Skocz do zawartości

Zahamowania partnerki


leto

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, taki problem mam. No może nie do końca problem, ale trochę mnie to nurtuje.

 

Spotykam się z jedną taką dziewczyną, seksy są ooooj dobre dobre, długie i intensywne. Panna lubi bardzo ostro, często i długo. Jedyne co mnie jakoś tam nurtuje to to, że jest chyba trochę zahamowana w swoim repertuarze łóżkowych aktywności - mianowicie nigdy, ani razu (a tych razów już kilka, może nawet kilkanaście było) nie było między nami nic innego niż standardowy stosunek waginalny.

 

Powoli robi się z tego rutyna i nie mam pojęcia jak to przełamać. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem u żadnej kobiety, żeby była totalnie napalona i otwarta, ale tylko i wyłącznie w takich ściśle wyznaczonych granicach. Nie chcę żeby tak zostało na zawsze, ale jakoś nie wiem jak ugryźć temat. Powiedzieć jej prosto z mostu "zrób mi loda"? (Swoją drogą moje próby robienia jej czegoś innego niż to co zwykle też w zasadzie spaliły na panewce). Im dłużej to trwa tym bardziej w mojej głowie się utrwala ten impas i tym trudniej mi będzie to w przyszłości rozwiązać.

 

No wienc pomocy braty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipuluj, powiedz np: że dobra żona zawsze ciągnie, a dobra kandydatka na żonę ciągnie bardzo dobrze. U mnie podziałało. ale mieliśmy po 23 lata na karku. A ona w zeszycie pisała swoje imię i moje nazwisko. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu powiedz, ja np. z moją ustaliłem że póki co analu nie będzie, bo chce jej dobrze wagine spenetrować (a ona sama chciała anal) :lol: Zawsze warto powiedzieć, stanowczo i zdecydowanie co chcesz. Jak jesteś na tyle dla niej atrakcyjny i będzie się bała, ze uciekniesz - to zgodzi się nawet na wchodzenie do ucha :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Podczas seksu powiedz żeby klęknęła i powinna raczej wiedzieć o co chodzi.

No w sumie. 

1 hour ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

 

Robiłeś jej dobrze palcami

Tak, to jej pasuje, palcówka to chyba jedyna "niestandardowa" rzecz która jej podchodzi.

1 hour ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

 lub językiem

Pogoniła mnie :D

2 hours ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Jakie próby podjąłeś żeby ten seks oralny między wami wystąpił

W sumie to nie za bardzo cokolwiek. Z innymi kobietami zawsze to po prostu spontanicznie wychodziło, także nie byłem na to przygotowany.

1 hour ago, zuckerfrei said:

Manipuluj, powiedz np: że dobra żona zawsze ciągnie, a dobra kandydatka na żonę ciągnie bardzo dobrze

Primo nie lubię manipulacji, w seksie szczególnie. Primo po drugie, kolejny raz się nie żenię :D

1 hour ago, zuckerfrei said:

ona w zeszycie pisała swoje imię i moje nazwisko. 

To prawie groźby karalne :P

1 hour ago, Rexer said:

co analu nie będzie,

To to w ogóle odpada, zostałem na początku poinformowany.

1 hour ago, Rexer said:

Jak jesteś na tyle dla niej atrakcyjny i będzie się bała, ze uciekniesz

Chyba jestem, bo dochodzi jak z zegarkiem w ręku, od penetracji, po 2-3 min :D (nigdy wcześniej z nikim tego nie miałem), i tak 3-5 razy per sesja. Natomiast to nie jest nastolatka z kompleksami, która zrobi wszystko byle tylko misia przy sobie zatrzymać.

1 hour ago, wojkr said:

Baba pijana....dupa sprzedana, paniom po alkoholu z reguły puszczają hamulce.

Przerabialiśmy seks na kompletnej bani, nic to nie zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, leto said:

Primo nie lubię manipulacji, w seksie szczególnie. Primo po drugie, kolejny raz się nie żenię

Masz manipulować a nie pisać mówić jak jest... tak nie lubisz manipulacji... pamiętaj ona nie będzie miała skrupułów. 

2 hours ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Podczas seksu powiedz żeby klęknęła i powinna raczej wiedzieć o co chodzi. 

Moje doświadczenie pokazuje, że nie zawsze działa, jak się zatnie to nie i chuj + słaby samiec czyt ja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze a może to Ty gdzieś po drodze jaja zgubiłeś? Pytanie wskazuje na amatora i tyle, skoro już kochacie się a laska podobno wyuzdana to co Ty się nas pytasz? Bierzesz laskę od tyłu, stwierdzasz, że masz ochotę na loda to wychodzisz, za kudły obracasz ją w swoją stronę i sam kierujesz papę do dzioba i wsio :).

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz jeżeli samica nie ma szacunku do partnera to nie zadziała. Aby tak robić samica musi znać swoje miejsce w szeregu. Czasem relacja tak jest poprowadzona, że ni chuja, będzie:

- No co Ty robisz? Ty normalny jesteś?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

W takiej sytuacji po usłyszeniu tych słów - leci plaskacz na twarz, łapiesz za gardło i mówisz " będziesz grzeczna czy nie? ".

O tak, oczywiście. Następnego dnia w pakiecie dostaniesz obdukcję i oskarżenie o gwałt : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeśli uważacie że werbalny opór partnerki należy przełamać bezpośrednią przemocą fizyczną to współczuję. Może nigdy nie mieliście tak naprawdę do czynienia z kobietami, które lubią być tak traktowane, skoro rozpisujecie się jak to powinno się to stosować jako środek dyscyplinujący. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Możesz czekać, rozmawiać, tłumaczyć, prosić i wiesz co? Przyjdzie dzień, kiedy pancia odejdzie a Ty usłyszysz " chciałam mieć głębokie gardło po same bile a Ty mnie lelałeś jak dziecko " Pozdro600.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.