Skocz do zawartości

Sauna - nagość w miejscu publicznym


Sauna - czyli nagość w miejscu publicznym  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś w stanie odkryć swoje ciało w saunie?

    • Tak, bez problemu - akceptuję swoją nagość
      51
    • Nie - krępuje mnie to.
      21
    • Nie wiem/ Nigdy nie byłem/am
      16
    • Nie lubię sauny. To nie dla mnie
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Warto jednak zaznaczyć, że w saunowaniu nie chodzi o nagość... tak jak w morsowaniu nie chodzi o nagość... Fakt, że robi się to bez ubrania to czysta pragmatyka - po prostu lepsze efekty. Pewnie, że można iść na saunę w ubraniu... też się wypocisz... Pływać też można w butach... ale po co?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często korzystam z sauny, po basenie czy siłowni, zazwyczaj w mieszanym towarzystwie jestem w ręczniku, mniej się wtedy krępuje i mogę się zrelaksować, ale nie przeszkadza mi kiedy mężczyźni w moim towarzystwie korzystają nago z sauny.

Chociaż kiedy mam możliwość wyboru miedzy damską a koedukacykną sauną to zawsze wybiorę damską. Jest mi tam przyjemniej się relaksować, bo często panie używają olejków zapachowch a też łatwiej o wyciszanie się, bo zauważyłam, że faceci w saunie rzadko siedzą cicho i non stop gadają, trochę mnie to rozprasza też z tego wzgledu, że zazwyczaj rozmowy toczą się na tematy kregu typowo męskich zainteresowań ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, deomi napisał:

Fajne jest to że nagość (dla mnie) jest zarezerwowana tylko na wyjątkowe okazje- jakim jest seks z facetem, wtedy podniecenie z powodu pokazywania tego ciała jest większe.

Musiałem - kąpiesz się w ubraniu, żeby jeszcze bardziej podnieść rangę seksu z Tobą? :D;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię; chodzę na taka małą przy siłce i jest bardzo kameralnie, część jest nago cześć w strojach i nie zauważyłem żeby coś komuś kiedyś w tym względzie przeszkadzało, pełen luz.

Ja wychodzę z założenia, że robię to co jest dla mnie komfortowe, na teraz chodzę w kąpielówkach bo jakoś nie czuje potrzeby nagości w saunie i po prostu trochę się krępuję. 

 

Czy odczucia faktycznie są zauważalnie lepsze na golasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natura (Stwórca) uformowała tak kobietę, aby podniecała mężczyznę > po to, żeby ten wskoczył na nią i zapłodnił.

Potem ludzie zaczęli wymyślać sauny, staniki i rewolucję seksualną.

...a naturą i tak jest silniejsza.

 

Zatem czy da się zapanować nad naturą, z trudem tak, ale wciąż jest to oszukiwanie natury wyniosłymi słowami.

 

Baj de łej, co to za przyjemność patrzeć na spoconą kobietę...ten pot między fałdami i wargami bleee.

To tak jak pić ciepłą wódkę. Bleeee

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Mieszkałeś tam? Dużo jest imigrantów?

Mieszkam, ale Finlandie traktuje jako miejsce pracy,tak juz jedenascie lat. A co do imigrantow w porownaniu z innymi krajami w Europie o podobnym bogactwie to jest o wiele mniej. Jedynie w Helsinkach rzucaja sie w oczy. Pisze tu o kolorowych, bo Rosjan, Estonow jest tu dosc sporo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pozytywniak napisał:

 

Baj de łej, co to za przyjemność patrzeć na spoconą kobietę...ten pot między fałdami i wargami bleee.

