Skocz do zawartości

Milosc kobiet do mezczyzn (i wice wersa). Gorzka prawda?


Rekomendowane odpowiedzi

@deomi ale "nasz" problem to jedno a to jak jest to drugie.

Kobiety muszą być same w ze siebie w swej konstrukcji bardziej przyziemne bo to zostało zainstalowane dla przetrwania ludzkiej rasy. 

Wiedziecie święta rolę, nosicielki życia.

 

Dla tych bardziej ze strony duchowej chce nadmienić, że i ja i wy jesteśmy bezpłciowi, wszystko płciowi lub tak jak nam sie podoba.

 

Dlatego etykieta "jestem mężczyzną czy jestem kobietą"  gdy wzniesiemy się ponad nakładki cielesne to zauważymy sztuczność czy też może powinienen napisać tymczasowość tego z czym sie akurat identyfikujemy.

Nie jesteście gorsze, jesteście inne.

Wasza miłość do mężczyzn nie może być takiego kalibru jak nasza do was bo racjonalizacja by przestała działać.

 

Umarły byście z poczucia winy a na to natura i jej mechanizmy nie mogą sobie pozwolić.

 

Świat jest jaki jest zaakceptujcie całość.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maggienovak Jak byłam w związku z moim to się żaden inny nie liczył. Czy byl 5 razy bogatszy czy 10 razy przystojniejszy. 

 Spinam się bo chciałabym żeby chłopaki włożyli w swoje odpowiedzi trochę obiektywizmu. 

A nie tylko kobiety, kobiety ...

nie kobiety, to ludzie są chujowi.  Niektórzy. Niezależnie od płci.

A są tacy przez prawa natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, maggienovak said:

Choć z dużym trudem przyznaję, że niekiedy ich postulaty z założenia są słuszne (tzw.przemyślane rodzicielstwo, zachęcanie kobiet do kształcenia się),

Nie wiem, nie jestem specem.

Podobno pierwsze były ok,  to już jest teraz niby  6-8 fala femininzmu. Wiem jedno, jest bardzo agresywna a w praktyce agresywna w stosunku do mężczyzn. A to już mi nie odpowiada.

 

39 minutes ago, maggienovak said:

mężczyzna powinien kochać kobietę nie za wygląd

Jak tak dalej pójdzie to na prawdę nic innego nie będą miały kobitki do zaoferowania jak wygląd :)

 

41 minutes ago, maggienovak said:

Tak, kiedyś inne były realia, mówiąc wprost - inwestycja była w dom, gospodarstwo, rodzinę, małżeństwo, więc były inne zachowania, by nie stracić "inwestycji".

 

45 minutes ago, maggienovak said:

Co do wyglądu, hmm. Ja sama wiem, że muszę naprawdę pilnować diety, żeby względnie wyglądać. Praca (z efektami) z wyglądem to dla kobiet kawał roboty.

Myślisz, że faceci mają łatwiej pod tym względem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi 

I zobacz co z Tobą ta miłość zrobiła?

Powiedzmy, że kochałaś tak silnie jak facet i sama widzisz jaka zniszczona z tego wyszłaś.

Do teraz nie możesz sie w całości podnieść, dla natury to porażka.

 

Dostrzegasz to?

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TheFlorator napisał:

już jest teraz niby  6-8 fala femininzmu

Według psychologów klinicznych, mamy obecnie 7 falę feminizmu.

 

8 minut temu, deomi napisał:

Jak byłam w związku z moim to się żaden inny nie liczył. Czy byl 5 razy bogatszy czy 10 razy przystojniejszy.

Na poziomie świadomym to jak najbardziej prawda. Ale na głębszych, nieświadomych poziomach nadal szukałaś kogoś lepszego. Taka natura kobiet. Nie potępiam tego, tak po prostu jest w życiu kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

 Ta miłość odarła mnie z reszty złudzeń.

A może to czas...

Nie wiem.

