Skocz do zawartości

Kontakt do mężatki


wapas

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem znowu na portale randkowe. Ogólnie po ostatnich przygodach moje nastawienie się bardzo zmieniło. Nie daję się już wciągać w długie pisanie. Urywam szybko znajomość gdy widzę, że nie ma szansy na spotkanie w dającej się przewidzieć przyszłości. Do tej pory nawet nie zbliżyłem się do tego celu. Jedyne ciekawsze wydarzenie to rozmowa z pewna Panią, zreszta dość schematyczna czyli standardowo co robie w życiu, czego szukam. Pani od razu zaznaczyła, że chce tylko porozmawiać. Od razu mi się skojarzyło, że tak zachowują się mężatki. Nawet ją o to wprost zapytałem, nie dała jasnej odpowiedzi, jednak odebrałem to jako potwierdzenie. Potem sama dała bez proszenia numer telefonu co mnie mocno zaskoczyło. Właściwie to nic o niej nie wiem bo rozmowa była tak krótka, że nawet nie zdążyłem jej zapytać o wiek.

Waham się czy do niej zadzwonić bo okoliczności są dziwne. Przypuszczam, że gdy to zrobię opowie mi swoją historię o niedobrym mężu ale może się mylę. Oczywiście nawet sobie nie wyobrażam, żebym się z nią spotkał. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wapas napisał:

opowie mi swoją historię o niedobrym mężu

40+, 3 dzieci, cellulit na dupie i cycu, mąż kat, stosuje wyrafinowaną przemoc finansową, nie kupił mi 32 pary kozaczków chociaż były w promocji za 2 kafle. Nie wytrzymuje już z nim, chce odskoczni od codziennych kłopotów. Młody, białorycerski bolec mile widziany. Pańcia gwarantuje dyskrecję.

 

1 godzinę temu, wapas napisał:

Oczywiście nawet sobie nie wyobrażam, żebym się z nią spotkał. 

Miejmy taką nadzieję.

  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale zadzwonić dla beki możesz i opisać jakie kity będzie ci wciskać. :D 

Chociaż w sumie szkoda, że pozna twój numer.

8 godzin temu, wapas napisał:

co robie w życiu, czego szukam. Pani od razu zaznaczyła, że chce tylko porozmawiać.

Odpowiedziałeś zgodnie z prawdą, że pracujesz za najniższą krajową i mieszkasz z rodzicami? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wapas napisał:

 Od razu mi się skojarzyło, że tak zachowują się mężatki. Nawet ją o to wprost zapytałem, nie dała jasnej odpowiedzi, jednak odebrałem to jako potwierdzenie. Potem sama dała bez proszenia numer telefonu co mnie mocno zaskoczyło.

 

Krótko.

Na hooy Ci, dosłownie i w przenośni, taka mężatka?

 

Ceń się, mężczyzno!!!

CEŃ!!!

Padlina to domena sępów i szakali.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie rozwala jak się spotykam z laskami z Sympatii, już po 5 czy 10 minutach rozmowy same wchodzą na temat sexu, ale one przygód nie szukają? a jak dochodzi po pierwszym spotkaniu do sexu to jest standardowy takst " jesteś pierwszym facetem z którym poszłam do łóżka na pierwszej randce ".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wapas napisał:

Pani od razu zaznaczyła, że chce tylko porozmawiać

A co miła napisać? Biedz mnie tu i teraz? One zawsze udają cnotki nie wydymki. 

17 godzin temu, wapas napisał:

Od razu mi się skojarzyło, że tak zachowują się mężatki

Nie koniecznie. Panny rozwiedzione, samotne po 30tce mają podobne zachowania. 

17 godzin temu, wapas napisał:

Nawet ją o to wprost zapytałem, nie dała jasnej odpowiedzi, jednak odebrałem to jako potwierdzenie.

Nie zdziwił bym się jak jest w trakcie rozwodu lub separacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozdaje tak szybko numer, to jej małżeństwo praktycznie nie istnieje dla niej albo jest w trakcie rozwodu, separacji, itp.

Tak jak bracia mówią, przecież ona nie napisze Ci wprost: napisz albo zadzwoń, umów się na spotkanie, zorganizuj lokum i wydupcz porządnie. To porządna kobieta.;)

Korzystaj póki chętna i nie słuchaj bzdur, jakie będzie chciała Ci wcisnąć. Po prostu ma chcicę i ewentualnie opcję na znalezienie nowego bankomatu.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do panny, niestety nie odebrała, zostawiłem wiadomość. Obstawiam, że miała po prostu chwilę słabości i raczej się już nie odezwie. W mniej prawdopodobnym wariancie zrobi sobie ze mnie swoją koleżankę. Tych, którzy liczą, że będzie to kolejny o puszczalskich mężatkach muszę uprzedzić,że się rozczarują. Dobrze znam swoje miejsce na tym rynku i nawet gdybym stanął na głowie to nie dam rady jej uwieść. Jednak jest możliwe, że opowie mi sporo ciekawych rzeczy i będzie można się trochę zabawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna jednak oddzwoniła. Na początku wypytała mnie dokładnie o to czym się zajmuję, gdzie mieszkam itd. Potem zaczęło się typowe kobiece narzekanie na wszystko. W tych żalach nie pojawił się mąż wiec zadałem jeszcze raz pytanie czy jest mężatką. Tym razem zaprzeczyła, jestem jednak prawie pewien, że dzień wcześniej na czacie użyła sformułowania, że "nie jest do końca wolna". Tutaj chyba coś kręci. Rzekomo ma 32 lata choć tu też nie mogła się zdecydować. Pracuje za minimalną krajową w jakimś ośrodku resocjalizacyjnym. Nie wiem jak wygląda bo nie przysłała zdjęcia. Ogólnie przygoda zapowiadała się ciekawiej. Mieszka w odległym mieście więc nie za bardzo chce mi się namawiać ją na spotkanie bo musiałbym tam jechać. Oczywiście Pani się tylko chce zaprzyjaźnić co też odbiera mi ochotę na długą podróż.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj i w ogóle nie gadaj za dużo.

Ona po prostu nie chce ci za dużo mówić o sobie.

Zważ, że sie jeszcze nie widzieliście wiec nie wie kim jesteś.

Kto dużo gada robi dużo błędów a byle co kobietę wystraszy, już tak mają.

Dąż do sexu cały czas ale bez natręctwa, nie martw się, ona sama zdecyduje, że ci da jeśli uzna że jesteś wiarygodny i umiesz zamknąć gębę na kłódkę.

Dla bab to pierwszy warunek.

Cóż, czasem trzeba się przejechać, czasem na próżno.

"Nie ma złej drogi do swej niebogi".

Ja w calej tej sytuacji widzę, że ona stara się ocenić czy ci dać.

Chce ale się boi, proste jak pierdolenie.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.