Skocz do zawartości

Krótka rozmowa z portalu randkowego...


Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż jestem od dawna żonaty to nie skasowałem konta na Sympatii.

Założyłem je kiedyś dawno dawno temu razem kumplem na informatyce i tak sobie czasem z niego korzystaliśmy na zmianę...

Raz pisał on, raz ja...

Przypomniałem sobie o nim jakiś czas temu, przeglądam dupeczki i zdumiałem się niesłychanie...

Kiedyś było tam dużo singielek, dziewczyn bez przeszłości.

Teraz na moje oko 70% to rozwódki z dziećmi.

 

Jedna zwróciła moją uwagę zdjęciem - wchodzę a tu na prawdę niezła dupa z twarzy... Ciało zgrabne... Wiek 41 lat, ma dzieci, po rozwodzie...

Czytam opis:

"Kochanie kobiet naznaczonych przeszłością, tych silnych, wymaga wielkiej odwagi. Potrzeba dużo miłości, aby wyleczyć ich rany i rozczarowania.

Przede wszystkim jednak musisz być mądry, gdyż są one na tyle dojrzałe i doświadczone, że nie wierzą już w swoje uczucia, lecz w to co jesteś gotów dla nich zrobić"

 

Myślę sobie ... Noż kurwa nie wytrzymam.... zagadałem, odpisała...

Krótka wymiana zdań i musiałem wsadzić kij w mrowisko.

Pytam:

- Masz 41 lat, masz dziecko i chcesz więcej?
- Tak, mam czwórkę dzieci! Czy to źle?
- Skądże! Ale mając czwórkę i będąc po rozwodzie chcesz kolejne?
- Tak, ja kocham dzieci!
- Ja również kocham, ale swoje...
- A to żegnam....

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Myrmidon napisał:

i doświadczone, że nie wierzą już w swoje uczucia, lecz w to co jesteś gotów dla nich zrobić

... plus czwórka dzieci i w planach następne :D

Oznacza to dosłownie " Kochanie weź następny etat bo Twoja wypłata i 500+ nie wystarcza. Mamy duże koszty więc musisz zrezygnować z tych Twoich głupot typu siłownia i zapierdalać na nas. Ja oczywiście będę zmęczona kiedy wrócisz ze zmiany więc obiad zrobisz sobie sam"

 

To już nawet nie jest pasożytowanie. To zwykła , że tak się brzydko wyrażę padlina.

Edytowane przez Oddawaj Fartucha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozłóżmy to na czynniki pierwsze, nadal uważa, że jest wartościowa (może być na swój wiek) oraz, że jest tam gdzieś facet który zgodzi się na to co ma do zaoferowania (również ma prawo..wierzyć )

Nie chciała się zajmować cudzymi dziećmi, ale chciała by mieć wspólne (również ma do tego prawo, pilnuje własnego interesu i nie jest szlachetna, deal with it...ma prawo).

Po rozmowie, widać, że nie marnuje czasu, więc, w zasadzie poświęca go tylko tym facetom, którzy przejdą jej testy, a raczej test na frajerstwo.

Znajdzie się frajer, gada, nie to nie. Tym sposobem widać, że kobieta spokojnie jak pająk wyczekuje ofiary, a z internetem jest tak, że może się przewinąć i milion facetów, ale złapie się jeden to jest ustawiona.

Może właśnie taka strategia u niej procentuje. Może życie utwierdziło ją w przekonaniu, że zawsze znajdzie się jakiś frajer, no bo czy sama egzystencja bieżącego forum, nie dowodzi, że jest masa facetów, która godzi się na coś

czego tak na prawdę nie chce, albo nie rozumie konsekwencji, albo jest chwilowo zamroczona faktem, że ich penis ma gdzie się ogrzać ?

Coś musi ją utrzymywać w tych przeświadczeniach inaczej życie szybko by ją sprowadziło do parteru. One po prostu są przyzwyczajone do tego, że faceci akceptują chujowe deale.

Gdyby wszyscy faceci trzymali pod tym względem fason, to by musiała liczyć się z gorszymi warunkami ...no to by się z tym pogodziła .. tylko po co ma to robić teraz skoro nie wszyscy są sprytni ?

Przecież, nawet w przyrodzie drapieżnik nie rzuca się nigdy na najsilniejszego osobnika, tylko na najsłabszego, więc tu mnie nic nie dziwi.

Ja wiem, że z punktu widzenia rozsądnego, ciężko pracującego faceta, to jest niewyobrażalny absurd, ale wychodzi na to, że taki jest punkt widzenia kobiety i to najwyraźniej względnie seksownej, bo inaczej

nie została by przez facetów tak rozpuszczona. A treść ogłoszenia, to tylko dość dobra strategia marketingowa. To tak jakby mieć pretensje do pająka, że je muchy ....

