Skocz do zawartości

Relacja, związek Polaka z dziewczynami z innego kraju. Cudzoziemkami


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) 

Był ktoś może z braci samców w związku z cudzoziemką, spotykał się ? Np. Z Włoszką, Ukrainką lub Turczynką ? Mówi się, ze wszystkie kobiety są takie same. 

 

Czy będąc w związku  niekrajanką zauważyliście jakąś różnicę kulturową, mentalną np. u Włoszki, Ukrainki, Dunki, Turczynki ?.

 

 

Ja na przykład chciałbym spotykać się z Włoszką, nie czuje się tym ,że jestem gorszy od przeciętnego Włocha, nie uważam, żeby Polska była gorszym krajem od Włoch, nie czuje kompleksów z tego tytułu, że jestem Polak. Polska, Polacy są biedniejsi od Włoch. Pisze z moją koleżanką już kilka ładnych lat najpierw był Skype teraz Facebook. Zamierzam przejechać się do Rzymu, i następnie zaprosić ,żeby Panna przyjechała do mnie.  Zapraszaliśmy się już wcześniej tylko nie wypaliło ja pieniążków nie miałem, ona była w stałym związku. Jak piszemy ze sobą dłuższy czas na stopie koleżeńskiej przydałoby się chociaż z raz spotkać.

 

Jakie macie doświadczenia w relacjach z kobietami z innego kraju ?

 

 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FWB ze Szwajcarką. Pani urodziwa (Co w krajach germańskich raczej należy do wyjątków), z dobrą pracą i zarobkami jednak ego nie szybuje pod chmurami jak u wielu naszych Pań. 

Różnice kulturowe wynikające z wychowania w kraju bogatym dosyć wyraźne lecz to tylko powierzchowne różnice. 

Oprogramowanie w głowie i tak standardowe. Jak u wszystkich. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje relacje z dziewczynami z innych krajów trwały max tydzień, czyli tyle ile podstawowy turnus hotelowy :P 

 

Spotykałem się z Dunką, Norweżką, Włoszką, Austriaczką i Angielką. Z włoszką do dziś mam kontakt, z resztą nie, najfajniejsza z nich była Dunka, blondynka, piegowata z dużymi jędrnymi cycami, Włoszka była słabo doświadczona w te klocki, Angielka mnie zaskoczyła, a Austriaczka była tak niewinna że skończyło się tylko na buzi buzi, choć była zdecydowanie najładniejsza z tego całego grona, jak się potem dowiedziałem miała chłopaka, którego bardzo kochała ? ? 

 

W Polsce spotykałem się z Białorusinką, doszło między nami do ruchania, nadal mamy kontakt, ale dzieli nas zbyt wiele kilometrów, abym mógł wyrazić swoje głębokie uczucie...do jej ciasnej cipki, zresztą co mi nie pasowało, to fakt że miała owłosione dupsko jak posuwałem ją od tylca ? taki minus, ale czego nie robi się dla miłości...cielesnej :P 

 

Także ciężko mi cokolwiek napisać, bo mimo iż trzymaliśmy się za rękę przez tydzień, to nie padły żadne zobowiązania z ich strony, obietnice, przyjechały po prostu pobzykać, a że trafił się im błyskotliwy i przystojny barman, który robił dobre drinki, to reszta już poszła sama, bez zbytniej mojej ingerencji :) 

 

Nie mniej jednak było bardzo fajnie, natomiast daleko było mi do pewnego Włocha i Albańczyka, którzy w tych sprawach przebijali mnie zdecydowanie, bo zmieniali dziewczyny co dwa dni, i to były naprawdę najlepsze niunie w hotelu, Alban chwalił się filmami które nagrywał z nimi ze swoich nocnych ekscesów, a Włoch chwalił się że wyruchał trzy Polki jednej nocy, jak się potem okazało to były kelnerki, które podobnie jak ja przyjechały zarobić sobie do ciepłego kurortu :) 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Silny88 napisał:

Robisz jeszcze jako barman? Planuje zrobić sobie szkolenie. Jesteś po jakimś kursie? Ciężko o pierwszą prace?

