Skocz do zawartości

Telefon do 1000 zł dla kobiety


Azizi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nadeszła pora, że chciałbym ogarnąć telefon dla mojej kobiety. Do tej pory miała Xiaomi Redmi 4X ale nie przeszedł próby czasu. Budżet? 1000 zł max (nie wykluczam kupienia telefonu powystawowego).

W skrócie ma być ładny (heh), być w miarę wydajny (w gry nie gra, w coś ambitnego też nie więc chodzi o to by nie łapał zwiech i wytrzymał jakieś 2 lata życia) plus, jak wiadomo, aparat (istotne w dobrze instagramów i innych takich).

 

Zastanawiałem się nad Samsungiem Galaxy S7 Edge, LG G6 oraz LG V20 (wszystkie znalazłem na necie powystawowe bez rys w granicach 1000 zł). Który wybrać czy może zastanowić się nad czymś innym? Nie mam jakiejś większej wiedzy na temat komórek, więc zwracam się do kogoś kto może bardziej ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Przede wszystkim musi być - różowy.

To zdecydowanie, w ostateczności złoto, złoto Pany?

 

Redmi 5 też mi chodził po głowie. A ma ktoś z Was te LG v20/g6. One mnie dosyć ciekawią.

HTC też gdzieś w rankingach się przewijają.

 

PS. Wiadomo, że najlepszy byłby Srajfon, bo logo.. Ach i aparat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.