Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Normalny napisał:

Kurde, pierwsze słyszę o czymś takim?

 

IMO to najlepszy wynalazek człowieka od czasów uwarzenia pierwszego piwa ? 

 

8 minut temu, Normalny napisał:

Rozumiem, że pismo o kontakty do sądu też sam pisałeś?

Na rozwodzie też byłem sam, ex z adwokatem. Pomogło mi to. Teraz się zastanawiam aby wsiąść adwokata ale muszę wszystko na chłodno przemyśleć bo do rejonowego o ustalenie kontaktu to sam dam radę napisać - są wzory w necie, są poradniki.

 

Pisałem sam a treść sprawdziły mi dwie niezaangażowane osoby. Jedna to prawnik, który ułagodził ostre sformułowania a druga to polonistka, która zadbała o tym, bym przed sądem nie zrobił z siebie buraka niewyedukowanego w kwestiach ort., styl. tudzież gram.  ? 

8 minut temu, Normalny napisał:

Szampan otworzony?

 

Jeszcze tylko lecimy na siłownię zrobić barki z moją czarną Afrodytą a potem otwieramy butelkę :D:D

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kapitan Horyzont napisał:

@mirek_handlarz_ludzmi czy Twoja była żona ma jakiegoś faceta na stałe? Pytam, bo jakby moja kobieta robiła takie jazdy swojemu byłemu, to albo bym ją spacyfikowal, albo od razu rzucił, w zależności od kalibru.

Chłopie, nawet nie wiesz, jak ja jej życzę, żeby sobie takiego znalazła. Ale niestety nie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi Cześć bracie. A ja ci powiem, że miałeś wyjątkowego farta co do sędziny. Co nie oznacza, że nie warto się cieszyć. Warto! Ja na swojej sprawie rozwodowej też na taką trafilem... Są ludzie i ludziska jak to mówią... Ale jedna warta rzecz jaką trzeba wspomnieć na temat bycia w sądzie. Opanowanie, kultura i silne nerwy. Momentami to nasza największą siła, przeciw naszym damom. Gratuluję, aby więcej takich było postów! 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Mozna przypuszczac dlaczego taki obrot sprawy. Poprawnosc polityczna.

Dlatego Panowie jakie czasy taki powinien być nasz na nie sposób. Ja z twarzy (czarne włosy, grube brwi i rzęsy,ciemna karnacja ) jestem podobny do roma choć rodzina stricte polska ale..... dokopałem się że 4-5 pokoleń wstecz moi przodkowie przywędrowali do Polski z południa dzisiejszej Rumunii. A więc w razie czego jestem romem i spokojnie mogę za takiego uchodzić. Gdyby ktokolwiek się do mnie przypierdolił, w pracy , w urzędzie od razu leci pytanie czy dlatego jestem tak traktowany że jestem romem ? Niestety nie ja takie pojebane czasy wymyśliłem ale czemu z tego nie skorzystać w razie problemów ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

@mirek_handlarz_ludzmi Cześć bracie. A ja ci powiem, że miałeś wyjątkowego farta co do sędziny. Co nie oznacza, że nie warto się cieszyć. Warto! Ja na swojej sprawie rozwodowej też na taką trafilem... Są ludzie i ludziska jak to mówią... Ale jedna warta rzecz jaką trzeba wspomnieć na temat bycia w sądzie. Opanowanie, kultura i silne nerwy. Momentami to nasza największą siła, przeciw naszym damom. Gratuluję, aby więcej takich było postów! 

 

 

Sędzina uchodzi za taką, która rozumie problemy rodzinne i ma duże doświadczenie. Sama ma nastoletnie dzieciaki, więc doskonale potrafiła usadzić moją ex z poziomu własnego doświadczenia na podwórku macierzyńskim.

 

@Normalny, jeszcze jedna ważna rzecz a propos tych portali informacyjnych sądów apelacyjnych. Konto musisz założyć w tej apelacji, do którego należy sąd rejonowy, przed którym toczą się sprawy pomiędzy Tobą a Twoją ex małżonką. To nie jest tak, że np. mieszkasz w Białymstoku i zobaczysz swoje sprawy w portalu apelacji rzeszowskiej. Piszę tak na wszelki wypadek, bo podałem Ci przykładowe linki do apelacji katowickiej i stołecznej a jest ich dużo więcej w Polsce. Jak już raz założysz i potwierdzisz konto (możesz przez ePuap, jak masz) to potem możesz skopiować swoje konto do innych apelacji i mieć kontrolę nad praktycznie całym swoim funkcjonowaniem w sądownictwie w całej Polsce.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jaro670 napisał:

Ja z twarzy (czarne włosy, grube brwi i rzęsy,ciemna karnacja ) jestem podobny do roma choć rodzina stricte polska

Witaj w klubie.

Jak obcokrajowcowi mówię skąd jestem to nikt nie wierzy. Ludzie myślą, że jestem z jednego z krajów śródziemnomorskich. :P

Ostatnio już nawet mi się tłumaczyć nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.