Skocz do zawartości

Jestem na tinderze.


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.01.2019 o 09:27, SzatanKrieger napisał:

Haha jakby babka miała napisane w opisie, że wszyscy powinni zginąć ale bym miał bekę.

Nie kuś szatanie, bo az sama dla beki założę i to napiszę... :lol: a jako zdjecie/avatar dam Wednesday z rodziny Adamsów

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, deomi napisał:

@Chandler

Tobie poleciłabym 26-34 :) 

A to nie jest trochę tak, że im starszy tym mniej cierpliwy?

W tym przedziale już raczej nie ma studentów, inne możliwości finansowe, a mam dość sporo takich „matchy” i teraz nie wiem czy to nie jest z góry spisane na porażkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, deomi napisał:

@Chandler Studenci chcą się wyszaleć i zaliczać :P 

Starsi faceci chcą raczej stabilizacji.

Często trafiają się goście po 30 po np dłuższym związku i tacy są najlepsi :) 

W sumie to nie myślałam o tym w ten sposób :D 

Kolejne pytanie: zgadzasz się przyjść do czyjegoś domu? 

W ok 70% mam tego typu zaproszenia, ostatni gagatek mnie zagiął argumentem, że w sumie jak by chciał to w pubie tez mógłby czegoś dosypać (xD), więc miejsce nie robi różnicy. Teraz nie wiem czy czasem nie jestem przewrażliwiona i tak się ludzie obecnie umawiają czy po prostu trafiam na zboczeńców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chandler Pod żadnym pozorem nie idź na randkę do chaty faceta. Kawa w miejscu publicznym powinna być ok. 

Co za perfidne stworzenia, wiesz, że jak pójdziesz to taki głąb sobie pomyśli, że jesteś chętna? 

Po tekście, że mógłby czegoś dosypać gościu u mnie już nie ma startu. 

Pamiętaj, że facet zawsze myśli o puknięciu, z resztą zobacz na forum tematy: co zrobić, żeby chciała więcej seksu, teksty na podryw, jak zaliczyć... Sratatata. Ucz się od chłopaków tutaj ich myślenia i wykorzystuj to, baw się ale się nie daj. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lalka napisał:

Co za perfidne stworzenia, wiesz, że jak pójdziesz to taki głąb sobie pomyśli, że jesteś chętna? 

Myślę, że to nie tak - myślę, że zwyczajnie w świecie nie potrafimy się komunikować :).

Powinniśmy spojrzeć na to inaczej i że, to cudowne, że tak się różnimy, bo przez to, świat jest piękniejszy, ciekawszy i mamy możliwość uczyć się nawzajem i być razem :).

 

------------------

 

Co do tematu. 

Nie mam pytań. Nie jestem i nie chcę być - strata czasu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Zazdrościsz, że kobieta na pstryknięcie palca ma 10 rycerzy? 

Fajna zabawa, myślisz na co masz ochotę, kodujesz który dzisiaj będzie poprawiał humor i dzwonisz. 

Niestety, to tak wygląda. I to źle świadczy o tych co się dają wykorzystywać.

?@Nefertiti 

Problem jest taki, że obie strony chcą czegoś innego i mężczyźni kłamią i oszukują kobiety żeby to mieć. 

Kobiety też, zależy o co gra. 

Albo wygrywasz, albo przegrywasz. 

Nie dogadasz się. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka nie zazdroszczę raczej jestem ciekaw czy takie poczucie władzy by mnie jakoś zbajerowało.

 

Aha i Lalka ma rację.

Broń boże iść do jakiegoś kolesia do chaty, mimo iż jestem ostatnią osoba, która by chciala jakaś pannę skrzywdzić to nawet do mnie bym nie zapraszał by zachowawczo kodować daną pannę dla jej własnego dobra.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Lalka napisał:

@SzatanKrieger Zazdrościsz, że kobieta na pstryknięcie palca ma 10 rycerzy? 

Fajna zabawa, myślisz na co masz ochotę, kodujesz który dzisiaj będzie poprawiał humor i dzwonisz. 

Niestety, to tak wygląda. I to źle świadczy o tych co się dają wykorzystywać.

Pogadamy jak będziesz się zbliżała do 40-tki. Ciekawe ilu tych rycerzy będzię :) Pomijam oczywiście ruchaczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.