Skocz do zawartości

Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze na myśl co mi obecnie przychodzi do głowy to: Błaszczykowski jest aniołem stróżem Wisły. Kolejny raz pożyczył klubowi kasę i nie pozwolił, by ten pogrążył się i spadł z ligi. Oczywiście wersja ze spadkiem z ligi jest nadal możliwa ale obecnie wszystko zdaje się zmierzać w dobrą stronę. Na jak długo?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wisły właśnie dołączył kolega z kadry... Sławek Peszko. :)

Jeśli się odbudują obaj z Kubą to mogę stworzyć ciekawe skrzydła, może nie takie jak za czasów Kasperczaka ale być może to wystarczyć na naszą ligę.

 

Na temat finansów się nie wypowiem, tam zawsze w grę wchodzi jeszcze polityka i inne układy... a dla mnie liczy się to co na boisku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie przesadzajmy... na Europę trzeba 'troszkę' większych pieniędzy... a i z nimi nie wiadomo co i jak będzie.

4:0 z Legią i teraz 3:4 z ostatnim w tabeli Zagłębiem S. Taka ta nasza liga, że każdy może wygrać z każdym... No ale gra Wisły może się podobać, grają przede wszystkim ofensywnie, 16 goli w ostatnich 4 meczach robi wrażenie. Oby się załapali na pierwszą ósemkę bo zasługują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jednak dupa, Wisła w drugiej połówce, jednak wydaje mi się że będą bezpiecznym zespołem. Kibicuję Miedzi by została w lidze, coś nowego wnieśli do Ekstraklapy (mianowicie wolę walki).

 

Kto oprócz Zagłębia spadek? Osobiście stawiałbym na Wisłę Płock. Nie powala mnie jakoś ich gra w tym sezonie. Szkoda mi Arki, która w pierwszej rundzie goniła a teraz zadyszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba nie zagra do końca sezonu... Sławek pobalował w Krakowie i chętnie by został na dłużej... :D Obniżył nawet swoje warunki... :D 33-letni zawodnik dyktujący warunki gry.. no sorry... ale z czym do sera? :D

 

Utrzymanie Wisły i Korony pewne... spadek wróżę Zagłębiu Sosnowiec i Arce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.