Skocz do zawartości

Tragedia w trzech aktach


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Still napisał:

 

To znaczy co? Jest wolontariuszką w domu starców czy w szpitalu na onkologii? Bo nie rozumiem? Rozwiń proszę....

 

 

He he, blisko :)

Jest opiekunką w hospicjum, ale nie ma co drążyć zagadnienia, bardziej chodziło mi o to co myślicie o zachowaniu tej drugiej.

Na razie siedzi cicho, ale jestem gotów postawić wypłatę na to, że niebawem znów o sobie przypomni. Co w tej bani tam siedzi, to ja nie rozumiem...

 

 

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcopolozelmer napisał:

Na razie siedzi cicho, ale jestem gotów postawić wypłatę na to, że niebawem znów o sobie przypomni. Co w tej bani tam siedzi, to ja nie rozumiem...

Po co to rozkminiasz? Jesteś ewidentnie uzależniony od tej toksyczki. I w dodatku nowa kobieta tak od razu, podejrzewam że na LTR. Powiem Ci że to pierdo... z mocnym hukiem. Ogarnij się chłopie.

 

Lubisz być gnojony? Twoje 3 letnie dziecko, zwane podświadomością zna odpowiedź.

 

Zamknij najpierw jeden etap w swoim życiu i przejdź detox od swojej byłej.

Edytowane przez trop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcopolozelmer napisał:

Dokładnie, obowiązkowy detox od baby na minimum pół roku.

Jeśli pół roku nie pomoże to dotąd puki się nie ogarniesz.

Raz się już przejechałeś po co ci powtórka z rozrywki.

Ja jak 2 razy zwichnąłem nogę to dopiero zrozumiałem że nie wolno szaleć po pijaku.

Trza wyciągać wnioski ze swoich błędów, bo w przeciwnym wypadku zostanie nam tylko sznurek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.