Skocz do zawartości

Dobre jedzenie przed seksem czy lepiej wcale


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, jak to u was wygląda? Dodam że mam 19 lat, jestem prawiczek, zestresowany i znerwicowany po mamie całe życie w kłótni z mamą przez co mam blokady w głowie do kobiet i ciężko mi je pozbyc się, mialem wiele okazji na seks ale coś się boję jakąś wewnętrzna siła mnie blokuje, eh ale to mniejsza, zawsze chce być przezorny i ubezpieczony, dlatego moje pytanie jest, czy coś jecie przed stosunkiem, tym bardziej jak chce by był to ostry seks, słyszałem że jak cały dzień się nic nie je to wieczorem jest się bestią w lóźku. A i jako prawiczek nie oczekuję odp typu, oj twój 1 raz nie przejmuj się byle byś sprawdzil jak to wygląda a potem to udoskonalal. Ja chcę odrazu swój 1 seks przeżyć by był nieziemski i nie mieć samobójców w głowie by mówili, że jestem cienki czy słaby, pomimo że podobno każdego 1 raz wyglądał, że albo nie chciał stanąć albo za szybko doszedł. Ja potrafię kilka razy dojść pod rząd w masturbacji , no w sumie od kiedy się trochę zapuscilem i zaczęły się papieroski, marjuana itd to słabiej, ale od miesiąca na czysto bez tytoniu ani żadnych używek, tylko sport więc forma wraca. Dodam że zauważyłem, ze jak się masturbujesz często to, to można po 2 tygodniach już kilka razy pod rząd dochodzić, a jak właśnie raz na tydzień, czy miesiąc, to raz dochodzisz i masz dość, co też ciekawe czy tak samo w aspekcie seksu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sex nie będzie nieziemski, seks to tylko seks, patrząc na twoje podejście pewnie za pierwszym razem tak się podjadasz, że dojdziesz po paru ruchach ale nie przejmuj się tym albo nawet ci nie stanie bo będziesz taki wydygany. Za bardzo się nakręcasz na to, wyluzuj. 

Myślę, ze nakręcałeś sobie jakichś romantycznych bzdur o nieziemskich rozkoszach płynących z cipki, fakt seks jest przyjemny i daje więcej satysfakcji od masturbacji ale od walenia technicznie się nie różni aż tyle. 

 

Sad but true, im szybciej zrozumiesz, ze cipka to nie brama do nieba a przyjemny kawałek mięsa tym lepiej. 

 

Nie sądzę aby jedzenie miało wpływ na łóżko, no chyba że najesz się czegoś po czym będą gazy to możesz czuć dyskomfort, powstrzymywać to a co za tym idzie zamiast skopić się na kobiecie będziesz myślał o tym żeby nie pierdnąć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre jedzenie zawsze przed seksem!

Dobre jedzenie działa rozluźniająco, ostrzejsze potrawy powodują wzmożone wydzielanie wszelkich soków.

Poza tym uczta kulinarna to dobra forma gry wstępnej....!

Do tego kapka alko, najlepiej wino - wspomaga trawienie i rozluźnia atmosferę...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi, zresztą chyba slaboby było, jakbym się ponawpierniczal jakiś fastfoodow a potem ledwo się ruszał w łóżku. Pytam bo są generalnie podzielone zdania na ten temat, jedni mówią jedz orzechy seler, arbuza się nawpierniczaj bo podobno jakoś na ukrwienie penisa dobrze działa i stoi długo, inni żeby całkowicie nic nie jeść cały dzień tylko pic to wtedy organizm nie jest zmęczony i ma dużo Energi itd...jest tego pełno w internecie, Dlatego chciałem spytać jakie Wy macie zdanie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Holden said:

Najlepiej jest kobicie buchnąć w twarz potwornym beknięciem po kiełbasie z cebulą i czosnkiem i piwie, orgazm murowany.

Jak jadla i pila to samo, to nie poczuje.

 

Po uj tworzyc historie o tym jak to sie trzeba solidnie przygotowac zeby przeleciac laskę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Levis napisał:

Kto pyta nie błądzi, zresztą chyba slaboby było, jakbym się ponawpierniczal jakiś fastfoodow a potem ledwo się ruszał w łóżku

Najpierw zacznij, doświadcz co na Ciebie działa i jak a potem to już nie będziesz musial zakładać tematu. Każdy jest inny i inaczej reaguje na takie rzeczy. 

 

Na mnie przed seksem zawsze dobrze działały marchewki, ale czy na Ciebie tak podziałają to już nie wiem. Jak se przywiązałem do małego to mogłem całą noc działać ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pierwszy raz musi być chujowy? Mój był normalny na tyle na ile może być normalny u 17 latka i nastolatki w tym samym wieku. Później już tylko lepiej. Co ty sie chłopak nakręcasz, że będziesz bogiem seksu urodzonym? To zwykła dziewczyna a nie jakieś wyzwanie, które musisz zaspokoić. Jak za pierwszym razem będzie krótko to zazwyczaj za drugim jest baaardzo długo. Bez stresu, to tak jak by się stresować przed kolacją czy na pewno szybko zjem ten posiłek i nie bedzie musiała na mnie czekać albo czy na pewno będę miał apetyt.

 

Ps. ja nie polecam alkoholu, może w młodości to wiele ułatwia ale teraz to uważam, że fajniej jest sobie poświrować w łóżku na trzeźwo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.