Skocz do zawartości

Gwarantowana emerytura dla matek


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Żyjemy w socjalizmie, rozdawanie za darmo jest złe. Nie będzie z tego większego przyrostu naturalnego, tak jak nie ma z 500+. 

Pary, które będą mieć 1-2 dzieci, które dobrze wychowają i wykształcą, nadal nie zyskają nic.

 

Mam plan na życie w Polsce, emeryturę właściwie - rzucam robotę jadę w świat.

Jak będę miał 59 lat zmienię płeć, adoptuje ze 4 sztuki 17 letnich osobników, po 60 biorę kaskę :).

 

Auto mi rozwalili, ubezpieczyciel chce mnie wycykać, jak mam z mojej wypłaty nowe kupić, to już mnie nic nie trzyma w tym kraju, a takie wiadomości zachęcają do spakowania.

Jak się kończy taka polityka widać w chwili obecnej na zachodzie, a powielamy te błędy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy nie macie wrażenia że to jest rozwalanie powoli państwa od środka? Zamiast poprawiać standardy życia w Polsce przez poprawę socjalu (wyższe pensje, wyższe emerytury) i wzmocnienie polskiej gospodarki (wsparcie dla młodych kreatywnych którzy by rozwijali ten kraj) ,  to lepiej mydlić oczy że państwo się troszczy o przemęczone matki i rodziny. Przecież to ewidentnie ma na celu tylko i wyłącznie zaludnienie kraju, ale co z tego jak większość myśli o ucieczce. A do Europy coraz więcej przyjeżdża napalonych Afrykanów, którzy tylko czekają by zwojować nasz kontynent swoim nasieniem. NIKT się nie troszczy o szczęście. To wszystko to jest tylko tworzenie mięsa armatniego. (zachęcam do zapoznania się na google, z materiałami pokazującymi kto przepływa do Europy jako ,,biedny uchodzca") 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Vstorm said:

Śp. Lepper powiedział:

Wy nie musicie nic ludziom dawać, przestańcie ludziom zabierać, a ludzie się sami dorobią.

Gdyby tylko Lepper w praktyce był polską Thatcher'ową... 

8 minutes ago, Marynarz said:

 (wyższe pensje, wyższe emerytury)

No przecież masz nowe emerytury, o tym jest mowa...

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marynarz

W Polce jest masa uchodźców. Na przedmieściach stolicy jest ogrom Ukraińców. Z racji prowadzenia działalności w segmencie IT/Technologia druku mam też kserokopiarki i punkt ksero - codziennie dziesięciu ukrów przychodzi kserować papiery... Są oburzeni, że 30gr za odbitkę to skandalicznie drogo i dlatego już ich nie obsługuję. Udaję, że maszyna jest zepsuta.

...

W Wawrze są ośrodki dla ciapatych, przy szpitalach były kiedyś budynki dla pielęgniarek a w tej chwili są tam zakwaterowane stada młodych hindusów, którzy całe dnie pałętają się po mieście w modnych ciuszkach.

Z czego oni żyją? Gdy ja pracuję i zapieprzam po klientach z towarem to oni grają w siatkówkę całe dnie na boiskach w okresie letnim....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Myrmidon napisał:

@Marynarz

 

...

W Wawrze są ośrodki dla ciapatych, przy szpitalach były kiedyś budynki dla pielęgniarek a w tej chwili są tam zakwaterowane stada młodych hindusów, którzy całe dnie pałętają się po mieście w modnych ciuszkach.

Z czego oni żyją? Gdy ja pracuję i zapieprzam po klientach z towarem to oni grają w siatkówkę całe dnie na boiskach w okresie letnim....

Wawer? A nie czasem Międzylesie, okolice szpitala kolejowego?? Też swego czasu mijałem tam sporo ciapatych. Łazili w grupkach, dobrze ubrani z nowiutkimi ajfonami. Oczywiście sami młodzi faceci, czasem jakaś dziewucha się trafiła. Cholera wie za co żyją, co robią na co dzień i kto ich tam ściągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niekumatych Wawer i Międzylesie to to samo. Ale mają dobrą knajpę przy stacji! :D 

Jak pracowałem w Niemczech, to mieliśmy nową filię firmy blisko "obozu uchodźców". Same kolorowe banany w modnych ciuszkach, słuchaweczki Dr Dre, sneakersiki, i sobie jeździli na BMX albo siedzieli w parku całymi dniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Myrmidon napisał:

@Plastyk

 

Dokładnie!