Odczuwasz pustkę bo wylewalaś miłość na danego samca, może czas wylewać tą samą miłość ale...na siebie? :)

Zastanów się nad tym.

 

4 minuty temu, deomi napisał:

@Magician To ile nas tam na kwadracie będzie? ?

No deomi ponoć jest piękna tak mówią w kulłarach. Chętnie bym zobaczył te wasze... Nazwijmy to ćwiczenia gimnastyczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

No deomi ponoć jest piękna tak mówią w kulłarach

Pięknych kobiet tu raczej nie ma, no oprócz Eleanor. Te naprawdę piękne korzystają z życia, spotykają się z Klaudiuszem by rozmawiać o poezji przy blasku księżyca, janusze ich wożą po klubach, płacą za nie, oni się umizgują się do nich. Te piękne nie mają czasu na forum, bo są zdobywane każdego dnia od nowa, przyjmują kwiatki, pierścionki, inne drogocenne fanty.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, deomi napisał:

Nie sądze, on dawał mi wszystko czego potrzebowałam: miłość, seks, akceptacje, poczucie że mu zależy.

Moje PlayStation 1 też dawało mi wszystko. Przyszedł czas na PC, ktory dawal mi jeszcze więcej niz PlayStation, następnie miałem jeszcze lepszego kompa, który dawał mi jeszcze lepsze wrażenia niż play i pierwszy pc.

 

Rozumiesz analogię?

Zawsze może być lepiej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, deomi napisał:

Mi też ciężko jest się z tym pogodzić że po 35 rz (albo i wcześniej) będę nieatrakcyjna seksualnie, że muszę się spieszyć.

No ale co możemy z tym robić? Albo się dostosowujemy albo giniemy/ nie przekazujemy swoich genów dalej. 

A nie jesteś już antynatalistką? Nagle chcesz się rozmnażać?

 

Jeszcze tylko w kwestii "nieatrakcyjnej seksualnie". Wybacz, ale z takimi usterkami w głowie to Ty się ani na rozród ani do sexu nie nadajesz, zwłaszcza, że mylisz sex z masturbacją Twoim ciałem przez Zdziśków i Ryśków. Inna sprawa że funkcja masturbatora zwykle się kobietom opłaca. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator

Już się nie dzielą na fale, a na nurty i środowiska. 

 

Obyczaję  wolnej chwili wątek.

 

A czy ja gdzieś napisałam, że faceci mają lekko? ??

Widzę po prostu, że po kobiecie znacznie widać zmęczenie, nieprzespane nocki, i w ogóle proces starzenia się. Takie moje obserwacje.

U Was jest gorzej, bo chociażby kwestia wzrostu, masy. Niska, chuderlawa laska znajdzie szybciej lovke niż chuderlawy, niski facet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, maggienovak said:

A czy ja gdzieś napisałam, że faceci mają lekko?

 

20 hours ago, TheFlorator said:

Praca (z efektami) z wyglądem to dla kobiet kawał roboty.

No tak w domysle napisalas ?

 

6 hours ago, maggienovak said:

Widzę po prostu, że po kobiecie znacznie widać zmęczenie, nieprzespane nocki, i w ogóle proces starzenia się

Niby tak ale sporo zalezy od genow, trybu zycia i dbania o siebie.

Fakt faktem kobiety szybciej starzeja sie wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2019 o 17:30, mac napisał:

 

Nie słyszałem od kobiety stwierdzenia, że już ok, wszystko ok, nie trzeba nic więcej :) 

 

 

 

Chcialem niedawno poruszyć tą kwestię ? czy w takim razie one mogą być kiedykolwiek szczesliwe, skoro zawsze im czegoś brakuje. Bo jak chlop nie ma dla niej czasu ale zarabia hajs to źle, jak ma czas ale nie ma kasy to też źle...

Zawsze kurwa jakiś problem wynajdzie mimo ze nam sie wydaje ze wszystko jest dobrze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.