Skocz do zawartości

Wolicie słabe kobiety - moje obserwacje


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.02.2019 o 12:58, Rnext napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "silna kobieta". 

To tylko hasło marketingowe. 

Dokładnie i ja się z tym zgadzam. 

--------------------------------------------

 

Poza tym co tu się przekomarzać, skoro wiadomo nie od dziś, że kobietki, to słaba płeć.

Ale mają jedną - broń :D

Zamiast kłaść kłody powinny wspierać swoich mężczyzn by jeszcze większe sukcesy odnosili.

Wtedy i wilk s... i owca c..., a że przy sobocie, to tak na rozluźnienie i wibrację pozytywnych myśli zapodaję pioseneczkę :D

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, PUNK napisał:

Gdyby robiły sobie dzieci w odpowiednim czasie i znały swoje miejsce przy mężczyźnie, to świat byłby zdrowszy a baby spełnione. Ale nie, my jesteśmy silne i niezależne, mężczyźni nie będą nam mówić, jak mamy żyć, nasza cipka - nasza sprawa...

Nie chcę znać swojego miejsca, sama decyduję gdzie jest moje miejsce i to nie płeć to warunkuje. Mężczyzna powinien wspierać kobietę jak i kobieta mężczyznę. Czemu Was tak boli ta kobieca niezależność? Czujecie zagrożenie czy jak?

A to, że nie umiemy się starzeć....To kwestia tego, że wszędzie z reklam teledysków nas bombardują idealnymi wizerunkami, tym, że kobieta musi przede wszystkim wygladać i, że z wiekiem tracą wartość i wiele kobiet temu ulega. Są przecież nawet kobiety uzależnione od operacji plastycznych. 

49 minut temu, dobryziomek napisał:

Nie szukacie żadnego partnera. 

Owszem jeśli już kogoś szukamy do partnera, kogoś obok kogo możemy iść przez życie nie, że on nas prowadzi czy my jego, ale razem jako partnerzy i przyjaciele. Czemu Wy uważacie, że wiecie lepiej czego chcemy niż my same?

 

@Nefertiti Ale kobieta też chce się realizować, nie tylko pomagać w realizowaniu się mężczyzny. 

Piosenkę lubię zwłaszcza w wykonaniu Ani Dereszowskiej, ale to o czym jest to jest przygnębiające, że mężczyźni w kobietach dostrzegają najbardziej ich biologiczną wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2019 o 21:18, Szninkielka napisał:

Pisze to kobieta, młoda, wg Waszej skali 8.5/10

Jesli sama się na tyle oceniasz to znaczy, że w realu masz 6-6,5.

 

100% procent przypadków mlodych oraz coraz częściej niemłodych kobiet tak ma. Takie Krzywe zwierciadło.

 

Z resztą się zgadzam co w temacie, wyciagnełaś prawidłowe wnioski- ja nie przepadam za tymi ,,niesależnymi i silnymi jak Popeye” kobietami. Więc bardzo ładnie to opisałaś. 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Free Woman napisał:

Ale kobieta też chce się realizować,

A kto broni się realizować, tym bardziej dziś. Już tak się realizują, że się pogubiły. 

 

Poza tym bardziej wyjaśnić nie potrafię, nie wiem czy załapałaś, a i tak to może zostać przekręcone, ale to "słychać, widać i czuć" :Dale mam dobry humorek, więc wybaczam :D

Dobrej nocki życzę :).

--------------------------------------

11 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Nefertiti Chyba dobre bolcowanie było, bo za mądrze prawisz.

Hahaha, pudło :D.

Rowerek dziś odpaliłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Free Woman napisał:

No tak kobieta woli jak w kwestii intelektu, zarobków mężczyzna był wyżej zazwyczaj. I to będzie imponowało, ale nie wyklucza to tego, że ona chce się przy nim rozwijać, żeby jemu też imponowało w niej coś więcej niż wygląd i ogarnięcia chaty. Dla mnie fakt, że on będzie wyżej nie powinien być jednoznaczny z tym, że decyzje należą do niego, pewnie w wielu sprawach, będzie miał rację i ona to przyzna, ale nie z automatu robimy to co ja chce, bo jestem facetem..

I zgadzamy się w stu procentach. Ponieważ ja absolutnie nie twierdzę, że kobieta ma tylko ładnie wyglądać i ogarniać chatę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dobryziomek napisał:

I zgadzamy się w stu procentach. Ponieważ ja absolutnie nie twierdzę, że kobieta ma tylko ładnie wyglądać i ogarniać chatę.