Międzylesie.

Takie same ośrodki są w Zielonce i w Józefowie...

 

Przejeżdżam często koło stacji PKP w Józefowie i czasem widać tam duże grupki ciapatych, tak z 20 chłopa na oko. Przerażające. Gdzie oni jeżdżą? Mają jakieś spotkania w Warszawie czy co? Bo w pracę czy studia nie uwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Plastyk napisał:

Przejeżdżam często koło stacji PKP w Józefowie i czasem widać tam duże grupki ciapatych, tak z 20 chłopa na oko. Przerażające. Gdzie oni jeżdżą? Mają jakieś spotkania w Warszawie czy co? Bo w pracę czy studia nie uwierzę.

Pracujemy na nich my... To cena ubogacenia.... K...wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dba o szczęście ludu (w większości otępiałego) Ja to odbieram jako mydelnie oczu (emerytury dla matek), i tworzenie robocików do swoich celów. Jesli rodziny miałyby być szczęśliwe to rodzice byli przynosili więcej pieniędzy do domu a na starość byliby samodzielni z własnych emerytur. Wydaje mi się że w ten sposób można by było powoli rozwijać kraj gospodarczo i socjalnie. A to co się teraz dzieje to jest jak wbijanie testosteronu w dupe (byle szybko naprodukować masy)  a wiadomo jakie są tego konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rey napisał:

Panowie nie oszukujmy się, nie jesteśmy żadną białą twierdzą. Za 20 lat będzie takie same multi kulti jak na zachodzie. Polecam se do wawki na weekend wyskoczyć. We Wrocławiu już polskiego dialektu nie słychać. To już się dzieje. Znając upodobania naszych słowianek to wiadomo co będzie :) 

thank-obvious-you-captain-here-have-this

 

Podałeś jako argumentację parę większych miejsc, z resztą bardzo popularnych wśród obcokrajowców, to primo. Dam Ci lepsze przykłady, ciapatych to już masz od zajebania w miasteczkach i ciut większych miejscowościach wokół większych miast, takich jak Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa.  Secundo, jeśli ktoś dalej myśli że Wielka Polska to jest i będzie jakiś tam kurwa bastion Europejskiej kultury, tradycji itp. pierdolamenta, to ma nieźle nasrane pod kopułą :D  Polskę czeka to samo, tyle że parę, może kilka lat później. Ludzie pierdolą że jak dojdzie do jakiegoś zamachu itd. to tu nie zostanie kolory na kolorowym, a prawda jest taka że jak coś pierdolnie to każdy będzie w szoku i na szczekaniu się skończy - jak z psem podwórkowym. Kocham ten kraj, jego historię przede wszystkim, ale w bajki nie wierzę i to od bardzo, bardzo dawna. Z tym rządem? Ni chuja

 

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1392785,nowela-ustawy-o-ipn-dot-zbrodni-ukrainskich-nacjonalistow-niezgodna-z-konstytucja.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Socjalizm bohatersko walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym ustroju :)

 

2 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

@Bonhart te czasy nie wrócą. Cieszę się, że rząd próbuje coś robić z demografia. Wiem, że to z moich podatków i nie wiem, czy będzie skuteczne. Mimo wszystko popieram.

 

Nie bracie, nie łudź się, że to będzie skuteczne. Projekt 500+ zakłada wzrost współczynnika skali dzietności z około 1,33 obecnie do 1,5. (projekt zakłada około 280 tys dzieci in plus w skali 10 lat). 

a) koszty są ogromne, b) czy to uchroni nas przed apokalipsą demograficzną w najbliższych 20 latach?

 

Dn7S0ocWkAAlhCG.jpg

 

 

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slavex napisał:

Czegoś panowie zapomniałem

Karta dużej rodziny dla każdej mamy co urodziła trójkę dzieci. Dzięki tej karcie można mieć 50% zniżki na transport kolejowy i zapewne dojdzie do tego miejski. Tańsze bilety do teatru, kina, basen.

 

Gminy albo urzędy miasta będą dodatkowo ustalały coś jeszcze z czasem. U mnie jest darmowa porada prawna u doświadczonego prawnika oferowana, tylko dla samotnych matek.

