Skocz do zawartości

Muzyka klasyczna


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw, czy jakiś z braci lubi posłuchać muzyki klasycznej? ? 

Od zawsze lubiłem posłuchać i dalej slucham. Często na odprężenie czy też przy książce. W aucie czesto słucham i widzę zdziwienie ludzi obok stojących, jak słyszą Chopina lecącego z głośników :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej coś było z klasyków, obecnie wszystkie winyle wyprzedałem. Z takich mniej sielankowych to:

 

Tak to Dla Elizy od niepamiętnych lat. Ale klasycznej to mało słucham. Jednak na dłuższą metę jak już to strzelam sobie muzykę filmową jeśli coś projektuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że muzyka klasyczna jest ze mną praktycznie od szkoły podstawowej, największą słabość mam natomiast do Bacha.

Nie powiem, że jestem wybitnym znawcą tego gatunku, jednakże zawsze ona się w moim życiu przewijała :)

 

BTW. Wykonanie tej fugi jest po prostu mistrzowskie.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham dużo klasyki, właściwie to coraz więcej...

W połowie lat '90 zacząłem grywać jako dj Detroit Techno.

Kilka lat później sam zacząłem tworzyć muzykę, najpierw na komputerze, później kupiłem trochę instrumentów...

Po kilku latach produkcji udało mi się wydać kilka ep'ek za oceanem.

Czułem jednak dużą barierę braku znajomości teorii muzyki. Kupiłem gitarę klasyczną i poszedłem na lekcje. Uczyłem się grać klasycznie z nut przez 10 lat, poznałem też grę na pianinie.

Po tym czasie dj'ka zupełnie przestała mnie interesować.

Wybitnie cenię sobie muzykę baroku... 

https://www.youtube.com/watch?v=jTLYkHTvj4c

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Muzyka klasyczna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.