Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
wojkr

"Uganiają się za mną młodzi chłopcy"

Recommended Posts

Przeglądając pewien portal ( WP) w oczy rzuciła mi się fotka uśmiechniętej pani - starszej o urodzie dyskusyjnej, która opisuje jak to za nią nie latają młodzi chłopcy...

Nie rozumiem, paniom się naprawdę tak wydaję, one wierzą w to?  Czy to pewien mechanizm poprawiania sobie samopoczucia, ... taki plaster na kompleksy ?

Przy czym chcę nadmienić że wielokrotnie się z tym spotkałem i zawsze panie , jak by to określić - nie pierwszych lotów jeśli chodzi o urodę.

Sam miałem kiedyś nie miłą sytuację, kiedy chciałem być miły i poprostu się usmiechnąłem, a głupie babsko w skowronkach kwiczało że ją podrywam i pewne chcę się umówić.

Umieszczam to tu...bo nie mam pomysłu gdzie, temat śmieszny a za razem ponury (no -  ponury, nie uśmiecha mi się być posądzony o fantazje lub lecenie na starą rurę, szanuje siebie)

Ps, warto zerknąć na komentarze.

https://teleshow.wp.pl/wiesia-z-sanatorium-milosci-uganiaja-sie-za-mna-mlodsi-chlopcy-6344010815019137a

• Haha 2
  • Confused 1

"Bohaterzy "Sanatorium miłości" bardzo szybko wzbudzili sympatię widzów i stali się gwiazdami telewizji. Nie mają niczego do stracenia, dlatego pozwalają sobie na szczerość. Ostatnie wyznanie Wiesi zwala z nóg"

Nie wiem jak Was ale mnie zwaliło z nóg tak , że do tej pory leżę i nie mogę sie podnieść.

65 letnia babcia ma niezłe branie wśród młodych? Na szczęście tylko w swojej wyobraźni. :P

Pani Wiesława.

0007WJBK6OWJ1JKA-C122-F4.jpg

Edited by Morfeusz
  • Like 1

No właśnie temat - sprawa dotyczy takich pań, które uważają że wszyscy je podrywają , zaczepiają, chcą się umawiać.

Wszedzie, na każdym kroku, przy kontakcie z facetami mają przeświadczenie że wszyscy na nie lecą.

Pomijam fakt rubasznych żartów, czy poprostu napierdalanie się z idiotek, aż do sytuacji kiedy poprostu, ktoś stara się być miłym i np. się uśmiecha.

Ogólnie...

comment_vPP2BiYWN7GBCObWKXWT2tYLGryhsGqI

• Like 1

Nie wiem jak mam to skomentować :)

Sam kilkakrotnie zostałem niesłusznie oskarżony o podrywanie paszteta tylko dlatego, że byłem uprzejmy. 

• Haha 1

Żaden sukces, jeśli młodzi chłopcy nie biegają za nią z pierścionkiem zaręczynowym.

Edited by koksownik

50 minut temu, dobryziomek napisał:

Sam kilkakrotnie zostałem niesłusznie oskarżony o podrywanie paszteta tylko dlatego, że byłem uprzejmy. 

Otóż to.

Poza tym, przyznam sie bez bicia że w sieci jest kilak milfetek w okolicach 60, a trzymają się zajebiście.

W tym przypadku, mógł to być np. niewidomy albo niepełnosprawny.