Skocz do zawartości

Konferencja Manosfery - Warszawa - czerwiec 2019


Imbryk

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia

 

z tego co śledzę na yt panele dyskusyjne Red Man Group i środowisko 21 Studios, organizatorów konferencji "21 Convention" na Florydzie, będzie konferencja typu "21 Convention" w Polsce.

 

Idea: spotkanie mężczyzn w idei Red Pill, omawianie problematyki współczesnych mężczyzn tak jak robimy tu na Forum - tylko na żywo, wykłady, panele dyskusyjne, spotkania nieformalne.

 

Kiedy: czerwiec 2019

Gdzie: Warszawa

 

Główni maszyniści wydarzenia pochodzą z USA i Kanady: Anthony Dream Johnson, Rollo Tomassi, Richard Cooper, George Bruno. Z tego co wiem, czasem współpracują z nimi są też Richard Grannon i Terrence Popp. I wielu, wielu innych.

 

Co do polskich organizatorów się nie wypowiadam, bo nie wiem kto to będzie, należałoby śledzić kanał 21 Studios i tam wyłuskiwać informacje.

 

https://www.youtube.com/21

 

 

 

Aha, a tutaj link do oficjalnej strony konferencji w USA:

 

https://the21convention.org/

 

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawostka wycięta z dzisiejszego maila od organizatorów, wklejam pisownię oryginalną:

 

July 2019 in Healthy and Beautiful Warsaw, Poland - The 17th 21CON

 

The 21 Convention: Warsaw 2019

 

In a land where men are still masculine and women are still feminine, wonders await with a myriad of sights, sounds, and culture. Join us this summer to focus on Red Pill Philosophy, Game, Health, and Lifestyle for men.

 

Early Bird Tickets Coming VERY Soon - First Week of April 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2500 dolców za sam wstęp ;) no to sobie pofolgowali z ceną. 

Quote

A: No, your hotel and other travel expenses are not included with your ticket purchase. Ticket holders will be given access to a special group discount on staying at the convention hotel though - stay tuned to your inbox after buying a ticket for the group discount link.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Godzinę temu, Orybazy napisał:

Przegapiłem, ale taką kasę można było lepiej spożytkować. Ktoś był, wrażenia?

Nie byłem (1.czas 2.kasa, albo na odwrót) i niestety pan organizator się zepsuł (wychodzi mu jakieś zaburzenie osobowości)

i np. wywalił tuż przed konferencją głównego mówcę pana Rollo Tomassi, potem kilku innych głównych mówców i jego "imperium konferencyjne" zaczęło mocno niedomagać.

 

Moje zdanie się diametralnie zmieniło i już nie polecam tej konferencji, ale oczywiście pozostawiam każdemu zainteresowanemu do własnej oceny.

 

Opisy dram szukać można w filmach Rule Zero grupki, którą opisuję w tym wątku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orybazy napisał:

On zdaje się skręcił w kierunku pobożności i zasad moralnych.

Nie tyle sam "poszedł" co teraz się na tym skupia badawczo bo pisze czwartą książkę z serii "Rational Male" - tym razem o Red pill i religiach.

Robił też wywiady z pastorami, księżmi, rabinami, imamami, szamanami. Na kanale Rollo Tomassi można zobaczyć.

Rollo ma na wszystko jakiś artykuł i bardzo szerokie krytyczne, naukowe i badawcze spojrzenie. Wypolerowane szkiełko i zdrowe oko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.