Skocz do zawartości

Jestem na tinderze.


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalka Jeszcze pal licho jak zalegają przed Tv. Najgorzej że ja obserwuje, że żony, kobiety stają się dla nich żywym ujściem swoich negatywnych emocji, swoich życiowych niepowodzeń, swoich frustracji.

Nikt tego lepiej nie przyjmie niż żona. Wszystkiemu winna, głupia, leniwa żona, a ja w tym czasie polansuje się towarzysko i poflirtuje z młodszymi.

Bo przecież mogę. Jestem Panem i władcą. Facetem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Ja mam w sumie pytanie. Zastanawiałem się czasem jak to było by mieć konto na jakimś takim portalu właśnie.

Pracuje, mieszkam sam i tego czasu jest na tyle mało, że to było by bardzo wygodne kontaktować się

z zainteresowanymi pannami właśnie przez neta.

Ale za każdym razem jak o tym myślę sobie wyobrażam jakiś scenariusz jak by to mogło wyglądać,

to mój tok rozumowania wygląda mniej więcej tak:

Założę konto .. fak będę musiał dodać jakieś zdjęcia .. a pierdole to ..

 

Nie umiem mentalnie przejść przez etap dodania fotki, jak sobie myślę, że jakiś znudzony kumpel, albo jeszcze

gorzej ktoś z pracy by sobie  założył fake konto i se przeglądał "frajerów" "dla beki" to mam wrażenie, że to

byłby socjalny koniec świata ...

 

Myślisz, że jest sens zakładać konto bez zdjęcia ? Albo w ogóle zakładać konto ?

Widziałaś może kiedyś profil jakiegoś twojego znajomego ? Co pomyślałaś ?

Czy masz chłopaków znajomych, którzy wypowiadali się na temat profili innych znajomych kolegów ?

 

No ja wiem, że mi tu ktoś może zarzucić  "jak się przejmujesz co pomyślą inny, toś nie facet" hehe

Ale akurat, pedalskich rzeczy to ja robić nie chce i nie lubie :)

Zastanawiam się czy zakładanie konta na takim portalu nie będzie oznaką desperacji

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StatusQuo Jeśli nie chcesz dodawać swojego zdjęcia- nie musisz, nie ma tam takiego obowiązku. Może to być zdjęcie jakiegoś krajobrazu.

Część kobiet to pewnie zniechęci, część pewnie da Ci szanse na zapoznanie się, zdjęcie zawsze możesz podesłać w mmsie jeśli już przejdziecie na telefon. Miałam tak kilka razy.

Wg mnie w obecnych czasach to nie wstyd ani desperacja. Jest tam przekrój przeróżnych ludzi lekarzy, prawników, inżynierów, policjantów itd..

Widziałam tam profile moich znajomych, co pomyślałam? Że szukają kobiet.

Baa ja tam widziałam profile znajomych którzy teoretycznie są w związkach.

Jeśli masz takie obawy załóż konto bez fotki, zobaczysz na jakiej zasadzie to działa, w każdej chwili możesz konto usunąć :P

Jeśli zalogujesz się przy użyciu nr tel, w żaden sposób nie łączy Cie to ze znajomymi z facebooka ani z kontaktami które masz w tel, ani też nikt nie może wyszukać że ten nr zalogował się na tinderze, więc jeśli nie dodasz foto, to właściwie pełna anonimowość, jak na czacie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, deomi said:

Najgorzej że ja obserwuje, że żony, kobiety stają się dla nich żywym ujściem swoich negatywnych emocji, swoich życiowych niepowodzeń, swoich frustracji.

Nikt tego lepiej nie przyjmie niż żona. Wszystkiemu winna, głupia, leniwa żona, a ja w tym czasie polansuje się towarzysko i poflirtuje z młodszymi.

Bo przecież mogę.

oreally.jpg

 

Eeee... odniosę się trochę później. Jak już styki naprawię bo chwilowo wyj$%^&$o mi dokumentnie połączenia neuronowe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mam konto tu i tam, jednak typ mojej urody nie wpisuje się w kanon 20stek a dziewczyny 28+ są za stare dla mnie ;

Nie ma takiego czegoś jak "kanon urody" dla 20-stek, 30-stek czy 40-stek. Według mnie racjonalizujesz po prostu swoje porażki z kobietami. Oczywiście porażek z kobietami nie da się przeskoczyć, to fakt, ponieważ nie jest się w typie każdej. 

 

Znam pełno par z pozoru dość znaczną różnicą wieku. 27(tyle chyba masz) a 20 to tylko z pozoru duża różnica, a tak naprawdę to prawie, że żadna. Choć dziewczynka 20-letnia to jak mówię jeszcze dziewczynka, która jeszcze wczoraj była nastolatką. Ja bym celował w odrobinkę starsze.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Florence napisał:

Ja tez przestaje wierzyć... i dalej nie będę rozwijać, bo po co na męskim forum...W tej chwili same niecenzuralne słowa przychodzą mi do głowy...Ile można się zawodzić...

Co się stało? :)

Nie każdy jest taki sam.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Florence napisał:

Ja tez przestaje wierzyć... i dalej nie będę rozwijać, bo po co na męskim forum...W tej chwili same niecenzuralne słowa przychodzą mi do głowy...Ile można się zawodzić...

Jest gdzieś ten z Himalajów, ten jednorożny, głowa do góry hehe

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Florence napisał:

Ja tez przestaje wierzyć... i dalej nie będę rozwijać, bo po co na męskim forum...W tej chwili same niecenzuralne słowa przychodzą mi do głowy...Ile można się zawodzić...

