Skocz do zawartości

To na poważnie, czy też żart?


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Znalazłem pewien film, w którym pewien youtuber chwali się, że ma córkę. Wszystko pięknie fajnie, cieszą się, gość jest wzruszony, urodziła się córka... Ale jest czarna, a oni są biali. W dodatku w komentarzach żadnych słów o tym. O co tu chodzi? To jakiś prank? 



PS. Chyba jest mowa, że adoptowane. Mimo wszystko dziwne...

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Imbryk napisał:

A co widzisz dziwnego?

Podejrzewam że kolega, jak i duża część męskiego towarzystwa tutaj, tak zapędziła się w swoim ''oświeceniu'', że przeszli do ataku i doszukiwaniu się problemów, tam gdzie ich nie ma, co jest kolejną formą matriksa :P 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma żadnej afery, skoro dziecko jest adoptowane, ale przypomniał mi się ten suchar:

 

Cytat

Małżeństwo uprawia stosunek po czym żona do męża:
-Kochanie ja w ogóle nie mam orgazmu. Nie mam z tego przyjemności. A może zatrudnimy murzyna i będzie mi tańczył, co?
Mąż się zgodził. No i jest ten Murzyn i tańczy, małżeństwo nadal się kocha i żona znowu:
- Skarbie znów nic, nie mam orgazmu. Mąż zrozpaczony nie wie co zrobić. Więc żona na to:
-Kochanie a może zamienisz się z murzynem i Ty będziesz tańczył? Mąż myśli i myśli no i się zgodził. Mąż tańczy, murzyn kocha się z jego żoną. Kobieta jeden orgazm, drugi, jęczy jak szalona. Na to wszystko mąż krzyczy:
-WIDZISZ MURZYN TAK SIĘ TAŃCZY!!!!!

:blink:

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Czyli nie ma żadnej afery, skoro dziecko jest adoptowane, ale przypomniał mi się ten suchar:

 

:blink:

Straszny suchar, straszny na prawdę. Moje piwo wyschło. 

 

Też czasem tak mam, że prawda o matriksie wpływa, że czasem trochę nazbyt agresywnie dyskutuje o relacjach damsko męskich :P 

Na spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.