Skocz do zawartości

Skład


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, wydaje mi się to optimum na chwilę obecną. Aczkolwiek Dałbym dwa znaki zapytania :) Jakie? Piątek i Kamiński/Glik.

 

Napad:

Piątek powinien właśnie teraz udowodnić swoją przydatność  zarówno dla repry jak i klubowej piłki. Genoa i Cracovia to raz, ale Milan i presja wartości piłkarza, plus wartość klubu pokażą czy się nadaje, czy instynkt snajpera działa i jak sobie radzi z presją na wyższym poziomie (choć byłbym za tym by w Genoi posiedział do końca sezonu, nie pchał się na już, ale takie prawa obecnej piłki...). Milik w formie, widać że przepracował, mimo iż go skreślałem jeszcze niedawno. Lewandowski nadal dla nas jest cenny więc tutaj nawet nie ma co dywagować. Co z rezerwą? Frankowski? Niezgoda? Jagiełło? Kownacki jak będzie więcej grał?

 

Pomoc:

Zieliński (jak się w końcu odblokuje) to dobra sprawa (ewentualnie Szymański ale jak nieco przykoksi, może też Żurkowski?). Krychowiak trochę odżył, Klich w formie (nie wiem co sie dzieje z Góralskim, mało śledzę Bałkańskie ligi).

 

Obrona:

Rybus jak zdrowy to pewniak, podobnie jak mój ulubieniec Bereszyński. Bednarek ostatnio gra i nie zawodzi więc pewniak. No i ta druga pozycja. Czy Glik to pewniak? Nie wiem. Z racji wieku też pasuje pomyśleć o alternatywie. Czy to Kamiński? Jakoś go nie widzę szczerze mówiąc, raczej wieczna rezerwa niż pierwszy skład. Może Wieteska? Mało go widziałem w akcji, ale wydaje się całkiem ok. Pora sprawdzać Gumnego ale na prawej obronie przy Bereszyńskim to raczej grzanie ławy póki co.

 

Bramka:

Wolę nudnego pewnego Fabiana niż pajaca Szczęsnego. Widziałem młodego Majeckiego z Legii w akcjach (jeszcze jak był na wypożyczeniu w tamtym roku w mieleckiej Stali i jest duży potencjał w tym chłopaku więc zacząłbym szukać dla niego miejsca w 3 bramkarzy PL).

 

Co do samego ustawienia? Podoba mi się:) Na pewno nie będzie nudno aczkolwiek warunkiem jest, jak zawsze, regularność gry w klubach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich latach polska rezprezentacja najlepsze wyniki osiągała grając ustawieniem 4-4-2 i nie wiem po co to zmieniać. Adam Nawałka pod koniec kadencji zaczął eksperymentować i na mundialu skończyło się to klapą.

Brakuje mi w tym zestawie Grosika.

 

PS: czy to nie Roman Kołtoń wyłania się zza tej kartki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski(Piątek,Milik) 

Grosik(Kurzawa)  

S.Szymański(P.Frankowski)

Zieliński(Linetty)

Krychowiak(Kędzior)    Klich(Szymański)

Rybus(Reca)

Bednarek(Kamiński)  Glik(Kędziora)

Bereszyński(Olkowski)

Szczęsny(Fabiański) 

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Od dawna czekam aż Brzęczek wystawi skład z trójką napastników.. Podejrzewam, że może się to okazać złotym środkiem.

Boli mnie to, że kadra trenerska w ogóle nie słucha specjalistów, którzy mają "chłodne" spojrzenie. Mowa o specjalistach od lat typu Borek, Kołtoń czy Pol a nie pseudo typu Hajto albo świeżaki.

Ewidentnie w 11 Kołtonia brakuje Grosika, który jest w gazie.. ale też jak patrze na tą kartkę to ciężko go tam zmieścić, chyba, że przy zmianie za Krychę razem ze zmianą ustawienia.

Ogólnie nie mam już zaufania do Krychowiaka. Facet który żeby przyjąć i opanować piłkę potrzebuje trzy razy ją dotknąć, po czym zagra do tyłu. Ja bym już na niego nie stawiał.

Martwi mnie Glik, pewniak, któremu niestety padła pewność siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

@ariok Krychowiak to już powoli się nadaje do tego by go cofnąć jeszcze bardziej do tyłu na stopera.

A klub czasem nie testował go w obronie i byli zadowoleni? :D

Szczerze to wydaje mi się, że szon mu w głowie poprzestawiał i chłopak przestał się skupić. Chociaż patrząc na jej figurę i atuty to trochę się nie dziwię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas reprezentacja wygląda trochę tak:

Fabiański/Szczesny, Glik, Bednarek, Bereszynski, Rybus, dziura w pomocy, Zieliński, trzy strzelby z przodu, więc gdyby nie ten ciągły problem z rozgrywającym z prawdziwego zdarzenia, ogólnie z środkiem pola to byśmy na papierze przynajmniej naprawdę mieli fajny skład.

 

@ariok Tak mi się zdaje, że testowali ale też chyba coś zawalił przy bramce a oni i tak się cieszyli :D po prostu Rosja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.