Skocz do zawartości

Dziś [21.01] 56 urodziny Krzysztofa Kononowicza.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Widzę, że akuratnie spędzają ten dzień.

Ten drugi filmik kręcony był u Majora na chacie? Ta pańcia w środku była całkiem do rzeczy.

 

Podobał mi się ten piec kaflowy. Nie dotarły do nich kaloryfery i ogrzewanie podłogowe? No i ten suto zastawiony stół. Chlebek boży, kiełbaska i ogóreczki. Czym chata bogata. Major umie przyjąć gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Magician napisał:

Ten drugi filmik kręcony był u Majora na chacie?

 

To cały czas dom Kononowicza na ul. Szkolnej 17, Major ciągle mieszka u niego, mimo licznych zapowiedzi eksmisji i wyprowadzki.

 

1 godzinę temu, Magician napisał:

Podobał mi się ten piec kaflowy. Nie dotarły do nich kaloryfery i ogrzewanie podłogowe?

 

Wygląda na to, że wyposażenie wnętrza prawie w całości pochodzi z czasów wyprowadzki rodziny Konona z Warmii na Podlasie, czyli końcówka lat '70-tych.

Mnie najbardziej kiedyś ujęły kable elektryczne idące po ścianach.

 

1 godzinę temu, Magician napisał:

Ta pańcia w środku była całkiem do rzeczy.

 

Najlepszej urody z pań, które u nich zawitały była Zuzanna Boża z pamiętnej zeszłorocznej afery małolatowej.

 

 

[po lewej]

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłem założyć patostreama. Laski się marnują z nim. Ta z prawej jest naprawdę niezła. Umalować, ubrać porządnie i by wyrywała co lepsze mięsko na mieście. Major nie ma już mózgu, jeden bełkot, nie wiem czy to z picia, czy z urodzenia, ale ma laski, nie takie brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Najlepszej urody z pań, które u nich zawitały była Zuzanna Boża z pamiętnej zeszłorocznej afery małolatowej.

Akurat tego wieczora dzwoniłem do Majora. Ktoś wezwał psiarskich, przerwali strima, zabrali je na komendę i wezwali rodziców.

 

29 minut temu, Magician napisał:

A mogłem założyć patostreama

Z twoim nickiem ?

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magician napisał:

Chciałeś powiedzieć "z Twoim nickiem". Trochę szacunku do starszych. Wiekiem i stopniem.

Forma grzecznościowa nie jest formą obowiązkową ;). Poza tym nie mam w zwyczaju pisania z wielkiej litery tego co nie muszę i czego nie trzeba.

Nie unoś się niepotrzebnie - nie ma powodu, naprawdę.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: Jak na razie jedynym cudakiem w tym temacie jesteś Ty, a temat jest na wyższym poziomie niż Twoje wysrywy o jorku, spaniu na kanapie itd.

Już ostatnio w temacie o Kononowiczu @Fit Marek zwrócił Ci uwagę, że jeżeli kogoś nie interesuje to uniwersum, niech po prostu się tu nie wypowiada i ignoruje te wątki, czy to takie trudne do zrozumienia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.