Skocz do zawartości

Jak on śmiał???


Rekomendowane odpowiedzi

Toż to pod mowę nienawiści pochodzi i podburzanie do bicia kobiet, robienie sobie z tego i podśmiechujków.

Dzieci mają lepiej i łatwiej, za takie coś to groziło wykręcenie ucha i słuchanie pierdolenia, no była jeszcze skarga do rodziców...ale tego nie liczę, ojciec zawsze machał na takie coś ręką i twierdził że to robienie sztucznych problemów.

Edytowane przez wojkr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Still napisał:

Co prawda z pięści bym nie dał, ale z liścia a i owszem. Ba, nawet na drugi policzek, tak aby dobrze zapamiętała.

Ja bym nie dał.

Jestem zwolennikiem jednak w miarę "równej" gry - czyli jesli się chce tłuc dwóch podobnej wielkości facetów - proszę bardzo.

Dlatego też nie organizuje się walk w na przykład boksie mistrza wagi ciężkiej z mistrzem wagi koguciej.

 

Inna sprawa, że na filmie widzimy (acz niezbyt może dokładnie), że fizyczna przewaga "wagi" kobiety jest dość wyraźna.

 

Kolejna kwestia jest też taka, że w zasadzie niezależnie od wagi - "z liścia" kobiecie wywoła w naszym (i nie tylko naszym) i tak już wystarczająco nieszczęsliwym kraju - reperkusje niewarte satysfakcji z tego tytułu.

Tak więc takie rzeczy trzeba "na chłodno".

Da się znaleźć znacznie lepsze metody odegrania się na babie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ramzes napisał:

Jakiś przykład?

Przykładów są tysiące, lecz każdy zależy od określonej sytuacji.

Bardzo często słowną ripostą jestes w stanie wyprostować kobietę lepiej niż liściem.

 

Na wskazanym filmie nie wiadomo o co poszło i jaki był powód, iż kobieta wystartowała do tego małolata z rękoma.

Więc nie wiem jaki przykład byłby tu adekwatny.

 

Nigdy w życiu nie uderzyłem żadnej kobiety, choć zdarzało się parę razy, że z rękoma jedna z drugą do mnie startowała. Zawsze jednak udawało się ją złapać i uniemożliwić niebezpieczne wymachiwanie :)

Baba to nie przeciwnik w walce wręcz.

 

Zauważcie nawiasem mówiąc, że jesli dwóch facetów się tłucze - to jest na co popatrzeć. Widać tam pewnego rodzaju fachowość i profesjonalizm.

Można popatrzeć z zainteresowaniem.

Natomiast jesli dwie kobiety się biją - to wygląda to najzwyczajniej śmiesznie. Nic tylko je rozdzielić bo pośmiewicho robią.

 

Jest dokładnie odwrotnie niż w przypadku seksu.

Oglądanie spółkujących dwóch kobiet - jest nawet ciekawe i wygląda ładnie.

Zaś oglądanie dwóch spółkujących homosiów jak dla mnie jest obrzydliwe.

 

2 minuty temu, Still napisał:

Powstrzymałem się i nie oddałem.

Niekoniecznie musisz oddawać z liścia. Jak wspomniałem - w zależności od kontekstu sytuacji masz tysiąc lepszych i bardziej bolesnych metod na "wyrównanie rachunków"

I żadnej pogardy nie będzie - wręcz przeciwnie.

 

 

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm A jakiej Ty reakcji się spodziewałeś po użyszkodnikach sadistica? ? Poziom portalu trochę spadł, ale mimo to, wciąż jakiś jest. Co tam się działo na "głównej" jeszcze 2011.. fiu fiu. Wchodziło się na główną a tam filmiki jak gościu ucina sobie przyrodzenie, okaleczenia, dewiacje, tortury, a ówczesny hard? Ło Matko Bosko.. to co teraz tam jest na Hardzie to kiedyś było na głównej i bodajże usunięto dwa hardowe działy, o ile dobrze pamiętam jednym było znęcanie się nad zwierzętami, drugiego już niestety nie pamiętam.

 

@Bonzo Zależy dla kogo, mnie seks homo obrzydza bez względu na płeć.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bonzo napisał:

Niekoniecznie musisz oddawać z liścia. Jak wspomniałem - w zależności od kontekstu sytuacji masz tysiąc lepszych i bardziej bolesnych metod na "wyrównanie rachunków"

I żadnej pogardy nie będzie - wręcz przeciwnie

Niby tak, ale nie na każdą jednostkę to zadziała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

Niby tak, ale nie na każdą jednostkę to zadziała. 

1. Dostałes z liścia i zareagowałeś - "tak jest kochanie, będzie jak sobie życzysz" - to można uznac na wyraz słabości

2. Dostałeś z liscia i oddałeś takiego samego liścia - to jest wyraz takiej samej słabosci.

 

Dlaczego ?

 

To proste. Facet, ktory oddał liścia za liścia po pierwsze - dał się skutecznie sprowokować, a po drugie - wykazał najdalej idącą słabość dlatego, że nie ma żadnych innych argumentów poza machaniem rękoma, a to potrafi każdy idiota.