Rzadko, prowadzę swoja działalność i nie mam zbytnio czasu, jeśli już to bardziej hobbystycznie, na jakimś większym weselu, czy klubie :) mam kilka certyfikatów które zdobyłem pracując w Polsce i w Europie, kursów jako takich nie posiadam, bo są mi nie potrzebne, wszystko mam w głowię.

Czy ciężko? raczej nie, celuj w duże miasta, jak szukałem kiedyś pracy jako barman, to wysyłałem wiadomości do wszystkich hoteli i barów w promieniu 100 km, zawsze kogoś potrzebowali.

Osobiście uczyłem się wszystkiego sam, na dzień dzisiejszy z miejsca mogę zrobić jakieś 250 drinków i koktajli, wymyśliłem wiele ciekawych koncepcji, gdzie w wielu miejscach byli zaskoczeni że wcześniej na to nie wpadli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, The Motha said:

owłosione dupsko jak posuwałem ją od tylca

Najgorzej, kurwa najgorzej. 

1 hour ago, The Motha said:

jak się potem dowiedziałem miała chłopaka, którego bardzo kochała

Naughty boy! 

@Boromir więcej pewności siebie, panny z zachodu od razu to wyczują. My nie jesteśmy gorsi, w każdym kraju są janusze... czytaj tematy @Długowłosy pojeździł chłop po świecie. Mi zawsze mówili przez kolor oczu, że jestem z Norwegii czy Szwecji. Na myśl im nie przyszła Polska. Jako Polacy nie mamy się czego wstydzić. Także pierś do przodu i śmiało, i nie, nie musisz mieć markowych ciuchów za 300 baniek na sobie.  

 

 

Reszta wpisu bialorycerska. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Boromir napisał:

Był ktoś może z braci samców  z cudzoziemką, spotykał się ?

W związku nigdy, unikam jak ognia. Byłem tylko z Polką w związku raz w życiu.

 

1. Obecnie mam kochankę niemke lat prawie 21, jest to druga najlepsza panienka z jaką miałem przyjemność w życiu się spotykać.

 

2. 2 studentki z Turcji, są specyficzne ogólnie polecam dbają o chłopa jak o wazę z dynastii ming, ze względu an islam bardzo często wydepilowane na 0, z wad miłośniczki cienkich seriali i romansideł oraz ich włosy ze względu na pochodzenie na całym ciele przypominają łoniaki co mnie brzydziło, lecz ogólnie super babki.

 

3. Rosjanki z jedną było mizi mizi i na tym koniec jak dla mnie są obrzydliwe z resztą jak większość słowianek za wyjątkiem czeszek.

 

4. W Toruniu na starówce poznałem przemiłą japonke na zorganizowanej wycieczce i stwierdziłem, że warto pani miasto pokazać, i tu dostałem to czego się spodziewałem, zadbane ciałko i delikatne kobiece usposobienie- polecam, choć trza dobrze trafić.

 

5.Szwecja, Finlandia- świetne w łóżku, jak dla mnie one przy kimś obcym z innej kultury zapominają o feminizmie.

 

6. Czeszki- równie dobre jak tamtejsze piwo i jedzenie nic dodać nic ująć.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Brat Jan napisał:

Depilowanie religią nakazane?

Islam nakazuje czystości ciała, tak jak mnisi buddyjscy w pierwszym dniu golą CAŁE ciało na zero tak kobiety tam choć bywają wyjątki(starsze kobiety 40+) które się nie golą lub tylko utrzymują jakąś sensowną długość.

 

Jedna turczynka wygolona na 0  po prostu błysk w oku i na pusi, w dotyku jak pupcia niemowlęca druga miała jak to mówię szczotę czyli cienki malutki pasek od łechtaczki w górę dł. 3 cm estetycznie wyglądało. 

Obie w smaku (korci mnie napisać jak kebab ale) napisze, ze jak balsam jaśminowy czy coś w te smaki. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Uważam, że jeśli facet podoba się kobietkom to narodowość nie ma nic do rzeczy. Ogólnie polscy mężczyźni wolą polskie Mariole,Grażyny, a jeśli już ktoś z innym paszportem to Ukrainki, Białorusinki, bo Rosjanki już niekoniecznie.

