Skocz do zawartości

Lewacki rak na tronie brytyjskim - Meghan Markle.


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Panowie, ale beka! 

 

https://www.pudelek.pl/artykul/141334/meghan_markle_kazala_pomalowac_pokoj_dziecka_weganska_farba_jest_nasaczona_olejkami_z_eukaliptusa_i_rozmarynu/

 

Jeślu to prawda, to oznacza że za niedługo jak na zdjęciach z Macronem myrzyni będą ruchać dwór królewski :P. No bo trzeba być przecież postępowym! Swoją drogą smutne i przerażające to wszystko, bo Anglicy akurat żyją celebryckim światem, bo swojego nie mają. Nie mówię, że korona zawsze była czysta, ale takiego śmiecia jak Markle jeszcze tam nie było. 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć produkować te organiczne farby, "dżender fri" zabawki i takie tam. Reklama, a potem mega hajsy ;)

 

A tak na poważnie, to Korona się chyba lekko zdewaluowała, skoro KSIONŻĘ bierze sobie rozwódkę... Świat ewoluuje, ot co.

Edytowane przez Pazur2000
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Pillowcy w USA analizują ich związek, dają im jakieś 5 lat do rozwodu, jeśli książę wcześniej sobie coś nie zrobi / nie załamie się itd. Mówią, że książę to absolutny beta provider, wziął sobie ryczącą 30-tkę, rozwódkę, możliwe że z jakimś zaburzeniem.

A baba trafiła w dychę i urabia go jak chce. On już zdaje się z polowania jakiegoś tradycyjnego zrezygnował, 500 lat polują ale on nie pójdzie bo mu żonka mówi że brutalne.  No znam to, znam.

To była nasza wspólna decyzja.

 

Ja tam nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem - powtarzam tylko co w Red-Pill-maglu usłyszałem.

 

PS. Czy to jest potencjalny przyszły król? Nie, ma starszego brata, on podobno też beta ale dużo bardziej ogarnięty.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk Ja myślę, że William to przy Harrym samiec... zeta a nie beta. Pantofel albo super grzeczny i ułożony. Tu w rodzinie zawsze było tak, że to tron temperował Harry'ego a tersz utemperował Kate (William był zawsze ułożony). Z Markle jest inaczej. Nie wirm co tam się odwala, ale musiałbyć w tym jakiś "postępowy" plan. Inaczej uderzyła by w filar wiaduktu jak Diana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imbryk napisał:

Mówią, że książę to absolutny beta provider, wziął sobie ryczącą 30-tkę, rozwódkę, możliwe że z jakimś zaburzeniem.

To jest kompletnie niezrozumiałe dla mnie. To nie jest przecież jakiś anonimowy random któremu do pierwszego brakuje. Albo to naprawdę ogromny haj miłosny, w którym mości książę utonął, albo hmmm... naprawdę nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gość się poświęca dla innych mężczyzn, aby zobaczyli, jakich głupot nie robić. Szczytny cel przyjął. Misja życiowa. 

 

Daje przykład z góry. Panowie, patrzcie, jak można sobie życie spierdolić. Nie róbcie tego samego w dopowiedzeniu :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w rodzinie królewskiej na pokaz to jedno a to co wewnątrz to drugie...

Oni wyznaczają standardy dla milionów...

Kiedyś Diana ruchając się z ciapakiem była tym złym i nie do pojęcia... Dziś książę bierze sobie za żonę czarną i wszystko jest ok... Serio?

Przecież tam nie ma przypadkowych przypadków...

Jedno jest na pokaz dla gawiedzi a co innego jest na poważnie.

To tak jakby u nas Kaczor się na serio wyzywał z Donkiem... :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Obliteraror said:

To jest kompletnie niezrozumiałe dla mnie. To nie jest przecież jakiś anonimowy random któremu do pierwszego brakuje. Albo to naprawdę ogromny haj miłosny, w którym mości książę utonął, albo hmmm... naprawdę nie wiem co

Tu nie ma mowy o jakimkolwiek przypadku. Zostala starannie wyselekcjonowana pod kątem linii krwi, i przedluzenia rodu.

 

To bylo najpierw. Romantyczna historia zostala dorobiona poźniej.

 

A, ze beta sie zabujał...

 

Jak będę pamietal, to wrzuce wieczorem materiały o tym skąd ona się wziela.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tej całej fascynacji tymi ludźmi, poważnie... To są w prostej linii potomkowie bandytów, którzy pływali po świecie i grabili ile wlezie. Nikt ich do tej pory za to nie rozliczył, wszystko co mają jest już teraz legalne. A że komuś, gdzieś, kiedyś zostało ukradzione... to już inna inszość. Inna sprawa, że na ich miejscu robiłbym dokładnie tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Obliteraror said:

Albo to naprawdę ogromny haj miłosny, w którym mości książę utonął, albo hmmm... naprawdę nie wiem co.

