Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 Temat trochę błahy, ale niestety nie mam się kogo poradzić.

 Sytuacja wygląda w następujący sposób, przez około miesiąc, będę zmuszony jeździć busem do pracy 60 km w jedna stronę. Niestety ze względu na specyfikę terenu na którym mieszkam, jestem święcie przekonany ze pojawią się problemy natury lokomocyjnej, j.w 

 Chciałbym sie zapytać, mocium Panów ( Panie ) Czy jest jakiś złoty środek, tudzież sposób, na ułatwienie bądź rozwiązanie takiego problemu. Prace mam umysłową więc, nie będzie szans na rozruszanie zamuły ( aviomarin ) 

 Z góry, za wszelką pomoc serdecznie dziękuję ! 

 

Pozdrawiam 

Psychosocial 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że aviomarin i prawdopodobnie inne leki antycholinergiczne najbardziej oczywiste przy zwalczaniu choroby lokomocyjnej odpadają, bo faktycznie najczęściej mogą wywoływać senność, nienaturalne uspokojenie

i nie sprzyjają pracy umysłowej. 

 

Możesz spróbować Lokomotiv, tam jest tylko wyciąg z imibiru, spotkałem się z opiniami, że kłącze imbiru może pomóc, a jak nie, to i tak nic nie stracisz próbując:

 

https://www.doz.pl/apteka/p55625-Lokomotiv_drazetki_8_szt.

 

[przykładowe małe opakowanie]

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół tabletki aviomarinu też będzie źle?

 

Może przed właściwymi dojazdami do pracy spróbuj zrobić test. Pojedź tam na próbę. Weź jakiś specyfik (innych niż aviomarin nie znam) i zobacz jak będziesz się czuł. Jeśli będzie źle wysiądziesz z busa. Ewentualnie spróbuj połowę aviomarin i zobacz jak będziesz psychicznie się czuł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

 

Możesz spróbować Lokomotiv, tam jest tylko wyciąg z imibiru, spotkałem się z opiniami, że kłącze imbiru może pomóc, a jak nie, to i tak nic nie stracisz próbując

Nigdy nie próbowałem Lokomtiv, ale właśnie zakupiłem za namową, w dwóch postaciach. Zdam relację w piątek, dzięki serdeczne za sugestie i pomoc.

13 godzin temu, Normalny napisał:

Pół tabletki aviomarinu też będzie źle?

 

Gdy byłem młody i "piękny", oćpałem się tego badziewia, a że jeździłem z drużyną dosyć często starymi autokarami to z doświadczenia wiem, że pół tabletki potrafi też konkretnie skołować i otępić procesy myślowe. Wiem, że teraz jestem już "duży" i oddziaływanie może byc inne (stosunkowo mniejsze) ale jak znajdę czas, to może wybiorę sie na aviomarinfaze w trase. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.