Skocz do zawartości

Jestem na tinderze.


Rekomendowane odpowiedzi

@deomi Uważam, że się mylisz.

Kobiety szukają przystojnego penisa na kinderach, szukaniem bankomatu, atencji, podniesienia samooceny i innych rzeczy. Kobiety są tak samo pożądliwe lub nawet bardziej od mężczyzn.

Facet chce ciała a kobieta ciała i wielu innych czynników, tylko nie mówcie, że nie :P

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Od jakiegoś czasu obserwuje pary, pary osób mniej więcej w moim wieku, moich znajomych i pary osób w wieku moich rodziców, ich znajomych, rodziców moich znajomych.

I z obserwacji wynika że w 80% to kobiety, bardziej starają się dla związku, chodzą na ustępstwa, troszczą się, bardziej im zależy. 

A wieku ok 50 to już właściwie wybietnie.

Spójrz na związek swoich rodziców. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lalka napisał:

Faceci często mają wywalone jaja jak uznają, że już się nie muszą starać i wtedy zalegają na kanapie przed tv. 

Kobiety wybieraja same takich mężczyzn. Tych co by nie zalegali dziwnym trafem nie rozpoznają.

17 minut temu, deomi napisał:

Spójrz na związek swoich rodziców

U mnie chyba ojciec sie bardziej stara chociaż ciężko powiedzieć.

17 minut temu, deomi napisał:

z obserwacji wynika że w 80% to kobiety, bardziej starają się dla związku,

A kim są Ci faceci dla których sie tak starają? ;)

Warto zwrócić na to uwagę.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka to nie, inaczej.

 

Jeśli kobieta jest w małżeństwie to dlaczego też przestaje sie starać? :)

 

2 minuty temu, Lalka napisał:

Już daj spokój, takich jest tyle co kobiet z Himalajów. 

Znałem kilku naprawdę równych gości i do tej pory znam, którzy by ćwiczyli dla swojej kobiety (swoją drogą też taki byłem dawniej) niestety kobiety nie doceniały poświęcenia i często ignorowały facetów, którzy wychodzili do nich ze sercem na dłoni, więc cóż począć...

Ja mówię, ja nawet wam szczerze współczuję bo, każda którą znam z kobiet celuje w 1% samców. A jeśli mi nie wierzycie to nie ma problemu.

 

Życzę wam szczerze powodzenia bo będzie ono cholernie wam potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKriegerNie wiem, nie jestem w małżeństwie. 

A Ty jesteś?

 

Tobie też, bardziej niż nam. 

 

Trzeba zejść na ziemię w końcu i przestać bujać w obłokach. W dupie mam to jak się innym układa czy nie układa, czy inni doświadczają miłości czy nie. 

Trzeba spojrzeć na swój czubek nosa i ocenić, czy ja robię wszystko co mogę by nie tracić czasu na pierdoły? Czy osiągłem już coś w życiu? 

Jak wpływa na moje życie ocenianie innych? 

Czy ja stoję w miejscu?

Pierdolić to, ja mam być najlepsza dla siebie, ale nie toksyczna. 

Toksyczna dla siebie jestem już w momencie gdy zaniedbuje jakąkolwiek sferę swojego życia: zdrowie, higienę, finanse, brak pasji, wiedzę, samorozwój/ cokolwiek. 

Zapraszam do zrobienia sobie rachunku sumienia. Tak przed snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo

Mężczyźni i kobiety ćwiczą dla tego by się podobać innym w 99,5% procentach.

 

Dlatego są mężczyźni, którzy by uderzyli w tzw gym by wyrwać lub zaimponować kobitce.

1 minutę temu, Lalka napisał:

Nie wiem, nie jestem w małżeństwie. 

A Ty jesteś?

To nie ma znaczenia czy ja w nim jestem czy też nie, warto po prostu obserwować otoczenie i wyciągać wnioski a wniosek jest twki, że kobiety podświadomie tuczą swojego misia by nie był atrakcyjny dla innych kobiet przy czym kobiety też sobie poluzowują śrubę "bo już można".

 

4 minuty temu, Lalka napisał:

Tobie też, bardziej niż nam

W sensie powodzenia? ?

Spoko, dzięki ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lalka napisał:

@deomi Pełna zgoda. 

Faceci często mają wywalone jaja jak uznają, że już się nie muszą starać i wtedy zalegają na kanapie przed tv. 

Ja pierdolę, co za obrzydliwe, pasożytnicze podejście typowej baby. 

Gdybyś zarzuciła im, że nie szanują swoich kobiet, czy, że krzywdzą je. A oni jedynie sobie leżą przed tv. No straszne. Ilu znasz facetów którym przeszkadzałoby, że ich kobieta by sobie leżała na kanapie przed TV PO PRACY? Bo ja takich nie znam. 

Tutaj widać, jak nierówne i januszowskie podejście masz względem mężczyzn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.