okazało się, że po zastosowaniu tego żelu było lepiej i poprawek nie trzeba było robić.

Tak więc powodzenia. Może i Tobie się uda.

Edytowane przez Ivar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi Panowie!
Wiecie co, ja jestem po zabiegu ale problem pozostał, a dokładniej...

Już mijają dwa lata jak poszedłem do urologa na zabieg stulejki plus wędzidełka, nie wiem czy to obrzezanie częściowe czy plastyka

Po zabiegu w spoczynku było ok, ale podczas wzwodu czułem straszne napięcie po jednej stronie i mogłem odciągać napletek tylko na granicy żołędzi a dalej bardzo bolało

Poszedłem na konsultacje do innego urologa po zabiegu, powiedział że wszystko jest jak trzeba i nie widzi źródła problemu a po obrzezaniu całkowitym nadal może boleć.

Z dziewczyną się zepsuło, a od zabiegu minęły już ze dwa lata. Chciałbym wreszcie ogarnąć tą sprawę, stąd moje pytania.

 

1) Czym różni się plastyka od obrzezania częściowego?
2) Czy po plastyce/obrzezaniu częściowym @Ivar @koksownik z początku dyskomfort był bardzo duży? i czy jakikolwiek pozostał? Moglibyście opisać ten ból? U mnie mam wrażenie, że mam krzywe zszycie i dlatego po jednej stronie jest to uciążliwe uczucie napięcia. Jak wyglądało u Was?

3) Czy po obrzezaniu całkowitym @Still  czucie spadło Ci wyraźnie czucie?

4) Czy ktoś z Was miał poprawki? Podobny przypadek do mnie?

5) Czy przed zabiegiem konsultowaliście się z innymi lekarzami czy na złoty strzał? Przez presję czasu nie konsultowałem się i czuję się trochę zły przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda asystowała przy przecinaniu wędzidełka mego Władka... fajna była ta pielegniarka ?. Lekarka też by uszła. No ale Władek złapał stres i nie drgnął nawet... nie okazał swej doniosłości tym razem.

 

Zabieg fraszka. Żałuję, że tak późno. Teraz mogę nawet skórę na głowę ;) samicy naciągnąć, gdy smakuje moje klejnoty.

 

Przed zabiegiem Władek czuł się jak w butach z drewna o dwa numery za małych. Po jest jak w klapeczkach na plaży mocząc nogi w wodzie o zachodzie słońca...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tomciolampa napisał:

1) Czym różni się plastyka od obrzezania częściowego?

W plastyce wydłużają ci wędzidełko, a w częściowym obrzezaniu - usuwają nadmiar skóry z napletka.

41 minut temu, tomciolampa napisał:

2) Czy po plastyce/obrzezaniu częściowym @Ivar @koksownik z początku dyskomfort był bardzo duży? i czy jakikolwiek pozostał? Moglibyście opisać ten ból? U mnie mam wrażenie, że mam krzywe zszycie i dlatego po jednej stronie jest to uciążliwe uczucie napięcia. Jak wyglądało u Was?

Nie miałem żadnego bólu po zabiegu. Jedynym dyskomfortem było swędzenie w okolicy żołędzia przez kilka tygodni.

49 minut temu, tomciolampa napisał:

4) Czy ktoś z Was miał poprawki? Podobny przypadek do mnie?

Nie było takiej potrzeby.

49 minut temu, tomciolampa napisał:

5) Czy przed zabiegiem konsultowaliście się z innymi lekarzami czy na złoty strzał? Przez presję czasu nie konsultowałem się i czuję się trochę zły przez to

Żeby pójść na zabieg usuwania stulejki, musiałem mieć skierowanie, a bez lekarza ani rusz. Konkretnie mówiąc - byłem w tej sprawie u urologa, by dowiedzieć się, co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Niepowtarzalny napisał:

A jak wykryć, że ma się stulejke?

Wklej zdjęcie. Doradzimy uczciwie. ;)

 

Stulejki nie masz - wnioskuję z opisu twego prącia w zwodzie. Ten fałd skóry 1cm poniżej żołędzia wyglądający jak zmiętolona bibuła to... efekt krótkiego wędziła... raczej.

 

Twój 'jolero' po korekcie tej drobnej przypadłości nie będzie posiadał widocznego napletka po jego obciągnieciu - patrz łysy z brezzers, no chyba że pójdziesz do kowala na zabieg...

 

Po zabiegu tez wklej zdjęcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tomciolampa napisał:

Dłużej? Czyli uprawiałeś seks mając stulejkę? 

No właśnie @Still nie bolało Cię np podczas obciągania?

 

Znajomy były stulejarz twierdzi, że ból podczas oralnego był straszny.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomciolampa

Ja ogólnie najpierw próbowałem przez NFZ. Poszedłem do lekarza rodzinnego ( facet, były wojskowy więc było trochę łatwiej ) odciągnął napletek i stwierdził, że jest OK ale jak powiedziałem mu, że problem jest przy wzwodzie to dał skierowanie bez słowa do urologa. A szpitalny urolog miał w dupie bo przyjeżdżał raz w tygodniu do naszej dziury i powiedział mi żebym sobie rozciągał w wodzie a tu lipa.

Znalazłem prywatnego urologa, który obejrzał i ogarnął temat za 700 PLN ( 12 lat temu ) z tym że musiałem zasuwać do stolicy bo tam miał warunki, żeby to zrobić.

Na początku jest problem i w zasadzie nie widać poprawy ale z czasem po smarowaniu żelem i odciąganiu było coraz lepiej ale gdybym był mądrzejszy wtedy to po prostu kazałbym się obrzezać i miałbym problem z głowy jak Still.

Próbuj to rozciągać a jak to nic nie da to idź i skonsultuj to prywatnie z jakimś urologiem i pozbądź się problemu definitywnie.

Ja mam do dzisiaj taki wałeczek ale w niczym mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.