Zawód to rozminięcie się oczekiwań z rzeczywistością, zmień to na co masz wpływ i po temacie ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Florence napisał:

Ja tez przestaje wierzyć... i dalej nie będę rozwijać, bo po co na męskim forum...W tej chwili same niecenzuralne słowa przychodzą mi do głowy...Ile można się zawodzić...

 

 

To i ja sobie pozwolę ;)

 

Jeśli jest tak źle, prosta rada;

 

Zwiąż się z kobietą, wtedy zatęsknisz za facetami.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2019 o 14:40, Lalka napisał:

@Chandler Pod żadnym pozorem nie idź na randkę do chaty faceta. Kawa w miejscu publicznym powinna być ok.

Chyba wiem skąd to wynikało. Przez pierwsze dwa dni miałam zdjęcie na którym byłam w krótkich spodenkach. Chyba za dużo ciała odsłoniłam i przez to dostawałam takie zaproszenia. 

 

Appke usunęłam, ale rzeczywiście to bardzo fajna alternatywa do poznawania ludzi. Nie żałuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Ksanti napisał:

Co się stało? :)

Nie bardzo chce mi się o tym pisać... :)

Jeszcze nałożyło się kilka spraw naraz i mam jakiegoś doła.

 

@Ksanti @icman @Taboo Dzięki. :)

17 minut temu, Yolo napisał:

 

 

Zwiąż się z kobietą, wtedy zatęsknisz za facetami.

Nie ma takiej opcji, :P wybieram samotność i celibat. :) Pomimo jakiegoś tam czasem pociągu do kobiet (co zdarza sie bardzo rzadko) nie wyobrażam sobie takiego (dysfunkcyjnego) "związku". :) Chociaż wiem, że się nabijasz. :P

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Tak na prawdę to moja podświadomość tutaj sądzę gra pierwsze skrzypce, Ja mam cel finansowy i poprostu nie chce dziewczyny teraz. Chce spłacić spokojnie mieszkanie a ponad 300k to spory wydatek. Dzieci raczej nie planuje, wiem dobrze, że dziewczyna by mi truła głowę i tak na prawdę wolę omijać dziewczyny ( rowiesniczki ). Inna sprawa, że powodzenie mam, ale nie u tych u których chciałbym :), poza tym mając w opisie " nie planuje dzieci ani małżeństwa " trudno bym miał sporo par ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak ludzie są zawiedzieni na innych ale przede wszystkim nie są zawiedzeni sobą i swoimi wyborami, którymi się kierowali tylko występuje racjonalizacja i obarczanie drugiej strony.

Może być tak ze sobą szere i spojrzeć w lustro i powiedzieć "cholera faktycznie, może zawiodłam/em, może muszę coś w sobie zmienić albo przyciągam nie tych co trzeba, co ze mną jest nie tak, że taki a taka mi się podoba?".

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2019 o 14:40, Lalka napisał:

Co za perfidne stworzenia, wiesz, że jak pójdziesz to taki głąb sobie pomyśli, że jesteś chętna? 

Pewnie dlatego panie celują na portalach w CHADów, żeby się z nimi potrzymać za rączki przy świetle księżyca słuchając Beethovena ze starych winyli :D

Nie róbcie sobie drogie panie żartów, same dobieracie facetów pod dyktat dominanty seksualnej. Ale tak, wiem, to nasza wina ;)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Bo tylko kochane Panie tak robią, mężczyźni widzą swoje błędy. Moje oba poważne związki i dobrze wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina, nigdy nie powinienem z tymi Paniami się spotykać bo od początku widziałem, że to niewypał. Kobiety jednak lubią winę / porażkę zrzucić na inny target - pogoda / hormony / kosmici / mężczyza itp itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Florence napisał:

Nie bardzo chce mi się o tym pisać... :)

Jeszcze nałożyło się kilka spraw naraz i mam jakiegoś doła.

No widzisz, nie Ty jedna przechodzisz czasem kryzysy "wiary" :P

Ja również jestem rozczarowany samicami jakie spotykam a online bez szans.

Czasem rzeczywiście się wszystkiego odniechciewa.

Przewalona jest ta sprzeczność, że z jednej strony emocje szaleją bo nie ma nikogo

a z drugiej racjonalna strona mówi daj sobie siana, związki już nie mają sensu.

Tylko zostaje samotność i unikanie kobiet bo niepotrzebnie to zaprząta głowę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz 

Wiesz jak kobieta Ci mówi, że jest jak osa przez księżyc w nowiu to wiedz, że coś się dzieje :D

Innymi słowy, chamskie zachowania są zwalane na księżyc, który nawet jeśli wpływa to kobiety powinny się pilnować ?.

Ale generalnie dobrze napisałeś, kobiety i ich racjonalizacja to za mocny mechanizm.

 

Powodzenia w spłacie kredytu :)

6 minut temu, Ksanti napisał:

Tylko zostaje samotność i unikanie kobiet bo niepotrzebnie to zaprząta głowę.

Zgadajcie sie z @Florence bo oby dwoje jesteście zawiedzeni i spróbujcie nie zawieść sie sobą ?.

Próbojta, nie ma co pękać.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Być może ale z tego co zaobserwowałem ludzie szukają winy przede wszystkim w kimś a nie w sobie.

Pijesz do mnie?

 

24 minuty temu, Rnext napisał:

Nie róbcie sobie drogie panie żartów, same dobieracie facetów pod dyktat dominanty seksualnej. Ale tak, wiem, to nasza wina

A mężczyźni, że nie? 

 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wiesz jak kobieta Ci mówi, że jest jak osa przez księżyc w nowiu to wiedz, że coś się dzieje

Któraś Ci tak powiedziała?

 

@Florence Ja Cię chętnie wysłucham, a Ty wysłuchasz mnie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.