Skocz do zawartości

Zatrzymanie Bartłomieja M.


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o zatrzymaniu przez CBA Bartłomieja Misiewicza ? Swego czasu pupil Antoniego.

 

PIS mówi, że to dobrze bo nie świętych krów. Że wszyscy są równi wobec prawa. 

 

Ale taki kit to ja moge mojemu 3 latkowi wciskać. Moim zdaniem to elelemt walki w obozie PISu pomiedzy grupa Kaczyńskiego a grupą Macierewicza.

 

Od prawie 1,5 roku nie  śledzę bieżących wydarzeń więc może pomożecie mi rozjaśnić sprawę.

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RealLife napisał:

Ale taki kit to ja moge mojemu 3 latkowi wciskać. Moim zdaniem to elelemt walki w obozie PISu pomiedzy grupa Kaczyńskiego a grupą Macierewicza.

Dokładnie tak, wcześniej w PO był podobny konflikt, pomiędzy grupą Tuska a grupą Komorowskiego :) ale moim zdaniem to nie tylko o to tu chodzi.

Ludziom rzucili ''misia'' na pożarcie aby zapomnieli o KNF i NBP ,poczekajmy i zobaczymy czy ich oskarża i ukarzą czy sprawa pójdzie w zapomnienie, pamiętajcie że afera wychodzi na światło dzienne gdy trzeba przykryć inna aferę. :) 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wystawili M. i dali jasny komunikat dla swojego wiernego ludu- Nie jesteśmy partyjniakami, jesteśmy inni niż Platforma nasi też będę zatrzymywani przez CBA.

2. 'M' wizerunkowo szkodził już od dłuższego czasu trzeba było coś z nim zrobić. Swoją drogą to podejrzane, że robił tak kardynalne błędy.

3. Komunikat do innych : Nie jesteście tacy mocni, nie wychylajcie się

4. Komunikat dla mediów: Patrzcie jak walczymy z patologią władzy nawet we własnych szeregach. Szef KNF zatrzymany, Bartłomiej. M zatrzymany.

5. Odwrócenie uwagi od niewygodnych tematów.

 

To się po prostu opłacało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teatrzyk dla plebsu, makaron na uszy.

Co chwilę jest jakaś afera, amber gold, podsłuchy u sowy, HGW i jej przekręty. Masa dowodów zero winnych. Mydlenie oczu by kręcić biznes za kulisami, ciekawe co teraz próbują przeforsować - już nie jedną ustawę w takich warunkach przemycili. Może chcą odciągnąć uwagę od konferencji ws. Iranu 13 lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojkr napisał:

a coś innego bokiem przechodzi, coś ważnego i kontrowersyjnego

Jutro ma być posiedzenie Sejmu. No to zgadywanka:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PorzadekObrad.xsp?documentId=ADC97008613D7309C125838B004C3306

- "rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne" - sieć 5G? Na pewno koncesje na nadawanie (żegnaj Tusk Vision Network).

- "projektu ustawy o zmianie ustawy – Kodeks wyborczy" - nie czytałem. Wiadomo o co chodzi.

- "projektu ustawy o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym" - emerytura dla matek.

- "wotum nieufności wobec Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry" - no to CBA dało niezłą podkładkę na ten temat.

- ponadto możliwe dysusje o NBP, przekształceniu użytkowania wieczystego

- mój nos coś mówi o możliwym "ekspresowym" dodaniu ustawy o przeciwdziałaniu mowie nienawiści (po wydarzeniach z Gdańska).

 

Kolejność rozpatrywania określa Marszałek bezpośrednio przed posiedzeniem - najpierw pogrillujemy posłów ustawą o emeryturach dla matek, ogłosimy zajęcie się Ziobrą jako ostatni punkt na wieczór, a w przerwie obiadowej przejdą "niespodzianki" i to może nawet 2/3 głosów. Mimo wszystko obstawiam "mowę nienawiści".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.