Skocz do zawartości

"Uganiają się za mną młodzi chłopcy"


wojkr

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając pewien portal ( WP) w oczy rzuciła mi się fotka uśmiechniętej pani - starszej o urodzie dyskusyjnej, która opisuje jak to za nią nie latają młodzi chłopcy...

Nie rozumiem, paniom się naprawdę tak wydaję, one wierzą w to?  Czy to pewien mechanizm poprawiania sobie samopoczucia, ... taki plaster na kompleksy ?

Przy czym chcę nadmienić że wielokrotnie się z tym spotkałem i zawsze panie , jak by to określić - nie pierwszych lotów jeśli chodzi o urodę.

Sam miałem kiedyś nie miłą sytuację, kiedy chciałem być miły i poprostu się usmiechnąłem, a głupie babsko w skowronkach kwiczało że ją podrywam i pewne chcę się umówić.

Umieszczam to tu...bo nie mam pomysłu gdzie, temat śmieszny a za razem ponury (no -  ponury, nie uśmiecha mi się być posądzony o fantazje lub lecenie na starą rurę, szanuje siebie)

Ps, warto zerknąć na komentarze.

https://teleshow.wp.pl/wiesia-z-sanatorium-milosci-uganiaja-sie-za-mna-mlodsi-chlopcy-6344010815019137a

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bohaterzy "Sanatorium miłości" bardzo szybko wzbudzili sympatię widzów i stali się gwiazdami telewizji. Nie mają niczego do stracenia, dlatego pozwalają sobie na szczerość. Ostatnie wyznanie Wiesi zwala z nóg"

 

Nie wiem jak Was ale mnie zwaliło z nóg tak , że do tej pory leżę i nie mogę sie podnieść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie temat - sprawa dotyczy takich pań, które uważają że wszyscy je podrywają , zaczepiają, chcą się umawiać.

Wszedzie, na każdym kroku, przy kontakcie z facetami mają przeświadczenie że wszyscy na nie lecą.

Pomijam fakt rubasznych żartów, czy poprostu napierdalanie się z idiotek, aż do sytuacji kiedy poprostu, ktoś stara się być miłym i np. się uśmiecha.

Ogólnie...

comment_vPP2BiYWN7GBCObWKXWT2tYLGryhsGqI

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, dobryziomek napisał:

Sam kilkakrotnie zostałem niesłusznie oskarżony o podrywanie paszteta tylko dlatego, że byłem uprzejmy. 

Otóż to.

 

Poza tym, przyznam sie bez bicia że w sieci jest kilak milfetek w okolicach 60, a trzymają się zajebiście.

 

W tym przypadku, mógł to być np. niewidomy albo niepełnosprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.