Skocz do zawartości

Kolejny niszowy youtuber i jego lśniąca biała zbroja...


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

   Ten koleś jest bardzo zniewieściały, pewnie wychowywany przez kobiety, ma same przyjaciółki i koleżanki.

Bawi się włosami jak baba i jest przeświadczony o swojej zajebistości. Skończy rozbity przez jakąś babę i będzie

beczał baranim głosem. Najgorsze że ma pewnie jakiś popleczników którym zryje beret.

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanister czyli sławuś już go kaperuje. @Fit Marek, będziesz miał następnego hejtera.?

 

Janusz Sekuła
Ty się już Roofi zapisz do nas bo będziesz złym hejterem... Polecam kannister.wordpress.com i mówię poważnie... Napisz do mnie na maila januszsekula@protonmail.com
Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryszczate, takie trochę zniewieściałe dzieciaczki będą mi wciskać kit, że jakiekolwiek sukcesy w relacjach z kobietami osiągnąłem dzięki czemuś innemu niż wygląd, pieniądze, "egoizm" czy zachowania czasem wręcz niepokojąco zbieżne z podejściem takiego typowego samca alfa :D. Poczekajmy aż małe lewaki założą własne rodziny z pozycji sfriendzonowanych beta pantoflarzy. Ciekawe co wtedy będą doradzać ludziom.

 

Dobrze koleś podkreśla w 6:44 - że on potrafi się dogadać z koleżankami już od podstawówki. Potrafi z nimi rozmawiać i rozmawiać i dogadywać się i... i rozmawiać... i to wszystko :D.

P.S. Roofi, kup sobie krem do warg.

 

Spójrzmy czym jeszcze zajmuje się młody feminista:

(kozak normalnie ?. Jest masa tematów a on w swojej rycerskiej odwadze jedzie po jakiejś dziewczynce, która prawdopodobnie dopiero zaczyna przygodę z youtube. To nawet nie jest czarny ani nawet chamski humor. Nawet nie krytyka a zwykłe bezcelowe hejterstwo)

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Pan Sekuła to nie Sławomir, nie ten głos. Sławek jak wiemy jąka się, sepleni i nie wymawia "r", a Janusz ma piskliwy głos gimnazjalisty, więc to moim zdaniem na pewno nie są te same osoby.

 

A zapraszać do swojej grupy to oni zapraszają cały czas, jak widać z miernymi efektami. Każdy kto ma trochę oleju w głowie, szybko zda sobie sprawę, że z nimi daleko nie zajedzie. Oni po prostu szukają głupków do czarnej roboty, żeby mnie obrzucać łajnem - ani tej osobie nie pomogą w życiu i karierze na youtube, ani nie mają wiedzy żeby w czymkolwiek pomóc, chcą tylko zaszczepić nienawiść do mnie i eksploatować neofitę sekty Kanistra.

 

To jak z "pogromcą diabła" - najpierw był spoko bo mnie obrażał, a po jego przeprosinach uznali że jest mną (!), a później że był moim agentem i go oskarżali o coś, nie wiem dokładnie o co, chłopaki mi opowiadali. 

 

Czyli najpierw kogoś wykorzystują, a jak ktoś mądrze wybierze (zamiast procesu i poważnych konsekwencji przeprosiny i odszkodowanie) to go obrzucają gównem. Nie ma tam lolajności, słowności ani honoru, więc ta grupa jest bardzo słaba, bo nikt poważny widząc coś takiego, nie będzie chciał w tym brać udziału.

 

U nas jest inaczej - są określone zasady, i kto trzyma z nami, ten jest z nami niezależnie od tego co się stanie. Dlatego nas jest ponad 6 tysięcy na forum, a ich jest max 9 osób, przy czym liczba ta w tym roku najprawdopodobniej się zmniejszy.

6 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

(kozak normalnie ?. Jest masa tematów a on w swojej rycerskiej odwadze jedzie po jakiejś dziewczynce, która prawdopodobnie dopiero zaczyna przygodę z youtube. To nawet nie jest czarny ani nawet chamski humor. Nawet nie krytyka a zwykłe bezcelowe hejterstwo)

Tak właśnie się robi karierę, dramami, atakami, wyszydzaniem. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Pryszczate, takie trochę zniewieściałe dzieciaczki będą mi wciskać kit, że jakiekolwiek sukcesy w relacjach z kobietami osiągnąłem dzięki czemuś innemu niż wygląd, pieniądze, "egoizm" czy zachowania czasem wręcz niepokojąco zbieżne z podejściem takiego typowego samca alfa :D.