 

Start matriarchat. :)

 

14005364_comment_E11GGonGlVZk7L4Ka2BC4eG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie dopatrywał tu jakiegoś wielkiego spisku. Po prostu policzyli jak najtaniej kupić głosy (dno worka już widać - i moim zdaniem dopiero wtedy opamięta się większość wyborców). Jest szansa, że losem takiej matki przejmuje się gromadka dzieciaków i wnucząt, które wzruszą się tym pięknym gestem pierwszego sekretarza K. i tym samym oddadzą głos na jego partię.

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjalizm kończy się wtedy, gdy kończą się pieniądze. Nie sądzę, żeby do czasu znaczących wypłat tych "emerytur" nic się nie zmieniło i w kolejnych latach rząd wywinie kieszenie pokazując że są puste. Teraz to jest taka, trochę rozpaczliwa kiełbasa wyborcza. A jak muzyka przestanie grać, dopiero się okaże jak wielu brakuje krzeseł. 

 

Inna sprawa o której wielokrotnie pisałem - system/państwo "zastępuje" mężczyznę, bo beneficjenci(tki) widzą tylko państwo, mimo że jest ledwie pośrednikiem (o ile tak można nazwać rabusia) w przekazywaniu dóbr wypracowanych przez świat mężczyzn na rzecz kobiet. Taka postępowa forma bykowego. 

 

Co do demografii, to właściwie po co nam coraz więcej ludzi? Jedwabnik w dużych ilościach jest produkowany tylko na potrzeby Piramidy Ponziego, m.in. w postaci ZUS (coraz więcej ludzi musi przystępować do piramidy, żeby wypłacać {pracować na rzecz} tym wcześniejszym). Coś a'la AmberGold, tylko legalny. Ale drzewa nie rosną do nieba i gdzieś zawsze jest granica. No i niech mi ktoś powie, po co ma być "nas więcej coraz, Polaków", że tak "Misiem" pojadę? Będzie mniej - tańsze nieruchomości, mniejsze zanieczyszczenie, emisja, mniejsza produkcja rolna, zużycie kopalin itd. Rozmnażanie to jakiś fetysz tępych "planistów" od słupków w Excelu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska przedmurzem białego chrześcijaństwa pamiętajcie Panowie! Kibice nas obronią przed najazdem arabskim. Poniżej zaprezentuję przykłady.

 

 

Policja nie może poradzić sobie z grupą Czeczenów, ludzie są zrozpaczeni a oni robią sobie co chcą, dzieciaki nauczycieli okładają. Brawo!

 

Cyganie w Puławach, Polacy to już od dawna obywatele II kategorii. Policja znowu bezsilna.

 

Nie wiem czy artykuł poniżej jest prawdziwy ale na ulicach jest coraz bardziej kolorowo to nie ulega wątpliwości.

https://nczas.com/2018/09/29/uchodzca-plus-pis-zdradzil-wpuszcza-muzulmanow-zydow-ukraincow-i-tylko-polakow-nie/2/

 

Mi się nasuwa tylko jedna myśl.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Co do demografii, to właściwie po co nam coraz więcej ludzi?

Po pierwsze, nie chodzi o sam fakt kurczenia się populacji, ale i tempo. Po drugie, chciałbym, aby Polaków było tyłu, żeby mogli zasiedlac kraje sąsiednie.

1 godzinę temu, SSydney napisał:

Policja nie może poradzić sobie z grupą Czeczenów, ludzie są zrozpaczeni a oni robią sobie co chcą, dzieciaki nauczycieli okładają. Brawo!

Obozy dla imigrantów powinny być budowane tam, gdzie jest duże poparcie dla ich przyjmowania. Po paru latach kolejne badanie i ew. przenosiny ośrodka, np. z Puław do miasteczka Wilanów.

 

Warto, aby ludzie, którzy coś popierają, mogli się naocznie przekonać, co popierają.

 

Przepraszam za post pod postem, proszę o scalenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

żeby mogli zasiedlac kraje sąsiednie.

Po co? Co za różnica w czyim narodowościowo ciele jest dusza?

To co już jest osadzone w bytach to jest i będzie do zgonu powłoki cielesnej, może co najwyżej zostać wyrżnięte w ramach wojny/zrzutu nuka/czegokolwiek. 

Po co akurat Polacy mieliby cokolwiek zasiedlać, albo Niemcy bądź Belgowie? To już Polak Polakowi wilkiem nie będzie? Dzięki temu że będą sami Polacy na świecie, to nastanie kraina wiecznej szczęśliwości? Bo co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.