Skocz do zawartości

Cenzura statystyk kryminalnych


Myrmidon

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam na południowych obrzeżach Warszawy.

Nieduże miasto 50tys. mieszkańców w obrębie aglomeracji stolicy.

Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie znajoma, ostrzegała abym uważał na żonę i dzieci bo zrobiło się bardzo niebezpiecznie...

W bloku, w tej samej klatce, w mieszkaniu na przeciwko mojej znajomej zasztyletowana została nastolatka.... Podobno nie pierwsza...

Od rana prokuratura, policja, pogotowie...

Podrążyłem trochę temat, w lokalnych mediach cisza absolutna.

Na stronie komendy powiatowej zero informacji... W sieci też nic.

 

Mam znajomego prowadzącego zakład pogrzebowy - potwierdził, że to nie jeden taki przypadek ale nie może mi nic szczegółowego powiedzieć.

Kumpel pracujący w agencji ochrony, były policjant mówi, że jest afera bo ofiar jest więcej ale nie chcą nagłaśniać sprawy...

W ciągu ostatnich dwóch tygodni zabito jeszcze dwie kobiety, panią w wieku przedemerytalnym oraz trzynastolatkę....

Wszystkie trzy odniosły wiele ran kłutych klatki piersiowej oraz nóg.

Kolejna gimnazjalistka zaginęła kilka dni temu....

 

Info oczywiście nie zostało oficjalnie potwierdzone ale lepiej mieć oczy dookoła głowy....

Edytowane przez Myrmidon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie miasto 100k i na odwrót. 24/7 informację - gdzie stłuczka, kto, gdzie sie paliły śmieci, gdzie sadza w kominie, tu złapali włamywacza, tam złapali dealera, pod tą dyskoteką bójka, w tym barze bójka. Wszystko wiadomo. Ja myślę, że chyba dyżurni z komendy ten portal i fanpage na FB prowadzą - razem ze strażą pożarną. A jak są jakieś seryjne morderstwa to normalne, że na początku nie nagłaśniają. 

Edytowane przez Rey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.