Skocz do zawartości

Urodziłam dziecko i stałam się niewidzialna dla facetów


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Trzeba zacząć myśleć samodzielnie i nie powielać opini innych.

Tak też robię. Znam opinie większości braci na  forum w tym temacie. 

Zwyczajnie momentami jeszcze widzę dylematy, zwatpienia. 

Wczoraj pierwszy raz poznałem młodego pani. Dzieciak 1.5 roku. Okoliczności nie do końca sprzyjające, wiozlem ich na pogotowie, bo młody chory. No ale jak to bywa w naszej służbie zdrowia, 3 godziny spędziliśmy na korytarzu. Trochę czasu zabawialem gowniarza.

Mam syna więc mam podejście do małych dzieci. 

Pani oczywiście zachwycona. Dzwoni później z podziękowaniami  za pomoc i co? Jak mój syn cię polubił ? Pani już zaczyna swoje gierki.... No i zapomniał bym. Szanowna mamusia damy, wyraziła wielka aprobatę wobec mojej osoby. Jak to dobrze, że córka ma taką osobę, na którą może zawsze liczyć.... 

 

13 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Kobieta z dziećmi to więcej niż jedna osoba, które będą chciały się opiekować mną z racji możliwości zgarnięcia kasy, Ja w tym widzę inwestycję na starość ;).

A w testamencie, przepiszesz na WOŚP? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Kobieta z dziećmi to więcej niż jedna osoba, które będą chciały się opiekować mną z racji możliwości zgarnięcia kasy, Ja w tym widzę inwestycję na starość ;).

Młodyś. Kasa może się szybko skończyć. Dodatkowo - żeby nad nią panować, trzeba być w dobrej kondycji umysłowej. Trochę offtop, więc nie chcę ciągnąć dalej. W każdym razie jak jest wypadek, to dziwnym trafem kasa szybko znika. Albo jest rodzina do pomocy, albo jest kiepsko. Oczywiście posiadanie rodziny też nie jest gwarancją, że pomoże.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Prędzej gdy będę na ostatnich nogach to pojadę do Las Vegas, zamówię tyle prostytutek i koksu, że penis będzie spuchnięty a morda cała biała od koksu xD, na koniec kupię porsche i się rozje*** z jakąś panienką gdy ta będzie mi robić laskę :).

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Byłybiałyrycerz napisał:

@Still Prędzej gdy będę na ostatnich nogach to pojadę do Las Vegas, zamówię tyle prostytutek i koksu, że penis będzie spuchnięty a morda cała biała od koksu xD, na koniec kupię porsche i się rozje*** z jakąś panienką gdy ta będzie mi robić laskę :).

Rozjebałeś mnie tym ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

Ja podobno starszy..... 

u mnie niedługo 30 na karku, jako singiel dla mojego otoczenia to jestem już stary zniewieściały kawaler xD.

Jednak Lalka mnie skomplementowała, że jestem spoko, więc chyba aż tak źle nie jest ?

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Co dostaniemy w zamian? Ekwiwalent kobiecej seksualności. Pytanie jak wielki?

Warto? Tyle starań na poziomie emocjonalnym, fizycznym, finansowym za ekwiwalent kobiecej seksualności?

Ogrom starań za seks? Za seks? Czy coś więcej?

 

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

wprowadze konkretne zasady odnośnie kasy, dzieciak umyje mi samochód czy wyniesie śmieci to dostanie kasę i tyle.

Żebyś Ty ze śmiećmy nie ganiał jak mały ze słodkiego bobasa zmieni się w nastolatka ?.

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/27/2019 at 5:46 PM, Byłybiałyrycerz said:

 Więc albo odejdzie po paru latach bo nie będzie ślubu albo będę miał sex / obiadki i wszytko co sobie wymyślę ;).

 

Zanim przyszedłem na forum miałem pozytywne nastawienie nt. samotnych matek. Historie forumowe + audycje Marka mocno nadszarpnęły to wyobrażenie. Mam niepewność opinii własnej w głowie. 

