Skocz do zawartości

Mąż zdradził żonę, w ramach przeprosin wytatuował sobie takie oto oświadczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Mąż zdradził żonę, następnie przyszli razem do tatuażysty i dał sobie wytatuować samobiczujące oświadczenie, jaki to on zły i niedobry, zdrajca, kłamca, sprawca cierpień aby.... odzyskać jej zaufanie.

 

https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/ciekawostki/newsamp-jestem-zdrajca-niewierny-maz-tatuazem-chce-odzyskac-zaufanie,nId,2772528

 

Oryginalny wpis na instagramie tego tatuażysty:

 

Ciekawa uwaga w jednym z komentarzy: załóżmy że mają ochotę na seks i się rozbierajaą, ona napalona patrzy na niego , czyta i ...

 

WYBIERZ OPCJĘ

 

a) bierz mnie mój ogierze ach tak, wybaczam, jesteś taki skruszony i męski

 

b) o ty sk..synu, zdradzileś mnie, idź do diabła, seksu nie będzie, za karę zrobię to z Alvaro a ty będziesz patrzył w ramach pokuty

 

Co myślicie o panu i pani?

Ja myślę: ten pan to skrajny idiota, zaszkodził sobie a nie pomógł związkowi.

Ta pani jest sprytna i ma nad tym panem władzę totalną.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji  - jakby się komuś z braci zdarzyło się na boku mieć przygodę o której żona się dowie to nigdy nie kajać się, nigdy nie błagać o przebaczenie, nigdy nie przepraszać, nie żałować, nie obrażać kochanki, nigdy nie próbować umniejszać, że to tylko incydent, że dla seksu i po pijaku, nigdy nie chodzić jak pies z podkulonym ogonem, nigdy nie próbujcie wynagrodzić zdrady swoim służalczym zachowaniem.

 

Zamiast tego pewność siebie i swoich czynów. Mocna rama. Pełny szacunek i podziw do kochanki kiedy o niej mowa. Wyraźne tłumaczenie żonie, że niczego nie żałujecie bo to była świadoma decyzja. Decyzja, która została podjęta również z żony winy, bo w związku się nie układa a ona nie chce się zmienić. Nie wolno dopuścić aby żona miała moralna przewagę nad wami. Żona musi widzieć w was mocnego człowieka, który doskonale radzi sobie w życiu i dobrze wie co  robi.

 

Przy takiej postawie zdradę da się przetrawić a małżeństwo zachować - naturalnie jak  komuś zależy.

 

Okrutne ale ... takie to życie w związkach.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.