Mówiąc wrednie i dosadnie - a co takim innego pozostało? :D On to przecież cały czas mówi z pozycji "weź się ogarnij i bądź cacy, bo mamusia będzie zła".

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ten koleżka ma lat ?

Gdybym był sprzedawcą w nocnym - zażądałbym od niego dowodu osobistego z ostrożności procesowej :)

Natomiast z takiej samej ostrożności (procesowej) - gdybym był portierem w burdelu - to bym go nie wpuścił do pilnowanego przybytku.

Porządek musi być !

 

1 godzinę temu, Still napisał:

Wygrzmocilem 2x wiecej lasek, niż koleś ma pryszczy na twarzy. 

Nadrabiaj chłopie zaległości bo dużo tego nie było :):):)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Still napisał:

Bracie, małego na loterii nie wygrałem :) Trzeba go szanować. 

A czy ja mowie, żeby nie szanować ?

W życiu :)

 

Wtykać nalezy regularnie, ale z głową ! Czyli - wiedzieć kiedy, wiedzieć w co, oraz wiedzieć w czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przerażające jakie wzorce dzisiaj dostają młode dzieciaki. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym który ma 7 letnią córkę i zaraz syn przychodzi, jak to zobaczył to nie wiedział co powiedzieć.

 

1 godzinę temu, Still napisał:

Wygrzmocilem 2x wiecej lasek, niż koleś ma pryszczy na twarzy.

Poziom żartu jak tego youtubowca, zastanów się nad własnym kanałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bombas napisał:

O kur! Ale żółte zęby!

Ha ha ! Też to zauważyłem.

 A tak poza tym to ...

Kolejny tuman wychowany w ciepłym mieszkanku, nie znający głodu i bezdennej samotności, którego jedynym osiągnięciem było zapewne przejście kolejnej serii GTA.

I takie cepy biorą się za ocenianie ludzi, którzy ciężko zasuwali aby osiągnąć chociaż średni poziom zaczynając od totalnego zera.

Takie tumany biorą się za ocenianie czyjejś nierzadko wieloletniej pracy i walki z mnóstwem przeciwności ( praca Marka oceniana przez tych flimonów jest tu najlepszym przykładem ).

 

To jest dramat.

Edytowane przez Ivar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Taboo napisał:

Poziom żartu jak tego youtubowca, zastanów się nad własnym kanałem ;)

Jak to mi ostatnio pani powiedziała, gdy slodzilem kawę.

Ludzie dzielą się na inteligentnych i tych co slodza kawę. 

Kanał na yt mi nie w głowie, bo slodze :)

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typek to idealny przykład chłopaka wychowanego całkowicie przez kobiety. 

 

Układanie włosów, pewne maniery, emocjonalne nasycenie w głosie, jakby miał się rozpłakać. Takie mam wrażenie. 

 

Kobiety babochłopy, a samce totalnie wykastrowane. 

 

Człowiek, który trochę liznął prawdziwego życia zostanie na forum, bo to oaza prawdy. Chłopak młody, jeszcze się nauczy, a i może do społeczności dołączy. Nie ma sensu hejtować, bo niektórzy z nas byli pewnie jeszcze większymi białymi rycerzami w przeszłości. Jak siebie przypomnę z dziesięciu lat wstecz to czasami niedobrze mi się robi, no ale zmieniam się. Każdy się zmienia, to nieuniknione. Grunt, aby obrać dobry kierunek. A forum to daje. Bo nie ma lepszego kierunku od wejścia wgłąb własnej duszy. Temu chłopakowi gorąco tego życzę, aby nie myślał, nie skupiał się na kobietach, ale najpierw zdał przed sobą prawdziwy rachunek sumienia, który jednak nie ma niczego wspólnego z religijnym fanatyzmem. A wtedy stanie się cud i już takie nagrania na pewno nie powstaną. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.