Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeście są nieczuli...

 

Ja już mam upatrzony pierścionek, zarezerwowałem bardzo drogą restaurację w centrum miasta, zamówiłem 100 róż i mam kilka opcji rozrywkowych na wieczór w zależności od humoru i samopoczucia mojej kochanej myszki.

 

Wszystko żeby ONA czuła się wyjątkowo.

 

Całość wyszła pierońsko drogo... ale co tam... wziąłem kredyt, który będę spłacał najbliższe 4 lata...

 

Warto... Polecam... :D

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dzień jak co dzień. Czwartek czyli przypuszczam, że będę w pracy, po pracy zestaw ćwiczeń na czwartek, a potem jeszcze inne standardowe obowiązki. Tyle w temacie.

Zresztą to taki sam mało poważny i jałowy temat jak "Co będziecie robić w Sylwestra?", "Co robicie w długi majowy weekend?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wiecie co, wykupiłem wycieczkę na Kanary, Bożenka dała się zaprosić ❤️ Dwa lata podchodów, nigdy nie ma czasu, bo często wieczorami pracuje, czasem do późna. Nie wiem co robi, ale jakaś ciężka praca, bo nigdy nie ma ochoty na seks, ale rozumiem, dzieci ma trójkę z poprzednich związków to i zarobić musi. Dorzucam jej 2 koła miesięcznie, choć taka dziewczyna, boże, taka dziewczyna zasługuje na więcej. Wakacji nie miała już od roku. Szef jej nie puszcza, skunks jeden, dzieci zajmują, ale spoko, widujemy się raz w tygodniu, to się człowiek poprzytula. Wiecie jakiego kopa to daje!!! Ostatnio odważyłem się ją pocałować, ? następnym pozwoli dotknąć piersi, czuję to...yeah!!! Może właśnie na Kanarach. To będą najpiękniejsze Walentynki w moim życiu!!! Kocham Bożenkę!

Nie ma to jak lekcje z forum odrobione...

Edytowane przez Stradi
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już się przyzwyczaiła, że tego dnia nie ma co liczyć na jakiekolwiek prezenty czy wyjście gdziekolwiek, bo już ją kilka razy zjebałem, że nigdzie nie idziemy bo wszędzie tłumy i poza tym niepotrzebne wywalanie pieniędzy w błoto, bo "walentynki" 

 

W tamtym roku nawet się razem nie widzieliśmy, bo oglądałem mecz Real - PSG z kumplami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stradi napisał:

Chłopaki, wiecie co, wykupiłem wycieczkę na Kanary, Bożenka dała się zaprosić ❤️ Dwa lata podchodów, nigdy nie ma czasu, bo często wieczorami pracuje, czasem do późna. Nie wiem co robi, ale jakaś ciężka praca, bo nigdy nie ma ochoty na seks, ale rozumiem, dzieci ma trójkę z poprzednich związków to i zarobić musi. Dorzucam jej 2 koła miesięcznie, choć taka dziewczyna, boże, taka dziewczyna zasługuje na więcej. Wakacji nie miała już od roku. Szef jej nie puszcza, skunks jeden, dzieci zajmują, ale spoko, widujemy się raz w tygodniu, to się człowiek poprzytula. Wiecie jakiego kopa to daje!!! Ostatnio odważyłem się ją pocałować, ? następnym pozwoli dotknąć piersi, czuję to...yeah!!! Może właśnie na Kanarach. To będą najpiękniejsze Walentynki w moim życiu!!! Kocham Bożenkę!

Czy to mowa o tej Bożence? : 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.