 

Znam przypadek faceta 30-34 lata, który związał się z Ukrainką, która już ma córkę na studiach ( u nich edukacja szkoły średniej trwa krócej) i jeszcze urodziła mu dziecko i zamieszkała w Polsce.  Pewnie jest po 40tce, ale Ukrainki dobrze się trzymają. Pracując jako recepcjonista nie raz meldując ich nie przypuszczałbym, że mają tyle lat na ile wyglądają.

 

Nawet jeśli urodziła tuż po 40-tce to jeszcze ją to odmłodziło.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@równieśnikSzpilki W jaki sposób urodzenie drugiego bąbla odmłodziło starą, wcześniej samotną matkę 40+, która złapała beciaka providera? 

Związek mężczyzny 30+ w sile wieku, z samotną matką 40+ to już niezła patologia. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz Córka studiuje, więc mieszka już sama w jakimś domu studenckim, czyli ogólnie mówiąc odchowana i teraz zaczęła nowy etap z nowym mężczyzną. Cóż bywają kobiety, które po porodzie promienieją. Może niewiele ich jest, ale jednak. Zapewniam Cie, że jej figury pozazdrościłaby nie jedna nastolatka. 20 lat temu to musiała być dopiero rakieta.

 

Pani nie jest żadną patologią, bo u siebie w UA miała prestiżowe zajęcie księgowej. Tak się jakoś potoczyły te jej losy. Może temu gentelmenowi podobają się starsze kobiety, a ta jeszcze zdążyła dać mu potomstwo.

 

Serce nie sługa jak to mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2019 o 12:54, Morfeusz napisał:

W jaki sposób urodzenie drugiego bąbla odmłodziło starą, wcześniej samotną matkę 40+, która złapała beciaka providera? 

Panie tak mówią.

Że "drugie dzieciontko po 35 r.ż. odmładza kobietę".

Przecież kobietkom kłamstwo jest obce.

 

23 godziny temu, równieśnikSzpilki napisał:

Cóż bywają kobiety, które po porodzie promienieją.

PromieniUją.

"Promieniejesz", "nic się nie zmieniłaś" itp to grażyńskie teksty pod świeżo zarzuconym selfiaczkiem na fejsiku. Nie idź tą drogą, przetrzyj okulary...

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2019 o 09:29, zuckerfrei napisał:

Mi zawsze mówili przez kolor oczu, że jestem z Norwegii czy Szwecji. Na myśl im nie przyszła Polska. Jako Polacy nie mamy się czego wstydzić. Także pierś do przodu i śmiało, i nie, nie musisz mieć markowych ciuchów za 300 baniek na sobie.  

Mi tam mówią, że Niemiec albo Szwed :D
Pewnie przez kolor włosów.
Co ciekawe mam przodków z DE, więc może i mam niemiecką aparycję ?
 

 

W dniu 18.08.2019 o 14:11, równieśnikSzpilki napisał:

Zapewniam Cie, że jej figury pozazdrościłaby nie jedna nastolatka. 20 lat temu to musiała być dopiero rakieta.

 

Bez obrazy, ale piszesz jak stulejarz, który nigdy nagiej kobiety na oczy nie widział.
Uwierz, że w ciuchach to każda jest fajna.
Rozbierz taką 40-chę to od razu zmienisz zdanie.
Nie mówię, że nie będzie sexy, bo na swój wiek może być sexy, ale zdecydowanie daleko jej do sexownej 20-stki czy nastolatki.
Jak pisał @Stary_Niedzwiedz - przetrzyj okulary...
 

 

W dniu 18.08.2019 o 12:00, równieśnikSzpilki napisał:

Pewnie jest po 40tce, ale Ukrainki dobrze się trzymają. Pracując jako recepcjonista nie raz meldując ich nie przypuszczałbym, że mają tyle lat na ile wyglądają.