Cieszę się :) Ale również nie może być traktowana jak dziecko, żeby ktoś podejmował decyzje za nią. Czasem się może zdarzyć, że tego będzie oczekiwała w jakiś ekstremalnych sytuacjach, ale na pewno nie może być to normą, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety inteligentne, bo jak mówię oczywiście sa tez takie, które całkiem będą chciały by myśleć za nie. No,ale nie wiem czy taka partnerka jest w interesie ogarniętego mężczyzny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2019 o 12:00, PanDoktur napisał:

Głupota jest dla mnie aseksualna, więc zadaje się zarówno w koleżeńskich jak i partnerskich relacjach z kobietami inteligentnymi i obrotnymi, szczególnie z tymi z kręgów medycznych i muszę stwierdzić, że bardziej roszczeniowej i butnej grupy panien niż lekarki to nie widziałem. Generalnie odradzam tę grupę zawodową, ewentualną nadzieję daje jeszcze lekarka, która urodziła się i wychowała w biednej/średniej rodzinie. Najgorsze połączenie to ładna jedynaczka z bogatego domu będąca lekarką - omijać najszerszym łukiem.

to dziwne, większość z nich ma dużo koleżanek i jeszcze więcej kolegów, są zabawne, bystre i pewne siebie. Do tego dobrze się ubierają i z reguły maja swoje super auto. Myślałam że takie dziewczyny są rozchwytywane a tu Pan z branży mówi żeby się ich wystrzegać. Jednak mało wiem o życiu ?

Edytowane przez szaramyszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, szaramyszka napisał:

to dziwne, większość z nich ma dużo koleżanek i jeszcze więcej kolegów, są zabawne, bystre i pewne siebie. Do tego dobrze się ubierają i z reguły maja swoje super auto. Myślałam że takie dziewczyny są rozchwytywane ..

Jaka z cech które wymieniłaś to gwarant dobrego związku??

Zabawna, bystra, pewna siebie

dobrze ubrana

własne auto

wielu kolegów

wiele koleżanek

?

 

oj zdublowałam pytanie z @Jerzy

Edytowane przez PoProstuKobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jerzy napisał:

o jest w tym atrakcyjnego, że laska ma wielu kolegów?

A co jest atrakcyjnego, że face ma wiele koleżanek? No dla mnie osobiście nic, a Wy się tu upieracie, że im więcej tym lepiej. 

No super auto może sądzić o zaradności życiowej tak jak rozwijająca się kariera. Z punktu widzenia kobiety jest to atrakcyjne. Ale dla facet dużo ważniejsze jest czy młoda, uległa, nie ma przebiegu i ma duży biust... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak powiem tylko ciekawostkę, którą zaobserwowałem.
Im bardziej sp*erdolona kobieta, tym więcej ma koleżanek.
Tak samo im bardziej ona "rozumie" bądź dogaduje się z koleżankami niż kolegami, tym również jest bardziej toksyczna i mężczyźnie do niczego niepotrzebna.

Nie wiem skąd to się bierze.

Może po pierwsze primo, że skoro ma tyle koleżanek, to słucha tych ich pierdolamentów i narzekania na facetów(tak jak wspomniała Poprostukobieta).
Secundo, jeżeli jakaś kobieta lepiej rozumie kobiety niż facetów, to musi być zdrowo jebnięta, jeżeli nie czai prostej męskiej logiki...

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szaramyszka napisał:

to dziwne, większość z nich ma dużo koleżanek i jeszcze więcej kolegów, są zabawne, bystre i pewne siebie. Do tego dobrze się ubierają i z reguły maja swoje super auto. Myślałam że takie dziewczyny są rozchwytywane a tu Pan z branży mówi żeby się ich wystrzegać. Jednak mało wiem o życiu ?

Po co mi babsko, które będzie establishmentować na siłe jaka to ona fajna, bogata i ile to ona ma kolegów?
Jakie to ona ma bogate życie? ;) 
My mężczyźni nie interesujemy się damskimi alfami i badboyami ;) 

Niech ona podjedzie tym swoim porshe wielka Pani Bizneswoman, zakładam, że taka jest 30+.
W tym samym czasie po ulicy przejdzie się zwyczajna śliczna dziewczyna lekko po 20-stke, młoda studentka i chyba nie będę musiał mówić, do kogo podejdę z uśmiechem ;) 

Dnia 24.03.2019 o 00:42, Ksanti napisał:

9928e6d7ddce483a6cc9c73747bd3d13.jpg

 

3627158.jpg

 

 

NA tym pierwszym zdjęciu kot jaki zafascynowany xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 I o tym właśnie mówię...Wam chodzi tylko o jedno. A ta studentka też kiedyś będzie 30+ i co wtedy się zaczniesz rozglądać znów za 20+? Ta kobieta może jest starsza, ale duże prawdopodiebieństwo, ze ma w głowie więcej, jest bardziej inteligentna, dojrzała emocjonalnie, ale nie, lepiej patrzeć tylko na młodość i ciało, a potem narzekać, jakie to kobiety puste, głupie i bez pasji. Sami takie wybieracie, młody wiek i godziny spędzone przed lustrem i na instragramie robią swoje. Wóz albo przewóz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Free Woman napisał:

A ta studentka też kiedyś będzie 30+ i co wtedy się zaczniesz rozglądać znów za 20+?

