Skocz do zawartości

Dobra passa dalej trwa :-D


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, dzis znów los mnie pozytywnie zaskoczył, gdyz miałem niespotykaną dotąd w moim życiu sytuację. 

 

Otóż dzis rano pojechalem pociągiem do innego miasta na badania. 

Wracałem dla odmiany pksem. Tak sobie wsiadlem z 20 min przed odjazdem bo na zewnątrz trochę pizgalo. Po jakimś krótkim czasie wsiada do busa laska ja wiem z 7/10.  Kupiła bilecik i idzie w moim kierunku, wymienilismy sie uśmiechami i poszla dalej. Miałem słuchawki w uszach, troszke mnie zmulilo,  wiec zdrzemnalem sie chwilę. 

Podróż mi mijala w miare spokojnie az owa wyzej opisana niewiasta podeszla do mnie i mówi 'cześć jestem Marta tutaj masz mój numer telefonu, jak chcesz to sie odezwij'. 

Bylem w strasznym szoku i w sumie nie wiedziałem co powiedzieć bo jeszcze w takiej sytuacji nie byłem,  wiec wybakalem cos w stylu'aaa oki' ?

No nie powiem ego mi to polechtalo, az wykorzystałem swój pozytywny stan i zagadalem przy wyjściu do jeszcze innej panci przy czym spotkalem sie z wielką aprobata z jej strony, podalem jej swój numer i poszlismy w swoją stronę..

 

 

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Siemka, dzis znów los mnie pozytywnie zaskoczył

?

 

No nie powiem ego mi to polechtalo, az wykorzystałem swój pozytywny stan i zagadalem przy wyjściu do jeszcze innej panci przy czym spotkalem sie z wielką aprobata z jej strony, podalem jej swój numer i poszlismy w swoją stronę..

 

 

 

 

 

Jesteś na flow :) Korzystaj i kuj żelazo póki gorące! Polechtane ego niesie faceta wysoko :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łabędź napisał:

Brawo ty! A tak wogóle to co to za miasto, może jakieś mityczne. Takie żeczy zdarzają się tak rzadko że może jak masz passę to zagraj w lotto. Mnie osobiście zdarzyła się taka sytuacja raz w życiu do tej pory. Korzystaj!

 

Ogólnie rzecz biorąc to Podlasie, więc może temu takie rzeczy się dzieją ?

 

Mi tez sie zdarzyla taka sytuacja pierwszy raz i miałem dobrego nosa żeby nie jechać tam autem.  

 

Ciekawe czy taki patent zadzialalby w drugą stronę. Jak myślicie?  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Ciekawe czy taki patent zadzialalby w drugą stronę. Jak myślicie? 

Ogólnie to dziewczyny, szczególnie te ładniejsze a piszesz że twoja to 7/10, są przyzwyczajone do sytuacji w której to chłopak zagaduje. Mają zatem przygotowaną odzywke na tego typu sytuacje i jest to zazwyczaj automat. 

No odstępstwem od reguły jest chyba to że się spodobasz dziewczynie i coś między wami od razu zaiskrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko spotykane, aby kobieta sama podeszła i dała numer. Gdybyście poszli na ,, sok " masz pewny klekot :D. 

 

Każdyś miałem podobną sytuację w pociągu, kaptur na głowie słuchawki i siedze. Laska z koleżanką na mnie patrzą, uśmiechają się. Zdrzemneło mi się i oparty o szybę w pociągu śpię. Pociąg zatrzymał się na stacji owa laska wysiadła puka mi w okno obudziłem się ta patrzy w oczy i uśmiech :), pociąg odjechał. 

 

Nie jaraj się tym, bo szóstki w totka nie trafiłeś :D, natomiast jest to pewny przejaw atrakcyjności, podobasz się. 

 

Pytanie masz numer, jak to teraz rozegrasz ? Ja proponuję SMS w stylu ,, Dzień dobry, kolega z PKS o którym już miałaś erotyczne fantazje ;), pozdrawiam " :D

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Still napisał:

I nie 

Ma @AR2DI2:( Jakas żałoba czy czarny poniedziałek na jego część by się przydała na forum? 

 

Dlaczego żałoba? Jeśli wierzyć w reinkarnację to czy @AR2DI2 nie osiągnął tym sposobem mitycznej Nirvany?

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.