Żeby móc potępić to zachowanie, trzeba by na to spojrzeć przez pryzmat moralności albo przyzwoitości. Czyli obydwa abstrakcyjne koncepty, które kobiety stosują jedynie w sytuacji, kiedy jest to

na ich korzyść ... Cóż mogę powiedzieć, dobrze że mamy to forum :D

Ale zastanowiło mnie to, że kobiety dobrze wiedzą co leży w ich interesie, a faceci najwyraźniej nie. Jakby facet powiedział do dziewczyny, słuchaj maleńka, pierzesz, sprzątasz pracujesz, gała kiedy chce, mogę ruchać wszystko ty nikogo, to by taki facet dostał w łeb .. czemu ? Bo kobieta wie, że to chujowy deal, ale faceci niektórzy się ta coś takiego godzą. Wiadomo, ze 99% procent wyśmieje taką laskę, ale znajdzie się jeden i pozamiatane .....

Swoją drogą mam wrażenie, że kobiety tak nas wytresowały, że nawet boimy się czasem zaoferować coś co by było dla nas zbyt korzystne. Najprostszy przykład dealu korzystnego dla nas, ale nie dla nich "chodź się poruchać" :)

Myślę, że większość facetów, po prostu nie zna własnej wartości, albo ją po prostu deprecjonuje, podczas gdy kobieta ma wartość przez to że na wejściu ma cipkę a dodatkowo, rodzi się piękna, młoda i pachnąca ...

 

 

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczące 40stki...z przebiegiem ?....niby funkiel nówka nieśmigana...a tu taki suprise - z misy kapie, poduszki wystrzelone, bite z każdej strony a do tego pasażerowie w gratisie...o wytryskach nie wspomnę, sprzęgło dojechane ....ale można trafić ta 40tke z silnikiem Vancla...tam w cylindrze tłok chodzi na okrągło?.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Myrmidon napisał:

Czytam opis:

"Kochanie kobiet naznaczonych przeszłością, tych silnych, wymaga wielkiej odwagi. Potrzeba dużo miłości, aby wyleczyć ich rany i rozczarowania.

Przede wszystkim jednak musisz być mądry, gdyż są one na tyle dojrzałe i doświadczone, że nie wierzą już w swoje uczucia, lecz w to co jesteś gotów dla nich zrobić"

Och chyba poznaję cytat, jak mnie pamięć nie myli pochodzi z bloga Oczami Szczyzny. Ulubieńca pań.

3 minuty temu, wojkr napisał:

poduszki wystrzelone

Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na to:

 

Opis jednej z Pań z portalu na B.

 

Okres czestych imprez mam za soba. U mezczyzny cenie dojrzalosc emocjonalna, pozytywne nastawienie, poczucie humoru. Ponieważ jestem w momencie mojego życia, kiedy jednym z moich marzeń stało się spełnienie się w roli matki - jestem w ciąży ? Obecnie wygląda na to, że będę „happy singiel mamą”, lecz kto wie.... ? Wszystkim poniżej 35 roku życia dziękuję ? Dziękuję również tym, którzy uważajà życie za pasmo problemów i nie sà szczęśliwi. Interesuje mnie zdrowa, spokojna relacja.

Edytowane przez Foster
  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że mam coś do takich kobiet ale jeszcze 15 lat temu taka "panna" z czwórką dzieci byłaby spalona na starcie i nawet "pies z kulawą nogą" by do niej nie zajrzał. A teraz? Internety i nasza biało rycerskość popierdol... im tak w główkach, że znajdą  beciaka i jeszcze wybrzydzają.

 

Ten świat zdąża w kierunku samozagłady....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ciekawe czy każde dziecko z innym facetem. 

Chwalę dobrego Pana Boga, że nie mam dzieci. Nie można zrobić testów, bo to brak zaufania. Nie można żyć z babą na kocią łapę, bo to brak zaufania. Musisz się z nią żenić, bo inaczej to brak zaufania. Jak nie przepiszesz na nią 100-metrowego mieszkania, to też brak zaufania. Mieszkasz sam bez kobiety? Incel i niedojrzały emocjonalnie.

 

Te polskie kobiety normalnie żyją w totalnym patriarchacie.

 

Czasem mam ochotę, by kilku ortodoksyjnych islamistów zamieszkałoby tu i zrobiło porządek. Tak na próbę.

