Skocz do zawartości

Jak on śmiał???


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bonzo napisał:

Bo ona używa emocji.

I dlatego moim zdaniem - to nie działa.

Zgodnie z badaniami kobiecie nawet w skrajnych emocjach nie wyłącza się logiczny mózg co innego u mężczyzn po prostu w skrajnych emocjach logika przestaje działać, aż emocje opadną. To może mieć np: związek dlaczego mniej kobiet popełnia samobójstwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2
I ta cała armia białych rycerzy

 

Nie wiem, może jestem staroświecki, ale uważam, że duża część kobiet powinna przynajmniej raz w życiu dostać solidną

petardę na otrzeźwienie.


To jest genialny standup:

 


 

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, StatusQuo napisał:

Nie wiem, może jestem staroświecki, ale uważam, że duża część kobiet powinna przynajmniej raz w życiu dostać solidną

petardę na otrzeźwienie.

Tak kiedyś było w czasach pierwotnych oraz tak robią źli chłopcy, teraz kobiety ze swoją agresją słowną a później fizyczną są całkowicie bezkarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy kobiety nie uderzyłem, ale jeśli wyciągnęłaby do mnie łapy, to musi liczyć się z informacją zwrotną, podziwiam facetów którzy w sytuacji totalnej nerwicy u kobiety próbują coś logicznie tłumaczyć :) takie sytuacje wręcz zachęcają do agresji, bo napastnik nie widzi barier i oporów :) 

Zresztą, kobieca agresja wobec faceta jest wołeniem o jego siłę i męskość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś przyjebała z liścia nauczycielka w szkole (w takich czasach chodziłem do podstawówki, że zwyczajnie mogły). Do dzisiaj to pamiętam, to poniżenie, którego nie udaje się wymazać z pamięci dlatego też przy powtórce z rozrywki nie ma chuja. Będzie lewy sierpowy. Dla własnego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.