Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Bracia

z tego co śledzę na yt panele dyskusyjne Red Man Group i środowisko 21 Studios, organizatorów konferencji "21 Convention" na Florydzie, będzie konferencja typu "21 Convention" w Polsce.

Idea: spotkanie mężczyzn w idei Red Pill, omawianie problematyki współczesnych mężczyzn tak jak robimy tu na Forum - tylko na żywo, wykłady, panele dyskusyjne, spotkania nieformalne.

Kiedy: czerwiec 2019

Gdzie: Warszawa

Główni maszyniści wydarzenia pochodzą z USA i Kanady: Anthony Dream Johnson, Rollo Tomassi, Richard Cooper, George Bruno. Z tego co wiem, czasem współpracują z nimi są też Richard Grannon i Terrence Popp. I wielu, wielu innych.

Co do polskich organizatorów się nie wypowiadam, bo nie wiem kto to będzie, należałoby śledzić kanał 21 Studios i tam wyłuskiwać informacje.

https://www.youtube.com/21

Aha, a tutaj link do oficjalnej strony konferencji w USA:

https://the21convention.org/

Edited by Imbryk

Poniższy film dobrze przedstawia zespół i samą konferencję. (Film niestety tylko w języku hamerykańskim)

Edited by Imbryk

Tutaj zwiastun edycji konferencji dedykowanej dla ojców w 2019:

Informacja z oficjalnej strony o cenie wejściówek: tanio nie będzie, bilet na konferencję dla ojców na wiosnę zaczyna się od 1000 USD.

• Haha 1

Ciekawostka wycięta z dzisiejszego maila od organizatorów, wklejam pisownię oryginalną:

July 2019 in Healthy and Beautiful Warsaw, Poland - The 17th 21CON

The 21 Convention: Warsaw 2019

In a land where men are still masculine and women are still feminine, wonders await with a myriad of sights, sounds, and culture. Join us this summer to focus on Red Pill Philosophy, Game, Health, and Lifestyle for men.

Early Bird Tickets Coming VERY Soon - First Week of April 2019

---

Update

Panowie ogłosili oficjalną datę: 18 - 21 lipca 2019 w Warszawie

Tutaj Rollo o tym opowiada:

(link do video, miejsce na osi czasu: 1h02m20s)

A tutaj oficjalny film reklamujący warszawską konferencję:

• Like 1

Posted (edited)

Ruszyła sprzedaż biletów.

Światowy poziom, światowe ceny:

1500 dolców w promocji za 4 dni i noce.

Szczegóły tutaj:

https://the21convention.org/poland

Edited by Imbryk
  • Haha 1

P.S. Za kilka dni cena skoczy do normalnej, 2500 dol.

Jak można przeczytać, są natomiast zniżki m.in.dla: młodziaków<25, weteranów i Polaków.

A tu siedzi dwóch gości w Stolicy i rozmawiają sobie:

2500 dolców za sam wstęp ;) no to sobie pofolgowali z ceną. 

A: No, your hotel and other travel expenses are not included with your ticket purchase. Ticket holders will be given access to a special group discount on staying at the convention hotel though - stay tuned to your inbox after buying a ticket for the group discount link.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By The Motha
      Kolejny kwiatek i ''sukces'' PiS-u, premier Izreala Benjamin Netanyahu podczas konferencji poświęconej Iranowi i sytuacji na Bliskim Wschodzie, napluł Polsce w twarz, mówiąc o tym że Polacy mordowali razem z nazistami( oczywiście użył tego celowo, no bo nie Niemcy) Żydów  

https://nczas.com/2019/02/14/pis-zorganizowal-antypolska-konferencje-netanyahu-mowi-wprost-narod-polski-wspolpracowal-z-nazistowskim-rezimem/

Rząd Polski nie ma jaj, jest kompletnie wykastrowany i posłuszny swoim Panom w Izraelu, co pokazał dzisiaj, za takie słowa każdy szanujący się rząd wydaliłby takiego skurwysyna na zbity pysk, ale nie nasz (nie)rząd, który boi się panicznie swoich mocodawców, ile jeszcze czasu upłynie, żeby w niegdyś potężnym kraju Słowiańskim rządzili Polacy?

Ręce opadają, Polacy narażali własne życie żeby ratować Żydów a Ci teraz tak nam się odpłacają, teraz już wiecie dlaczego wyrzucali ich na przestrzeni wieków z wielu krajów Europy??
      Osobiście jestem wkurwiony, mimo że nie mam na to wpływu, co jeszcze bardziej mnie wkurwia...