 

Jak chodzę do parowej sauny to wskazane wręcz jest wejście nago i często korzystają z niej mężczyźni w różnym wieku z brzuszkiem piwnym do kolan, ale nie męczę wzroku, para też pomaga. Może do parowej powinieneś chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie korzystanie z sauny to jedna z większych przyjemności cielesnych :D. Miejsca, w których obowiązuje bezwględna strefa beztekstylna - np. baseny czy kompleksy basenów i saun, są dla mnie w porządku. Wszyscy są tam w zasadzie nago więc nie widzę, żadnych przeciwwskazań, żeby także wystawić pindola na światło dzienne (lub nocne). Nie widzę tam także zbyt często jakichś nachalnych reakcji mężczyzn na nagie kobiety - czasem ktoś jakoś rzuci okiem, ale to chyba nie jest nic bardzo złego. Sam czasem rzucę okiem w sposób strategiczny jeżeli jest na co ;) Z resztą - kobiety też bardzo często po prostu patrzą się na ptaszory (lub pisklęta) wchodzące do basenu lub sauny więc jest 1 : 1 . 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej, bardzo fajny temat. Sama korzystam z sauny ogólnie w Niemczech i tylko nago oczywiście, to zdrowe saunowanie. Tam gdzie uczęszczam wszyscy przestrzegają poprawnego sanowania. Oczywiście wzroki innych są czymś naturalnym ale są kulturalne, Mamy oczy więc normalne jest że jak ktoś wchodzi czy wychodzi to zerknie się, lub kątem oka na kogoś leżącego. Hippie bardzo dobrze pisze że niestety kobieta postrzegana jest przez aspekt seksualny co możne wzmóc wstyd dziewczyn które chciały by saunować.  Sama jestem szczupłą dziewczyną, podobno ładną i na początku sama się wstydziłam ale z perspektywy czasu okazało sie to nie potrzebne. Jeżeli juz ktoś już spojrzał to był to normalny wzrok, nikt nie wgapiał mi się w krocze, a że ktoś zobaczył moje piersi? cóż, my kobiety je mamy, Dlatego nie powinno na kobietę patrzeć sie tylko przez aspekt seksualny a przynajmniej nie w saunie. pozdrawiam Ewela .Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W saunie powinno sie byc nago, wiec włażenie w ciuchach to łamanie regulaminu. I jest to smieszne. Jedynie o czym nalezy pamietac to podlozenie ręcznika pod dupsko. 

 

Ja nie uzywam, bo kiepsko na mnie taka sauna wplywa. A fakt, ze w mojej miejscowosci korzystaja z nich emerytowani niemcy dodatkowo odstrasza (brak higieny, nie myją się, recznik maja w d wiec siadaja czesciami intymnymi na deski.. Czasem maja świerzb ??), z tych powodow nie korzystam tez z jacuzzi jesli wiem ze w/w towarzystwo bywa w danym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię swoje ciało i obiektywnie uważam, że nie miałabym się czego wstydzić. Ale o ile lubię czasem posiedzieć w saunie, to jednak czułabym bym sie dziwnie, kiedy miałaby na mnie gapić się masa obcych facetów. Co innego gdyby była to sauna tylko dla kobiet.

Nie mam problemów z nagością, ale przy facecie, z którym uprawiam seks, lekarzu, albo innych kobietach. Jeśli chodzi o obcych mężczyzn, to nie ma bata żeby któryś nie gapił się na taką laskę pod kątem seksualnym, a to nie jest ( a przynajmniej nie powinnien być) widok dostępny dla każdego, zwłaszcza, kiedy ma się stałego partnera i wręcz czułabym sie nie fair wobec niego.

Byłam kilka razy w większych saunach np. w termach i z tego co zauważyłam bardziej panowie sie tam obnażali niż panie.

A jesli panie, to raczej w dojrzałym wieku.

Także nie, nie rozebrałabym się całkowicie w publicznej saunie koedukacyjnej bo to łamie pewne moje granice, pomimo, że z natury nie jestem pruderyjna.

Moim zdaniem jeśli facet rozbierze się całkiem w saunie (tzn. chodzi bez ręcznika), to jeszcze co innego,  ale kobieta powinna mieć pewien szacunek do swojej nagości, tzn. nie powinna jej pokazywać byle komu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Sauna - nagość w miejscu publicznym
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.