Miałem napisać, i piszę.

RACHEL Megan Markle, i Harry pochodzą w linii prostej od jednego z Angielskich królów - Edwarda III. To linia krwi. 

A jak to się stało? Jej praprababka była pracownicą na dworze królewskim. Zaszła w ciążę, najprawdopodobniej z królem. po czym wraz z mężem (!) została wydalona z dworu. Uciekli na Maltę, stamtąd do USA. To tak w ogromnym skrócie.

Jak wiadomo, Brytyjska Rodzina Królewska bardzo pieczołowicie dba o linię krwi, więc szukając żony dla Harryego, ściągnęli Megan Markle do siebie, aby poślubiła ich syna. Tam nic nie jest przypadkiem. Identycznie jest z żoną Williama - Kate. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2019 o 00:29, realista napisał:

To młodszych i nie rozwódek nie mogli wyszukać?

Może rodzina królewska wraz ze swoim całym zapleczem, nie słyszała o telegonii :D

W końcu laska kopulowała z plebsem (jak i zresztą jej praojciec), więc o rasowych szczęniętach nie może być mowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała Meghan nie jest przeznaczona do rodzenia dzieci a co dopiero następców tronu. William nigdy nie będzie następcą tronu (no chyba że jakoś wyhuśta braciszka :P ).

Jak dla mnie to jest to gra pod tytułem 'poprawność polityczna'. Skoro William potrafi wziąć sobie dzieciatą rozwódkę to ja nie potrafię? Coś w tym stylu...

 

Po Harrym tron dziedziczą jego dzieci. A tu sprawa jest czyściutka i do wyrzygania romantyczna. No i tłumy z chorągiewkami szczają w gacie przy każdej możliwej okazji... :D

 

Pamiętam jak była transmisja ze ślubu Harrego i Kate... Byłem akurat w pracy w Anglii, więc telewizory były niejako z urzędu powłączane. Większy luz w pracy z tej okazji. Wszyscy angielscy pracownicy wgapieni na maksa... no może jeden lub dwóch miała wywalone ale udawali zainteresowanie żeby nie było hejtu. Nawet Polacy się wkręcali w 'atmosferę'. Nasze polskie społeczeństwo jest ogłupione ale to, jaki jest stopień ogłupienia społeczeństwa w Anglii przekracza wszelkie możliwości...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2019 o 12:29, Imbryk napisał:

Red Pillowcy w USA analizują ich związek, dają im jakieś 5 lat do rozwodu

No to się dużo pomylili. 

 

https://nczas.com/2019/01/25/najdrozszy-rozwod-w-historii-rodziny-krolewskiej-zachowanie-meghan-to-horror/

 

Królowa, która niegdyś była największym wsparciem dla Meghan, teraz straciła podobno cierpliwość i naciska na rozwód. Jego datę zaplanowano jeszcze przed porodem.

„Królowa uważa, że dla Meghan liczą się tylko pieniądze, dlatego kazała jej przekazać to, czego chce – za rozwód ma otrzymać 37 milionów dolarów. W zamian księżna ma wrócić do Ameryki, a dziecko zostawić w Wielkiej Brytanii. Rozwód będzie szybki i przed narodzinami dziecka. 

 

W sumie to niezły biznes. Biznesmen ile czasu, hajsu, ludzi, negocjacji, wysiłku w budowę firmy włożyć by na czysto 37 melonów zarobić? 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slavex też to z rańca czytałem, bo ten wątek mnie zainspirował ale zasadniczo mam to nawet poza okrężnicą.

No i trochę mam wewnętrzną bekę z "ciemnego luda" czapkującego "koronie" (zresztą jak każdej władzy).

A już w ogóle film z Bondem, promujący wierność i lojalność "w służbie Jej Królewskiej Mości" to nie powód do dumy tylko poddańczego wstydu i żenady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, slavex napisał:

Jego datę zaplanowano jeszcze przed porodem.

„Królowa uważa, że dla Meghan liczą się tylko pieniądze, dlatego kazała jej przekazać to, czego chce – za rozwód ma otrzymać 37 milionów dolarów

Wow. Fajnie tam ten Harry musi teraz w domu mieć. Wegańskie farby, zero tradycji, jego ród królewski wkurwiony z powodu jakiegoś mezaliansu a on słyszy "Misiu po czyjej jesteś stronie?"

 

Na jego miesjscu Wyciągnąłbym te 37 mln (jego matka się wkurwi bo to jej kasa, no dobra, jej poddanych) , dał jej w łapę i niech sp... dla dobra wszechświata.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się ta typiara podoba, fajne giry i najczęściej fajny gwóźdź na stopie. A reszta? Mam to na koncu chuja... 

 

Mieć taką pozycje i kasę i słuchać kobiety.... brawo. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.