Skocz do zawartości

Praca na pół etatu - jak skutecznie szukać


Summit

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda tak, że mam oszczędności na 3 miesiące max i potrzebuje znaleźć sobie zajęcie na pół etatu aby móc się dalej utrzymywać.
Wyjechałem za granice na studia dzienne do Skandynawii, na mojej uczelni obowiązuje angielski, ale pracodawcy wolą jednak jak zna się ich język ojczysty np. taki sprzedawca już odpada.
Myślałem o pracy na produkcji, sprzątaniu i pomaganiu w restauracjach.
Miasto całkiem duże jakieś 200 000 osób, więc możliwości pewnie są, tylko po przesłaniu wielu CV i
zerowym odezwie, motywacja mi spadła, czuje się podłamany i boje się że nic nie znajdę.
Nie wiem gdzie pisać już i czego szukać, jakieś rady bracia, co działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Młody96 napisał:

Możesz spróbować poszukać pracy na magazynach.

Albo spróbować dawać korepetycje z angielskiego, w tym przypadku nieznajomość miejscowego języka może być nawet atutem.

Masz racje, ale z angielskim to jest tak że sam przyjechałem tu aby go podszkolić, bo mam małe braki i opory przed mówieniem, a teraz nie mam wyboru i szlifuje. Na korepetyotora jeszcze sie nie nadaje :D 

Gdzie najlepiej szukać takich magazynów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się zorientować w okolicy. Jak mówisz, że miasto jest dość duże, możesz poszukać na obrzeżach, ewentualnie mniejszych miejscowościach w okolicy. Do tego każdy większy supermarket ma zaplecze i potrzebuje ludzi do wykładania towaru czy rozładowywania dostaw. Chociaż nie znam konkretnie warunków w Skandynawii, spekuluje na podstawie krajowego podwórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.