 

Wczoraj gdy jechałem autobusem to spotkałem jakiś turnus Ukrainek, chyba przyjechały na jakąś pielgrzymkę bo szły w stronę kościoła.
Panie spokojnie po 30-stce koło 40-stki.
Nie wiedziały, że istnieje przycisk do otwarcia drzwi... ale to mniej istotne.

Panie były rzeczywiście urodziwe, co najmniej dwie mi się mocno podobały, a zaznaczam, że były to panie myślę, że z 35.
Jedna mnie przypadkiem złapała za rękę(akurat ta, która mi się najbardziej podobała :D), po czym przeprosiła "sorry", a jej koleżanki zaczęły coś gadać po ukraińsku "Ooo..." jakby zrobiła coś szalonego ?
Muszę przyznać, że figura naprawdę była wow, ale na twarzy było widać już wiek :D 
Chyba bez makijażu były, ale naprawdę ładne.
Nasze polskie karynki to się chowajo :D 

W dniu 18.08.2019 o 12:00, równieśnikSzpilki napisał:

Znam przypadek faceta 30-34 lata, który związał się z Ukrainką, która już ma córkę na studiach ( u nich edukacja szkoły średniej trwa krócej) i jeszcze urodziła mu dziecko i zamieszkała w Polsce.  Pewnie jest po 40tce,

No tu mamy obcięcie jaj przez beciaka, który łapał resztki na rynku matrymonialno-seksualnym, nie zdawając sobie sprawy, że on sam zbliża się powoli swojego szczytu atrakcyjności seksualnej.
Tak robią typasy, które mają kompleksy, zaniżone poczucie własnej wartości, a taka starsza kobieta wiadomo, ona też nie będzie wybrzydzać i jeszcze bardziej boi się samotności.
Więc jest łatwym łupem dla takiej skończonej miernoty.

Oj bo ona ma czego się bać.
Natomiast ten typ ma po prostu urojenia w głowie napędzane kompleksami.
Nie zdziwię się, gdy za 10 lat zacznie ją zdradzać, w końcu ona już będzie starą babcią po 50-tce..

Mężczyźni szanujcie się.

W dniu 18.08.2019 o 14:11, równieśnikSzpilki napisał:

Może temu gentelmenowi podobają się starsze kobiety, a ta jeszcze zdążyła dać mu potomstwo.

To nie jest nawet zdrowe dla mężczyzny.
To jest opcja dla zakompleksionych pip, które nie potrafią zarządzać kobietą i sami chcą być prowadzeni za rękę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to idealizowanie Ukrainek. Jak gadałem z Ukraińcami na temat ich rodaczek, to opinie nie były pochlebne.

Po pierwsze, wiszą na facecie. Bo są nauczone, że facet pracuje i facet daje kasę.

Faceci pracujący w Polsce narzekali, że zdrady ze strony ich najukochańszych dziuń to plaga. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.08.2019 o 12:00, równieśnikSzpilki napisał:

Znam przypadek faceta 30-34 lata, który związał się z Ukrainką, która już ma córkę na studiach ( u nich edukacja szkoły średniej trwa krócej) i jeszcze urodziła mu dziecko i zamieszkała w Polsce.  Pewnie jest po 40tce,

W dniu 18.08.2019 o 12:54, Morfeusz napisał:

@równieśnikSzpilki W jaki sposób urodzenie drugiego bąbla odmłodziło starą, wcześniej samotną matkę 40+, która złapała beciaka providera? 

Związek mężczyzny 30+ w sile wieku, z samotną matką 40+ to już niezła patologia.  

Przypomniał mi się ten temat. Nie czytam tych pudelków, ale u kogoś na facebooku( u kobiety zapewne) taki link

https://www.pudelek.pl/artykul/151854/tylko_na_pudelku_weronika_marczuk_jest_w_ciazy_znamy_plec_i_imie_dziecka/

 

Wychodzi na to, że kobiety pochodzenia ukraińskiego są długo płodne i chyba atrakcyjne.


Cytat Pani Weroniki:

Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest bardzo dobrze. Jestem z kimś od siedmiu lat. To Polak - mówiła tajemniczo w jednym z wywiadów.

Jak szanowni koledzy stawiają. Ile lat może mieć ten gentelmen ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.