• By tips6
      Witam, doskonale zdaję sobie sprawę że jest tu mnóstwo doświadczonych samców i dlatego proszę o Waszą opinię na temat mojego planu spotkania rozpoznawczego.
      Sytuacja wygląda następująco: do mojego koła naukowego (studiuję) dołączyła dziewczyna która mi się podoba, wydaje się być raczej cicha i/lub nieśmiała, zaprosiłem ją na spacer przez facebook'a i się zgodziła. Zaznaczam że określiłem charakter spotkania jako spacer, a nie randka. Ponieważ rozmawiałem z nią tylko raz jak czekała na autobus planuję lepiej ją poznać właśnie podczas spaceru, ponieważ na razie za mało o niej wiem żeby stwierdzić czy nadaje się na moją dziewczynę.
      Plan jest taki:
      - spacer po centrum miasta (Wrocław), ewentualnie jakieś tereny zielone
      - już na początku spotkania oznajmiam że mi się podoba i chcę ją bliżej poznać
      - znam zasadę 90/10 i zamierzam ją stosować, ale będę się starał rozmawiać głównie o niej np. co myśli, co by zrobiła
      - na seks raczej nie liczę ale guma będzie pod ręką
      Są też pytania:
      - jak z kontaktem fizycznym? nie chcę wyjść na nachalnego/zdesperowanego/nieśmiałego, a przecież to nie randka tylko spotkanie rozpoznawcze
      - czy na koniec spaceru powinienem powiedzieć żeby to ona zainicjowała drugie spotkanie jeśli jej zależy, czy też ja powinienem się tym zająć? nie chcę wyjść na desperata/niezainteresowanego zwłaszcza że dziewczyna jest nieśmiała
      - czy jest sens mówić dużo o sobie, skoro to ją chcę poznać?
      - jeżeli dziewczyna wykaże inicjatywę w rozmowie, to pozwolić jej kontrolować omawiane tematy, czy trzymać ją w garści?
      Oczywiście czytam inne tematy i poszerzam swoją wiedzę, ale w ciągu jednego dnia pewnie nie ogarnę całego forum więc każda rada bądź krytyka mi się przyda.
    • By lxdead
      Najnowszy, świeżutki jeszcze, materiał od FACEandLMS, tym razem poza czerwoną, nafaszerowany także i czarną pigułą  

• By Hippie
      Witajcie!
      Zainteresował mnie temat, który został założony przez @Still w sekcji samców, odnośnie zlotu. Już od jakiegoś czasu myślałam, czy by nie dało się tego jakiegoś zorganizować. Mnie osobiście bardzo podoba się ten pomysł.  Fajnie by było posiedzieć przy piwku, porozmawiać, poznać się.  Ja i mój samiec chętnie byśmy uczestniczyli w miarę możliwości. Ja chętnie sama bym jakieś organizowała.   
      Wiadomo, że jesteśmy porozrzucani po świecie i tutaj może to być problemem. Dlatego miałabym pytanie do @Marek Kotoński  i moderatorów:
      Czy byłaby możliwość założyć osobny dział dostępny dla samców i samic, poświęcony zlotom, gdzie byłyby wstępnie obgadywane spotkania np w danych częściach polski? W tym też jeden temat gdzie mogą spotkać się ludzie w UK (bo z tego co się orientuję, to parę osób prócz mnie pomieszkuje też na wyspie  ) Mogą być też zloty, tylko dla kobietek z forum. Zloty dla samych samców. Po małe posiadówki w pubie, po duże , aktywne, 1-3 dniowe zloty... Możliwości multum jednym słowem!
       Wszystko kwestią dokładnego obgadywania tematu w odpowiednim miejscu, gdzie może się wypowiedzieć jak najwięcej osób i żeby nie robić miszmaszu w jednym temacie. By wszystko było klarowne i czytelne.
      Mam na myśli, że ktoś zakłada temat w zbiorczym dziale pt: "zlot w Krakowie" tam obgaduje się wstępnie termin i zgłaszają się zainteresowani tymże zlotem a resztę informacji (tj. dokładna lokalizacja, godzina) omawia się na priv między tymi zainteresowanymi osobami. Pomoże to w zachowaniu dyskrecji i zapobiegnie nieprzyjemnym sytuacjom, gdzie przyjdzie ktoś tylko po to by siać zamęt na spotkaniu. Oczywiście myślę, że zloty powinny być dla osób, które czynnie udzielają się na forum i jest pewność, że nie są one trollami. 
      Myślę też, że nie ma co przystawać na jednym zlocie, tylko robić je regularnie, jedne większe, drugie mniejsze - wszystko w zależności od dyspozycyjności forumowiczów. Wiadomo, że ciężko jest uzgodnić termin, który by pasował w pełni wszystkim zainteresowanym i też czasem ciężko o kwestię transportu ale też nie ma rzeczy nie możliwych. Jak kogoś nie będzie na jednym zlocie, może być na drugim  Dla chcącego nic trudnego! Trzeba to tylko dokładnie zorganizować.
      Dodam tylko, że sama jakiś czas temu zorganizowałam spotkanie na innym forum. Było nas co prawda 5 osób, ale i tak było sympatycznie. Miło było podzielić się swoimi opiniami i wiedzą na żywo z innymi.  

W mojej opinii, zloty mogą sprawić, że forum będzie jeszcze  bardziej tętniło życiem i  jeszcze bardziej może umocnić się przez to idea tego forum. 
      Czekam więc na wasze opinie w tej sprawie. 
      Gorąco pozdrawiam, 
      Hippie  
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.