Skocz do zawartości

Jestem na tinderze.


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście:

 

Czy leci z nami pilot?

Jaka jest największa zagadka życia?

Co jest poza czasem?

Czy w geometrii sferycznej mogą istnieć 2 "proste" równoległe?

Ile wynosi suma 3-cyfrowych liczb pierwszych będących palindromami?

Co jest we wnętrzu Ziemi?

Czy Księżyc jest sztuczny?

Gdzie ukryto Bursztynową Komnatę?

Kto walczył w bitwie nad rzeką Tollense?

Ile masz już par?

  • Like 3
  • Dzięki 3
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ; ) Kolezanka pokazywała mi swój i nie wszystko zdążyłam załapać. 

1. Czy tam można wrócić do poprzedniego kandydata? Tj. jeśli się niechcący kogoś odrzuci. 

2. Czy to prawda, ze nigdy nie da się usunąć stamtąd konta? 

3. Ponoć pierwotnie ten portal miał służyć umawianiu się na randki łóżkowe - rzeczywiście jak z kimś złapiesz się w pare to często są takie propozycje? 

4. Jakie są Twoje odczucia odnośnie poznanych tam osób? 

5. Zdarzyło się żeby przyszedł ktoś kto inaczej wyglądał na zdjęciu a inaczej w rzeczywistości? Jest to jakos weryfikowane? 

Na razie tyle mi przyszło do głowy. Większość moich znajomych to ma lub miała i tez mnie namawiają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to obchodzi?

Poranną toaletę też już zrobiłaś? może jakieś fotki trzeba wrzucić?

 

Z resztą co się dzieje na tym forum, że ktoś wstawia raz za razem tematy, które zamiast merytorycznej dyskusji wprowadzają syf, bo koncentrują się na życiu i problemach zakompleksionej jednostki, która karmi się waszą uwagą, co gorsza wielu chłopaków jest na takim głodzie, że godzą się nawet ''posmyrać'' przez internet i zaspokoić jej potrzebę atencji.

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, deomi napisał:

jakieś pytania?

Moja mała litania.

W jakim miesiącu wybuchnie wojna w 2027 roku,

kto stał za zamachem w Smoleńsku nasze spec służby, niemieckie, amerykańskie, izraelskie a może to naprawdę był wypadek,

czy istnieją tachiony,

czy elektron jest niepodzielny,

czy istnieje granica wszechświata,

kiedy nastąpi oficjalny pierwszy kontakt z cywilizacją pozaziemską (może już dawno nastąpił),

czy Jezus się masturbował,

czy żydzi zbudują trzecią świątynię,

kiedy zostanie uruchomiona pierwsza elektrownia termojądrowa,

czy teoria Heima jest prawdziwa,

kiedy obalą teorię strun,

kiedy odkryją teorię na miarę Ogólnej Teorii Względności stanowiącej jej rozwinięcie w praktyce umożliwiającą realną eksplorację kosmosu (odkrycie antygrawitacji i możliwości przemieszczania się w wyższych wymiarach),

czy w katastrofie tunguskiej rozbił się obcy statek kosmiczny,

czy udowodnią hipotezę Riemanna,

czy spotkanie Wolskiego to prawda,

czy Polacy zapłacą żydowskie roszczenia,

kiedy zbankrutuje USA?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramzes Wstępnie nie przeglądam profili. Serduszkuje wszystkich facetów jak leci z dziennej dostępnej ilości ( a limit jest chyba ok 20 -30 facetów),( oczywiście nie robie tego codziennie, może raz na tydzień). Dopiero jeśli ktoś do mnie napisze, przeglądam profil i odpowiadam lub usuwam "parę", jeśli facet mi nie odpowiada z wyglądu  (przeważnie jeśli jest zbyt szczupły) lub jeśli ma długie włosy i jest metalowcem. Z resztą która napisała koresponduje.

Nie powiem jaki mam opis, z wiadomych względów :P Zdjęć mam kilka zwykłych.

@Ancalagon

 Tak prowadzę ten statek, ?

Par mam sporo, ale i dość długi staż.

@Chandler

1. Nie można. 

2. Niby da się usunąć. Ale jak ponownie się zalogujesz to konto znów istnieje i działa jak gdyby nigdy nic.

3. Zdarzają się faceci proponujący seks na wstępie.

4. Bardzo dużo tam normalnych, fajnych facetów. Przynajmniej sprawiających takie wrażenie po zdjeciach, rozmowach tel czy na pierwszym spotkaniu.

5. Nikt tego nie weryfikuje bo i jak? :P  Tak często faceci wyglądają na żywo starzej (zakola) lub chudziej niż na zdjęciach, sporo jest nie wysokich Panów- no ale tego nie widać na zdjeciach, Ci którzy mają powyżej 180 przeważnie piszą o tym na profilu. Ale sporo też wygląda tak jak na wrzuconych fotach.

@wojkr Ale jesteś na braciasamcy.pl :P Jak tutaj trafiłeś? ?

@SzatanKrieger Żaden, jesteś pierwszy ?(.)(.)

@Azizi Najczęściej nawiązują do opisu, lub komplementują wygląd. W sumie mało kto zaczyna rozmowę słabo. Ja nie specjalnie przepadam za zbyt długimi, grzecznościowymi, opisami/ pytaniami. Na zasadzie: " Cześć bardzo mi miło, że dałaś w prawo, widzę że interesujesz się .... na zdjęciu masz bardzo ładny uśmiech, .......Czy mógłbym spytać jaki masz kolor oczu? Ja właśnie uczę się do egzaminu....Czy jest szansa że umówimy sie na kawe?...... " - ale o tym też nie myślę sobie bardzo źle.  Tylko za dużo inf i za dużo pytań i zbyt wiele grzecznościowych sfourmowań na zasadzie "przepraszam, że w ogóle napisałem" też nie dziala dobrze. 

@Patton Dużo.

@The Motha"Głodnych (atencji) nakarmić. Spragnionych (uwagi) napoić. Nagich przyodziać" ? 

@realista 1. Ze dwa peny chyba były w fotach.

2. Nie.

3. Tylko tutaj mogą być sobą, pesymistyczną ,zrzedzącą deomi. W życiu raczej trzymam ramę. Co bardzo mnie męczy.

Jeszcze trochę popiszę tutaj z Wami. Aczkolwiek mam pewien zmiar. I wtedy opuszczę to forum. 

@self-aware 1. Nie trolluje tam :P

 2. Ciężko powiedzieć ile wiadomości dziennie, bo to jest zależne od tego czy serduszkuje w danym dniu facetów. Jeśli tak to przeważnie odzywa się ok. 10...

@Krugerrand Folguj słowa bracie ? Dupy na pierwszej rande dałam raz. Słownie raz.

@Pozytywniak @rycerz76 Ale to zdecydujcie mam być inteligentna czy ładna? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chandler 1. Nie pamiętam :P

2. Co to znaczy do bliższej relacji? Do związku? Myślę, że spokojnie można tam poznać kogoś do związku, aczkolwiek radzę szybko przenosić pisanie na telefon, a potem na realne spotkanie. Laskom nie chce się pisać w nieskończoność. 

Natomiast jeśli chodzi o mnie to ja już chyba nie potrafię być w związku, nie potrafię się emocjonalnie zangażować,

@igor77 Co to znaczy wyłaniają? :P Nie przychodzą na umówione spotkania? Pewnie boją się dostać kosza/ nie wyglądają tak jak na zdjęciu/ umawiają się z kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.