Skocz do zawartości

Erekcja podczas tańca :-D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. 

 

 Szybka relacja połączona z dość niezreczna sytuacją.  Poszedłem z koleżanką na kluby, inną niż tydzień temu żeby było śmieszniej. Było to tez nasze drugie spotkanie i sama zaproponowała żeby iść potańczyć. 

Wypilismy tej nocy  tylko po jednym piwie i poszliśmy  w tany. 

Na początku trochę sztywno z nią się tańczylo, zmieniliśmy lokal na taki z bardziej klubową muzyką. 

Az wkoncu zaczęła kręcić mi tylkiem na moim przyjacielu i chcąc nie chcąc stanął mi, ponieważ juz prawie 3 miesiace nie miałem uciech z kobietami. Koleżance chyba się spodobal taki stan rzeczy,  bo zaczęła się rozkręcac,  aż wkoncu pocałowałem ją i nie odmówiła. 

 

Pozniej praktycznie cała impreze się calowalismy i dotykalem ją w różne intymne miejsca i zbytnio z tego powodu nie protestowala. Trochę mnie to dziwilo bo dziewczyna dość religijna i trzeźwa ?

 

Gdy juz wracaliśmy z klubu proponowalem jej podwozke,  ale grzecznie mi odmówiła tłumacząc się ze ma blisko do domu, więc nie nalegalem tylko podziękowałem za fajny wieczór całujac ja na pożegnanie. 

 

Przyznam ze z początku trochę się skrepowalem że mój przyjaciel tak szybko dostał bodziec do powstania, ale później sądząc po reakcji myślę że na dziewczyny taki stan rzeczy działa bardzo pobudzająco. 

 

A Wy macie jakieś ciekawe doświadczenie,  moze spotkaliscie sie z wręcz odwrotną reakcją u dziewczyny w związku z erekcja ?  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, balin napisał:

Przecież miałeś już panienkę poderwaną wcześniej. 

A co szkodzi mieć wyjście awaryjne? Dzięki temu chłopak nie traci głowy dla jednej panny. A to wiele pomaga w relacjach, podrywie. Myśli się wtedy na chłodno. Nie popełnia się błędów. No chyba, że pomylimy imię damy w łóżku. Lipa i  już pozamiatane ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kiedys lepiej odjebalem w sklepie z garniturami... kupowałem garniaka na wesele siostry, ze bylem swiadkiem musialem wygladac perfect... i babeczka poprawiala mi nowy strój... trzeba było nieco popoprawiac spodnie i tak mnie smyrala po jaja i tylku  a ze byla ubrana bardzo kuszaco to sila rzeczy patrzac na jej prawie gole cycki, drgnela faja haah. Dziewczyna byla w podobnym wieku co ja, nie wiem czy specjalnie to zauwazyla ale pozniej byla taka miła ze ho ho haha

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Konradus napisał:

Ja uwazam ze to cos pieknego moc spotkac ta jedyna kobiete na całe życie... jeszcze mi sie nie udalo, ale zazdroszcze tym ktorzy maja takowa

Ja tez bylem w takiej sytuacji ze myślałem ze takowa spotkalem i to po pierwszym spotkaniu , ale rzeczywistoac okazala się brutalna i zamiast na całe życie była na dwa lata  ?

Nie twierdzę ze nigdy znowu  sie nie zaurocze od pierwszego wejrzenia, ale póki co wolę się spotykać bez zobowiązań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Konradus napisał:

Ja to kiedys lepiej odjebalem w sklepie z garniturami... kupowałem garniaka na wesele siostry, ze bylem swiadkiem musialem wygladac perfect... i babeczka poprawiala mi nowy strój... trzeba było nieco popoprawiac spodnie i tak mnie smyrala po jaja i tylku  a ze byla ubrana bardzo kuszaco to sila rzeczy patrzac na jej prawie gole cycki, drgnela faja haah. Dziewczyna byla w podobnym wieku co ja, nie wiem czy specjalnie to zauwazyla ale pozniej byla taka miła ze ho ho haha

Czemu się nie umówiłeś z nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Czemu się nie umówiłeś z nią?

No napisał przecież. Wierzy w prawdziwą miłość :D Widocznie takiej nie można spotkać w przymierzalni.

4 godziny temu, Konradus napisał:

Ja uwazam ze to cos pieknego moc spotkac ta jedyna kobiete na całe życie... jeszcze mi sie nie udalo, ale zazdroszcze tym ktorzy maja takowa

Kooooocie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.