 

Z samotnymi matkami jest taki problem, że moim zdaniem one zawsze szukają ojca dla swoich dzieci. Nie partnera, nie kochanka. Ojca dla swoich dzieci. Nawet jeśli mówią co na innego - ale tu akurat wiemy gdzie należy mieć to co kobieta mówi.

 

Ale co to znaczy "ojca dla swoich dzieci"? Znaczy to tyle co jest napisane - masz być ojcem dla jej dzieci. Tyle i aż tyle. Odbierać, zawozić, zabawiać, łożyć na nie ale już niekoniecznie decydować o nich.

 

Jest jeszcze mega problem, o którym sam się przekonałem - wymagania co do ciebie jako przyszywanego ojca są większe niż do ojca biologicznego! Tak, tak.

 

To bardzo istotne. Jako mąż i ojciec mogę powiedzieć do swojej żony - "nie zwracaj mi dupy jego katarem, do lekarza się nie potrafisz umówić?". Brzydko? Pewnie, że brzydko ale nie w tym rzecz. Żona strzeli focha, coś tam pomamrocze i tyle. Spróbuj teraz tak powiedzieć o nie swoim dziecku...

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife Bujać to my, nie nas. Jestem starej szkoły uczniem, miałem chwilę zguby gdy borderka mnie okręciła, jednak teraz wróciłem na stare śmieci. Jestem bezwzględny i widzę, że to popłaca. Mam przyjaciółkę, która ma dwóch synów i jak to baba bez prawka i chłopa, co jakiś czas prosi o jakaś pomoc i wiesz jak Ją wyszkoliłem?

Przychodzi do mnie i pyta grzecznie " wiesz, mam problem, miałbyś czas i ochotę zawieźć mnie tam czy zabrać mi to?" W zamian może być kolacja z deserem Twoim ulubionym albo masaż z miłym zakończeniem. Wie dobrze dziewczyna, że palcem nie ruszę za jej uśmiech, już się pyta kiedy wracam to mi upiecze coś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Normalny said:

Ale pytanie aktualne - co więcej za te nasze starania? Nowa rodzina? Nowe szczęśliwe życie?

 

Nie wiem czy jestem w temacie ale jeśli dobrze rozumiem to pytasz o korzyści ze związku z samotną matką i jaki tego sens.

 

Rozwódki z dziećmi albo samotne matki to główny target dla faceta 35+ po przejściach. Zaraz napiszesz albo ktoś napisze, że facet w tym wieku to  może mieć dupę 20+ jak tylko chce. No cóż, możliwe że tak jest. Jakoś nie widzę aż tylu przypadków aby mówić, że to reguła.

 

Nawet jeśli to:

1. Nie każdy chce mieć kolejne dziecko - a na 99,9 % młoda dziewczyna będzie chcieć mieć dziecko.

2. Teraz będzie brzydko - od takiej kobiety z nie twoim dzieckiem łatwiej odejść w razie czego.

 

Takie dwa "plusy".

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RealLife napisał:

Zaraz napiszesz albo ktoś napisze, że facet w tym wieku to  może mieć dupę 20+

Absolutnie tak nie napiszę. Myślę, że możliwa jest kilkuletnia różnica. 20 stka nie będzie też szukała 40 latka przecież.

Z tym drugim plusem zdecydowanie się zgadzam - trudniej jak będzie ślub a i tacy są.

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RealLife napisał:

Nawet jeśli to:

1. Nie każdy chce mieć kolejne dziecko - a na 99,9 % młoda dziewczyna będzie chcieć mieć dziecko.

2. Teraz będzie brzydko - od takiej kobiety z nie twoim dzieckiem łatwiej odejść w razie czego.

 W punkt, osobiście mam takie same przemyślenia a dodatkowo poznałem też to z autopsji. Można powiedzieć że poniekąd borykam się z wyborem pomiędzy dziewczyną bezdzietną a już mającą dzieci, w przypadku tej pierwszej, jedynym minusem jest to że istnieje duże prawdopodobieństwo chęci spłodzenia potomka i wejścia w związek małżeński przez nią, a w drugim przypadku, plusem jest dokładne przeciwieństwo tego co wymieniłem przy opcji pierwszej. Nadmienię że jestem po rozwodzie i mam dziecko. Tak źle, i tak niedobrze;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.