Skocz do zawartości

Jestem na tinderze.


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie nie, bo od debiutu korzystałem z Tinderka.

 

Moja kumpela poznała tam faceta, są już ponad rok, mają poważne plany wobec siebie, także nie każdy tam jest żeby tylko seksy robić.

 

Ja tam miałem konto, żeby po chłopsku poruchać. Trochę się przewinęło ale zauważyłem, że tam kobiety są bardzo ostrożne. Ciężko na chatę wziąć od razu.

Co najlepsze to najwięcej kobiet w łóżku miałem... z Sympatii.

 

Konto można usunąć. Później jak zakładasz nowe, to nie ma tych samych par.

 

@dobryziomek Ona jest inna i szuka kogoś z dobrym sercem a nie wyglądem ❤️

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość specyficzny problem i pomyślałam, że może faktycznie mogę sobie ściągnąć tą appkę by „potrenować” w relacjach z chłopakami (jestem dziewczyną xD). 

Rozumiem, że jest tam jakiś opis siebie. Ludzie tam sporo piszą? Tj, mają długie opisy, czy coś typu „Cześć, jestem Chandler, lubię pieski” i styka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, dobryziomek napisał:

nie lubi być traktowana jak suka. Ona jest inna szuka partnerstwa i miłości :)

To wcale nie musi sie wykluczać. :lol: Mozna oczekiwać szacunku na co dzień i szukać miłości, ale za to w pewnych sytuacjach niektóre kobiety chcą być właśnie zdominowane i traktowane jak suki. ;)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76 Do staropanieństwa jeszcze mi trochę brakuje :P 

@dobryziomek Raczej zorientowałabym się że to fejk. 

@Jan III Wspaniały Akurat wygląd jest średnio ważny, (bylby nie był za chudy, akurat dla mnie) najważniejsze jest gadane, swoboda wypowiedzi.

@Krugerrand A dziękuje, dziękuje, ;))) 

@Tomko Takie jak tutaj awatar :P 

@Chandler Raczej kilka słów lub zdań. Można wybrać szukaną płeć, przedział wiekowy i zasięg km. I właściwie to wszystko.

 

@wojkr Mi to w sumie lata :P byleby miło spędzić czas :D - może dlatego że nie szukam zwiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech gawiedź teraz słucha. Mam potężnie arcyciekawą wiadomość do przekazania. Po usłyszeniu której świat już nie będzie więcej takim jaki był do tej pory. Jestem w aptece, właśnie kupuję Iladian Direct Plus na infekcje intymne. Potem będę w piwniczce by wziąć z półki ogórki kiszone do kotleta dla starego. Może macie w związku z tym jakieś pytania? Mile widziana atencja i 1000 komci na temat mojego wiekopomnego wyczynu.

 

Ludzie, opanujta się. Poziom niektórych wątków sięgnął dna! A nawet głębiej. Ale to jest tylko moja prywatna subiektywna opinia.

 

Marek, genialny człowiek, stworzył chyba w innym celu to forum boże.

 

 

Edytowane przez Magician
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, deomi napisał:

Może macie w związku z tym jakieś pytania?

Jutro na warsztacie muszę pospawać special-toola do ściskania sprężyn o wybitnie grubym drucie i małej średnicy.

Żaden gotowiec tego nie łapie.

Jeśli masz w związku z tym jakieś pytania - to służę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Taboo napisał:

Czy jest np opcja na forum, że jak konkretny użytkownik pisze temat to jest on automatycznie zamykany?

Nie, nie ma takich narzędzi. Wątki zamyka tylko mod i wszechmogący właściciel forum, sól tej ziemi.

 

Dobrze, że nie poproszono mnie nigdy o moderację. Pozamykałbym to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem widząc temat tej kategorii założony przez deomi łudzę się, że tym razem ludzie go po prostu zignorują, ale jak widać jeszcze sporo będzie dane mi na to poczekać. Jeszcze te "jajcarskie" komentarze innych użytkowników, którymi chcą pokazać, że mają gdzieś to o czym pisze autorka, ale z drugiej strony tym sposobem sami podbijają za każdym razem atencję. 

Edytowane przez Amnesia Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

@Bonzo Jakie auto mam sobie kupić?

Czerwone, czarne czy złote?

Prawie zgodne z moimi masz gusta bo gdy byłem w Twoim wieku - to przeczytałem w gazecie, że w USA jest loteria. Los kosztuje dolara, a można wygrać $100 mln.

Jako nieopierzony gówniarz - miałem takie myśli - co bym zrobił gdybym wygrał (teraz wiem, że to matematycznie w zasadzie niemożliwe i dlatego zarabia loteria, nie klient)

 

Doszedłem do wniosku, że od razu kupiłbym trzy samochody. Czarnego Mercedesa, białe Audi i złote BMW (u Maksyma w Gdyni)

 

Ponadto dośc łatwo policzyłem, że gdybym posiadł $100 mln to:

 

1. Dziennie mógłbym wydawać ówczesnych 400 mln starych złotych (dzisiejsze 40 tysiecy) - a szmal by mi się skończył po 125 latach

2. Gdybym wpłacił to na ówczesnie oprocentowane konto oszczędnościowe w PKO - to z odsetek miesięcznych byłoby tyle, że średnio co okolo 19 godzin mógłbym doszczętnie rozbijać ówczesnie nowego mercedesa W140 (klasy S) - i mógłbym powiedzieć, że na styk bo na styk, ale jakoś do pierwszego mi wystarcza.

 

I co ?

 

I dzisiaj mam i owszem Mercedesa. W kolorze 197U (Obsidianschwarz) a nie wygrałem w żadnej loterii.

Możliwe dlatego, że nie gram. I wskutek tego nie mogłem przegrać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.