Skocz do zawartości

Dzielnica prostytucji w Bogocie - Kolumbia [4K]


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Bart jak zwykle trzyma poziom. Kilka momentów było wzruszających.

Szacunek dla Ani za to co robi. Zastanawiam się właśnie co nią kieruje. Czyżby miała " inny soft" niż większość kobiet. Co o tym sądzicie?

Może by tak wziąć rok wolnego i zrobić coś dobrego dla świata, w ramach jakiejś organizacji charytatywnej. Tak się rozmarzyłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elon napisał:

Szacunek dla Ani za to co robi. Zastanawiam się właśnie co nią kieruje. Czyżby miała " inny soft" niż większość kobiet. Co o tym sądzicie?

 

Też się zastanawiałem, czy za tą chęcią pomocy stoi autentyczna chęć poprawy jakości życia innych osób, czy jest to zaspokojenie rollercoastera emocjonalnego [dookoła gangi, dragi, kurtyzany, patologia itp.]

oraz pozytywnego błyszczenia na tym tle, dodania sobie do zajebistości i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Ciężko ocenić po półgodzinnym materiale czyjeś motywacje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i zaciekawił mnie spokój a nawet lekki uśmiech gdy wolontariuszka mówiła o morderstwach i całej przestępczości. Nawet o zabiciu przez gangi jej koleżanki.

Wydaje się być uzależniona od silnych emocji, adrenaliny i niepewności jakie dostaje tam codziennie na ulicach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny film, natomiast coś mi mocno nie pasuje w Anii. Niby wszystko gra, pomaga biednym itd., ale jej mowa ciała, to co wyżej wspomnieliście - brak reakcji na straszne słowa - a nawet jakby lekkie podniecenie? 

 

Rozum mówi że dziewczyna fajna, emocje mocno sygnalizują niebezpieczeństwo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.