Skocz do zawartości

Urodziłam dziecko i stałam się niewidzialna dla facetów


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.01.2019 o 14:55, Still napisał:

Tymczasem inny, zaprzyjaźniony kolega, po kilku głębszych wyjaśnił mi na czym polega problem tej sytuacji. Powiedział w skrócie, że mężczyzna, który słyszy, że kobieta została matką, ma przed oczami bezwiednie „zniszczenia” jakie zostawia po sobie w ciele kobiety poród oraz wszystko, co jest z tym związane (tj. obwisłe piersi po karmieniu, rozstępy czy dodatkowe kilogramy). Przyznał, że dla wielu facetów stanowi to barierę nie do przejścia, a nawet odrzuca ich taka myśl. Nic więc dziwnego, że poczułam się jak najbrzydsze kaczątko w stawie. Wyglądało na to, że nie jest to pojedyncze zdanie jednego znajomego.

Ale głupoty - takie rzeczy może piszą pizdeorycerze.

Ja gdy słyszę "mam dziecko", to mam przed oczyma obraz nieodpowiedzialnej kobiety, która śliniła się za badboyem, olewając dobrych chłopaków.
Druga sprawa - wychowywać obce geny(jakiejś szumowiny), bo mamusia nie myślała tym czym trzeba?
No fucking waaay brothers...

Szanuj się mężczyzno!

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotna matka i tak ma dużo lepiej na portalach a niżeli przeciętny facet. :D Wczoraj właśnie z jedną pisałem tzn. Ona do mnie. Bardzo zainteresowana itp. Mówię do siebie gdzieś jest haczyk :D No wiadomo później wyszło mam dziecko. Mówiła ze często gdy to mówi faceci uciekają. Ja jej to wyjaśniłem, że chłopaki nie chcą się bawić w wychowanie cudzego w dodatku płacić. Jebła focha. Zaraz wróciła chwile pogadaliśmy i tyle. Powiedziałem porozmawiać mogę ale na związek też bym uciekł. Nie mam już litości i słuchania tych głupot, że się nie ułożyło. @Ragnar1777 ujął większość tych dzieci to spuścizna po przebojowych chłopakach. Teraz Ci dobrzy są poszukiwani do wychowania a taki chuj. Dobrze, że sporo "beciaków" zaczyna dostrzegać o co tu chodzi. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.