 

Kobiety żyją tu jak pączki w maśle. Sfrustrowana pańcia pracując w klimatyzowanym biurze napierdala jak opętana na facetów jaki to ona ucisk ma. Może dajmy ją na przodek do kopalni 1000 metrów pod ziemią. Albo do armii, do czołgu. Albo do strażaków. Albo na budowę dróg w lecie, gdzie temperatura przekracza 50 stopni. Albo do udrażniania kanałów spływowych.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lxdead napisał:

Ja wnioskuję o założenie tematu w którym bracia użytkujący z portali randkowych itp. mogliby zamieszczać "opisy-perełki" bab, na które natrafiliby na tychże portalach 

Jestem za i zezwalam na umieszczenie w tym temacie mojego wpisu. Po prostu nie mogę co się tu kur.a odpierd.la :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Magician napisał:

Chwalę dobrego Pana Boga, że nie mam dzieci. Nie można zrobić testów, bo to brak zaufania.

Testów dna na ojcostwo nie robi się po to, aby sprawdzić wierność kobiety. Co do tego prawdziwy mężczyzna nie ma bowiem żadnych wątpliwości. Robi się je po to, aby sprawdzić, czy szpital omyłkowo nie zamienił dzieci. Rzadkie, ale się zdarza, a przecież trzeba mieć pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Testów dna na ojcostwo nie robi się po to, aby sprawdzić wierność kobiety. Co do tego prawdziwy mężczyzna nie ma bowiem żadnych wątpliwości. Robi się je po to, aby sprawdzić, czy szpital omyłkowo nie zamienił dzieci.

Z jakiejkolwiek planety przybyłeś...

Zabierz mnie ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Foster said:

Okres czestych imprez mam za soba. U mezczyzny cenie dojrzalosc emocjonalna, pozytywne nastawienie, poczucie humoru. Ponieważ jestem w momencie mojego życia, kiedy jednym z moich marzeń stało się spełnienie się w roli matki - jestem w ciąży ? Obecnie wygląda na to, że będę „happy singiel mamą”, lecz kto wie.... ? Wszystkim poniżej 35 roku życia dziękuję ? Dziękuję również tym, którzy uważajà życie za pasmo problemów i nie sà szczęśliwi. Interesuje mnie zdrowa, spokojna relacja.

Piękne, dojrzałość emocjonalna i pozytywne nastawienie znaczy się co dokładnie według tej pani ? Że przygarnie kinder niespodziankę i jeszcze będzie się z tego kurwa cieszył? Przecież to może być czarny, nie umniejszając niczego afropolakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zuckerfrei napisał:

daj namiary na tą pannę - jestem zainteresowany. 

Foster, nie dawaj. zuck pobawi się nią, zrobi sobie dziecko bez jej zgody, nie pozwoli zrobić testów, poszmaci ją, odbierze jej majątek, wymusi na niej przepisanie akcji KGHM, a potem ją rzuci i dowali jej alimenty za obniżony komfort życia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Myrmidon napisał:

"Kochanie kobiet naznaczonych przeszłością, tych silnych, wymaga wielkiej odwagi. Potrzeba dużo miłości, aby wyleczyć ich rany i rozczarowania.

Przede wszystkim jednak musisz być mądry, gdyż są one na tyle dojrzałe i doświadczone, że nie wierzą już w swoje uczucia, lecz w to co jesteś gotów dla nich zrobić"

Jaki tani szantaż... ja pieprze... :D

 

To tak jakby napisać:

Miłość do bezrobotnych prawików bez przyszłości mieszkających z matkami to piękna przygoda. Ale kobieta łatwa i tania nie podoła wyzwaniu, jakim jest znalezienie w takim kimś prawdziwego mężczyzny ponieważ nie jest ona pełnowartościową kobietą. Nie jest ona godna pocałować księcia zaklętego w oślizłą ropuchę. Tylko jeśli jesteś gotowa do poświęceń, masz w sobie nieskąpane morze cierpliwości i uczucia będziesz potrafiła ociosać ten sflaczały kamień by stał się on twardym posągiem męskości. A jeśli jesteś tanią szmatą jak każda inna szukaj gdzie indziej.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

nie podoła wyzwaniu, jakim jest znalezienie w takim kimś prawdziwego mężczyzny ponieważ nie jest ona pełnowartościową kobietą

Hmm, no tak, ale to jest taki klasyczny "moralniak", czyli odwoływanie się do wartości wyższych, obawiam się, że kobiety mają na to "immunity"

Ale, aż mnie kusi teraz, żeby na jakiejś ofierze wypróbować tą zagrywkę.

To trochę tak jakby powiedzieć, że "Bóg kocha kobiety, które kochają biednych, nie zaradnych mężczyzn"

Już się nie mogę doczekać, jak zobaczę, spazmy jakiejś "wrażliwej" kobiety jak to usłyszy :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.