Skocz do zawartości

Grażyna Wolszczak wygrywa proces o smog - konsekwencje dla zwykłego obywatela.


Ivar

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wałkowany od pewnego czasu.

Pani Grażyna postanowiła pozwać do sądu Państwo Polskie o to, że za dużo jest smogu.

Dwa dni temu proces wygrała.

https://smoglab.pl/pozywamsmog-grazyna-wolszczak-wygrala-z-panstwem-proces-o-smog/

 

Samą wygraną miało być odszkodowanie w kwocie 5 tysięcy PLN na rzecz stowarzyszenia Unicorn założonego i kierowanego przez Jerzego Stuhra wraz z małżonką.

Jednak myślę, że pani Grażyna została już wcześniej sowicie wynagrodzona za rozpętanie tej gównoburzy.

Co ciekawe pozwała także Miasto Stołeczne Warszawa ale potem pozew wycofała ( zapewne dostała rózgą po łapkach, że są "rewiry" do których ma się nie przypier@#$ć bo może ponieść konsekwencje ) i skończyło się na pozwie oskarżającym Państwo Polskie.

 

Tempo pracy sądu bardzo szybkie zaledwie miesiąc ( założenie sprawy w grudniu 2018 a wyrok 24 stycznia ) co dla szarego obywatela to tempo nadzwyczajnie ekspresowe bo przy najprostszych sprawach potrafią się pieprzyć co najmniej rok.

 

Oczywiście przez ten miesiąc już się wypłakała do m.in Gazety Wyborczej jaka to ona biedna i zaszczuta.

Ogólnie to konsekwencje dla ludzi biednych i klasy średniej będą katastrofalne.

Niektóre gminy i miasta zamiast dofinansować ludziom piece kupują drony, które gówno dają bo i tak trzeba obejrzeć piec i to co jest do niego wrzucane, żeby stwierdzić czy faktycznie jest tam coś niedozwolonego.

Będą sypać się mandaty i kary. Komornicy będą jeździć chyba stadami, żeby to wszystko potem ogarnąć bo ludzie nie będą mieli z czego płacić ( jak kogoś nie stać na nowy piec to jak ma karę zapłacić ?).

Jest wielu starszych ludzi w Polsce gdzie ogrzewają się jeszcze kuchniami paleniskowymi i piecami kaflowymi. Kto ma im pomóc ?

Banda ścierwojadów będzie przejmować w "majestacie prawa" majątki, ziemię i inne rzeczy, które się jakimś cudem uchowały. Klasa średnia narobi w gacie ze strachu i szybciutko pobiegną do banków po nowe kredyty i interes się będzie kręcił a ludzie w Polsce będą coraz bardziej zadłużeni.

 

Czy ta marionetka lucyferiańska ma świadomość tego do czego doprowadzi jej "szczytny cel"? Myślę, że wie ale no cóż "sumienie w zamrażarce" robi swoje.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... Yennefer chyba straciła już swoje moce... :P I próbuje je odzyskać ze smogu... :D

 

Z drugiej strony sąd uznał, że poniosła szkodę a zadośćuczynienie dostanie fundacja Stuhra... Niezły biznes zrobiła, trzeba się uczyć... :D:D:D

 

Może sam założę sprawę? ? Tylko komu by tu dać kasę za moje szkody? ? Już wiem... państwu niemieckiemu... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Świat staje na głowie....jestem eko jeżdżę dieslem, ale tylko co drugi dzień....ale jestem eko. Kolejna medialna gówno-burza z kalkulacja i kryptoreklamą ...mom Volvo i mi "volvo" bo ma filtr DPF - więc jest Eco.

Nie wiem jak bym tak walczył że smogiem, to bym wogóle nie jeździł autem tylko komunikacja miejską i ogólnie środkami komunikacji publicznej....no tak ale ja nie jestem -"silną niezależną kobietą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.