Oczywiście.
Mężczyzna jest jak wino.
(Taki mój bait ;>)

 

 

3 minuty temu, Free Woman napisał:

Ta kobieta może jest starsza, ale duże prawdopodiebieństwo, ze ma w głowie więcej, jest bardziej inteligentna, dojrzała emocjonalnie, ale nie,

Stara panna, która miała tak zjebany charakter, że nikt jej w jej latach świetności nie chciał ;) 
Stara panna, która już się nie rozwija i nie ma kompletnie elastycznego umysłu - jest uparta, posiada swoje nawyki i przyzwyczajenia + frustracje, że jest samotna i nie ma szans na dziecko :) 
 

 

4 minuty temu, Free Woman napisał:

Sami takie wybieracie, młody wiek i godziny spędzone przed lustrem i na instragramie robią swoje. Wóz albo przewóz

Ja widzę dużo też takich instagramowych mamusiek 30+ ;)
Sp*erdolina kobieca, rozpieszczenie, księżniczkowatość oraz roszczenia sięgnęły już apogeum, o czym wspominałem już nieraz ;) 
Także wiek nie gra roli.
A lepiej mieć świeższy wadliwy towar niż zużyty wadliwy towar - taka metafora tylko, no offence ;) 

 

7 minut temu, Free Woman napisał:

tylko na młodość i ciało, a potem narzekać, jakie to kobiety puste, głupie i bez pasji

Właśnie te młodsze są pełniejsze życia, energii oraz pasji ;) 
Stare to już marudne często gęsto ;) 

Ja i tak jedną nogą już wstępnie podpisałem deklarację "Polexitu" z polskiego rynku matrymonialno-seksualnego.
Zatem mam wyjebane jaja na to, co sobie myślą i co planują polskie karyny.
Kopiecie sobie grób, a mężczyźni tylko masowo będą wyjeżdżać w mniej sfeminizowane kraje o kulturze szanującej męskość, męską pozycję, dominację oraz mężczyzn.




 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szaramyszka napisał:

więcej kolegów, są zabawne, bystre i pewne siebie. Do tego dobrze się ubierają i z reguły maja swoje super auto

A ratę leasingową płaci mąż/partner/tata/sponsor. Wiem,wiem :) Znam wiele takich "rekinic biznesu".

 

48 minut temu, Free Woman napisał:

Ta kobieta może jest starsza, ale duże prawdopodiebieństwo, ze ma w głowie więcej, jest bardziej inteligentna, dojrzała emocjonalnie, ale nie, lepiej patrzeć tylko na młodość i ciało, a potem narzekać, jakie to kobiety puste, głupie i bez pasji

Byłoby to ciekawe i warte uwagi założenie, gdyby było prawdziwe :) Moim zdaniem niestety prawdziwe nie jest. Co bowiem zyskujemy z wiekiem? Życiowe doświadczenie. W teorii - bo ja tak sobie myślę, że jednak częściej to zdarza się Panom, niż Paniom. Sporo Pań w życiu kieruje się pewną błędną zasadą, zakładająca oczekiwanie innnych rezultatów poprzez realizowanie stale tych samych działań. W kontekście damsko - męskim widać to nad zwyczaj wyraźnie. 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład międzynarodowy. Poznałem kiedyś na studiach laseczkę z Wietnamu. Krótka znajomość. Fajnie było. Jak raz z kolegami z roku, nachlaliśmy się w akademiku, to na drugi dzień ona nie darła się na mnie, tylko mi jakąś zupę zrobiła. Wg ich kuchni. Mega dobra, choć za ich jedzeniem średnio przepadam. Polka? Zapomnijcie o czymś takim. Może na początku w ramach "reklamy samej siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Hmm...strasznie uogólniasz. Możesz mieć trochę racji, ale wynikająca nie z natury i różnic płciowych, ale z tego co mężczyźni wymagają od kobiet, wiele wie, że jak będzie zadbanych, ładnych to mężczyzna je wybawi z problemów, nie muszę się tak wszystkim przejmować, a kobiety od mężczyzn wymagają zaradności, ogarnięcia życiowego. Jest wiele kobiet, które doświadczenie wiele nauczyło, jeśli życie dało im po dupie. Więc sorki panowie, ale to po części Wasza wina przez to, że wybieracie często gęsto partnerki penisem zamiast głową. 

@skynet84 Rozumiem, że idealna kobieta to taka co Was nagradza nawet jak robicie źle i nie ma prawa nawet tego skrytykować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.