Skocz do zawartości

Pamiętne mecze, pamiętne bramki


Azizi

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może mecze, które z sentymentem pamiętacie? Bramki, do których wracacie z sentymentem?

 

Dla mnie dwa mecze, niczym esencja futbolu:

Rewanż Deportivo La Coruna z Milanem wygrany 4-0 (pierwszy mecz Deprotivo przegrało 1-4)

 

Czechy - Holandia 3-2 (dla mnie to najlepszy mecz wszechczasów - było wszystko i były gwiazdy - nie te instagramowe, lecz prawdziwi piłkarze, czuło się klimat a nie sztuczny medialny balonik)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve Real 3-1, jeden z najlepszych meczów w historii LM. Polecam obejrzeć całość.
 

 

A to moim zdaniem, obiektywnie, najlepszy mecz w historii piłki nożnej. Również warte obejrzenia w całości.

W ogóle MŚ 2006 były absolutnie the best. Tam każdy mecz miał swoją historię. Z dziką rozkoszą wspominam ten turniej :)


 


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt interesuje piłką ale rok 2002 - Mistrzostwa Świata i tamta drużyna Brazylii z grubym Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Roberto Carlosem, Kaka. Pamiętna bramka Edmilsona z przewrotki. 

 

Kurwa mać co to był za skład. Ciarki po plecach przechodzą jak to oglądam. Na każdej pozycji zawodnik, który śmiało pociągnąłby sam inną reprezentację. 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może wrzucę coś z naszego typowo rodzimego podwórka. Czy ktoś pamięta, że pod koniec sezonu 1996/97 był taki mecz pomiędzy Legią a Widzewem, a którym nawet Canal+ nakręcił dokument:

 

Taki sam wynik, ale dla gospodarzy, padł w innym meczu Widzewa, rozgrywanym w Kopenhadze, gdzie mnie najbardziej zapadł w głowie komentarz Tomasza Zimocha:

 

 

Turku, kończ ten mecz!!!!!!!!!!

Niech wybija, jak najdalej.

Eleganckie kobiety w pięknych tutaj toaletach...

 

Nie do podrobienia:lol:

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.