Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będe świętować, że nie doję żadnego Misia z kasy i nikt nie musi mi kupowac wtedy prezentu?

Żart, a tak serio to będę siedzieć w robocie do wieczora wiercąc ludziom w zębach, słuchając w radiu piosenek, od których można dostać raka mózgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eleanor podobno mam świetną rękę do kamery, chcesz sprawdzić?

Kupię zafoliowane ogórki, później zjemy jak coś :D

 

Jak Eleanor nie będzie jakimś cudem potrzebowała tak wspaniałego operatora jak ja, to pewnie spędzę walentynki jak każdy inny dzień, starając się omijać zakochanych pojebów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bruxa napisał:

czy świętujecie?

Ja świętuję na maxa. Zjem na śniadanie rosołek z kartoflami. Jak to na wsi, takie zwyczaje. Obejrzę w telewizji śniadaniowej jak panu Prokopowi pękają rurki na wizji. Potem skoczę do lokalnego ekskluzywnego drogiego domu mody "Tani Armani", może uda mi się wyhaczyć jakieś tanie rajstopy po repasacji za zeta. Kupię Fakt i dowiem się sensacyjnych rzeczy, że kotek pani Chodakowskiej dostał kaszlu i odwieźli go na synale na OIOM. Potem zjem na podwieczorek lekką vegańską golonkę. A potem to już tylko z górki. Na Wiadomościach TVP zaskoczy mnie to, że idzie dobra zmiana i dojebią mi bykowe za to że mam czelność nie posiadać dzieci. A jak dobrze pójdzie, to wieczorem kapłan boży złoży mi zaległą wizytę duszpasterską i zainkasuje 50 pln boże. Kuria, biskupi z X stopniem nadwagi klinicznej i Watykan nie może głodować, to nieludzkie.

 

Co takiego? Ten dzień to dzień wywyższania i stawiania na piedestał myszki? Znowu? Jam zapomniał.

 

Magician, będziesz się smażył w piekle. Nie masz za grosz szacunku do niewinnych, efemerycznych, delikatnych, wiernych kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień św. Walentego. 

Hmm,

dzień jak co dzień :).

 

Święta wymyślane dla pospólstwa by czymś ich zająć. 

 

Czy potrafimy okazywać uczucia? Czy maski?

Tak lepiej, wygodniej, ugrać i etc. i itd.?

 

Czyż każdy dzień nie jest świętem?

 

""Staram" - się tak "żyć" by każdy dzień był "ostatnim"."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2019 o 18:08, Champion napisał:

 

W tamtym roku nawet się razem nie widzieliśmy, bo oglądałem mecz Real - PSG z kumplami. 

Moje najlepsze Walentynki, nie dość, że oglądałam ten mecz z facetem, to w świetnej knajpce. No i wygrał Real :D
Szkoda, że w tym roku Królewscy grają 13-go, bo uniknęłabym lawiny pytań ze strony koleżanek dot. Walentynek.

Serio? Ktoś to jeszcze obchodzi? 
 

@Perun82 w tym roku jednak UEFA postanowiła wyjść naprzeciw kobietom, bo i Walentynki i 8 marca oddała walkowerem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.