To żadna sztuka.

 

Sztuką jest tak zagrać by kobieta, ktora sprzedała Ci liścia - zapamiętała to jako swój cięzki błąd.

A takie coś zadziała na kazdą jednostkę. Zawsze.

 

Jak zwykle bezcennych wskazówek udziela nam Wielki Szu. Jurek - taksówkarz zapytał:

- a co jesli nie uda się wsadzić żadnego numeru ?

- wtedy musisz zdobyć przewage psychiczną, zabrać przeciwnikowi nerwy. Jest twój !

- to tak jak pan zrobił z Mikunem i prezesem ?

- nooo, mniej więcej.....

 

I to baba ma tracić nerwy. Nie Ty.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Bonzo said:

Dlatego też nie organizuje się walk w na przykład boksie mistrza wagi ciężkiej z mistrzem wagi koguciej.

 

Ale jak mist wagi koguciej wystartuje na ulicy z łapami do mistrza wagi ciężkiej, to musi się spodziewac ze dostanie w leb i polegnie.

 

Ta sytuacja zas jest inna. Wagowo baba miała przewagę, a do tego miała przekonanie, że ot tak sobie moze przyjebac chlopakowi, bo ten nie ma przeciez prawa oddac. Gdyby wiedziala ze moze oddac, nie uderzylaby go.

 

Nie jestem za biciem kogokolwiek, ale im juz sie w piz...ach przewraca od tych przywilejów.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bonzo napisał:

2. Dostałeś z liscia i oddałeś takiego samego liścia - to jest wyraz takiej samej słabosci.

Z dwojga złego, wolę jednak oddać niż nic nie zrobić. Nie mam czasu na obmyślanie jakich strategii. Tu trzeba zareagować błyskawicznie. W mojej ocenie, takie zareagowanie na przemoc służy przeważnie za nauczkę. Furiatka nie będzie raczej startowała do mnie z łapami drugi raz, jeśli spotka się z natychmiastową karą za przekroczenie mojej przestrzeni osobistej. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, koksownik napisał:

Furiatka nie będzie raczej startowała do mnie z łapami drugi raz, jeśli spotka się z przekroczeniem mojej przestrzeni osobistej. 

Moim zdaniem to nie działa.

Furiatka wiedząc, że jedyne co jej grozi - to liść - wystartuje ponownie. Bo będzie wiedziała że:

1. Sprowokuje Ciebie skutecznie i wznieci zadymę Twoim, bo przecież nie swoim kosztem.

2. Jedyne jej ryzyko jest takie, że dostanie z liścia od Ciebie

 

Pkt 2 nie robi na furiatce większego wrażenia, wręcz przeciwnie - gdyby liść od Ciebie okazał się zbyt solidny nawet jak na jej gębę - będziesz miał niebieską kartę.

 

5 minut temu, AR2DI2 napisał:

Gdyby wiedziala ze moze oddac, nie uderzylaby go. 

W dzisiejszych czasach nie można tu mieć pewności. Dlatego, że jak już wspomniałem - gdyby ta kobieta udała się z podlinkowanym materiałem do sądu - wygra. Bezwzględnie.

I jest bardzo możliwe, że pozwoliła sobie wzniecić zadymę mając tę właśnie świadomosć.

A co mi tam - jak mi odda to dopiero mu dojebię państwowymi instytucjami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bonzo napisał:

Furiatka wiedząc, że jedyne co jej grozi - to liść - wystartuje ponownie. Bo będzie wiedziała że:

1. Sprowokuje Ciebie skutecznie i wznieci zadymę Twoim, bo przecież nie swoim kosztem.

Za to ja uważam, że nie reagując na atak fizyczny, daje się przyzwolenie do robienia jeszcze gorszych rzeczy w stosunku do mnie. Ludzie, którzy zniżają się do argumentu siły, zrozumieją tylko język siły. W mojej ocenie wymierzenie kontry powinno być chłodne i bez emocji. Przerabiałem to już na własnej skórze. 

28 minut temu, Bonzo napisał:

Pkt 2 nie robi na furiatce większego wrażenia, wręcz przeciwnie - gdyby liść od Ciebie okazał się zbyt solidny nawet jak na jej gębę - będziesz miał niebieską kartę.

Będąc w związku formalnym lub nieformalnym na pewno tak może być. Jednak ja z żadną kobietą nie jestem.

Film z pierwszego postu przedstawia młodzież siedząca na ławce, najprawdopodobniej gdzieś na szkolnym dziedzińcu. Podchodzi do jednego z chłopców dziewczyna, która chce konfrontacji z nim. Po chwili pada strzał z jej strony. Młody mężczyzna nie pozostaje dłużny i oddaje. W tym momencie chcesz powiedzieć, że kobieta, z którą mnie nic nie łączy (jedynie znajomość z korytarza szkolnego) może założyć mi niebieską kartę za obronę przed damskim napastnikiem?

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.