Skocz do zawartości

Milan - Napoli.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

W drużynie Napoli w wyjściowym składzie ma zagrać P. Zieliński oraz A. Milik.

 

W meczu na przystawkę Sampdoria z trzema Polakami po bardzo dobrej grze rozniosła Udinese jak gnój po polu. :D Cały mecz i bramka Karola Linettego. Dobry też występ B. Bereszyńskiego. Obaj w dobrym stylu wrócili po kontuzjach, a Sampdoria wygrała 4-0. Za rekordzistę F. Quagliarellę (2 bramki i capocannoniere) wszedł z ławki D. Kownacki, który jednak nie zostanie wypożyczony w tym okienku do Fortuny Dusseldorf.

A za tydzień Sampdoria-Napoli. :)

 

Z innych ciekawszych dzisiejszych meczy: Dwie bramki Mateusza Klicha dały zwycięstwo Leeds United w rozgrywkach Championship przeciwko Rotherham 2:1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, byłem poza domem. Jak wypadł debiut? Widziałem że wszedł z ławki lecz czy ktoś widział ile razy powąchał piłkę i jak się prezentował?

 

Klich mnie imponuje mimo że z początku jego wychwycenia do reprezentacji podchodziłem do niego mocno z rezerwą..

Edytowane przez Azizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azizi

Mecz raczej słaby. Piątek wszedł ok 70min. Miał parę zrywów ale i jedną okazję ale piłka mu uciekła przy przyjęciu. La Gazetta dello Sport dała mu najwyższą notę w Milanie... :D. Jak dla mnie najlepszy był bramkarz i obrońca Romagnioli. Natomiast w Napoli dobry mecz Zielińskiego, miał ze dwie świetne okazje i mógł zostać bohaterem meczu.

W Milanie nie ma drużyny... Jedynie obrona dobrze sobie radzi z bramkarzem na czele. Bez zmiany trenera cienko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga brama - świetna! Wiecie co jest ciekawe? To że zawsze się tłumaczą polscy piłkarze "aklimatyzacja, blablabla". Piątek poszedł do Genoi i od razu zaczął strzelać. W Milanie nie trzeba było czekać 10 spotkań by coś ustrzelił. Przypadek jeden na 100?;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.