Skocz do zawartości

Co kobieta może zaoferować mężczyźnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie nie spytam, gdzie nie obejrzę na internecie jakichś filmików. To kobieta zawsze wymaga.

To co oprócz wymagań możecie, mężczyźnie, który jest szczęśliwy sam ze sobą, możecie zaoferować? Bo jak widzę, są to same minusy.

Edytowane przez Vstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks, czułość, więź, psychiczne wsparcie, towarzystwo.

Gotowanie.

Dodam też, że ten samotny, szczęśliwy meżczyzna nie ma obowiązku wchodzić w związek z kobietą.

Może sobie żyć szczęśliwie sam, od czasu do czasu korzystając z prostytutek.

Nikt mu tego nie broni, nikt go do związku nie namawia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od kobiety  ale ogólnie będą przede wszystkim dawać to czego same potrzebują. Chcesz wiedzieć czego będą wymagać zobacz jaki jest jej ojciec gorzej jak nie wychowywała się bez wzorca faceta wtedy mocno się zastanów czy nie lepiej zrobić flaszkę z kolegami. Takie moje zdanie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, Vstorm said:

Gdzie nie spytam, gdzie nie obejrzę na internecie jakichś filmików. To kobieta zawsze wymaga.

To co oprócz wymagań możecie, mężczyźnie, który jest szczęśliwy sam ze sobą, możecie zaoferować? Bo jak widzę, są to same minusy.


Co może zaoferować, a co naprawdę oferuje to często dwie kompletnie rózne sprawy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, brama85 napisał:

A ty czujesz się obserwując ją, jakbyś był w najlepszej galerii sztuki

Gołe baby to spacerują tylko w galeriach sztuki współczesnej.

 

15 minut temu, brama85 napisał:

Życzę ci, żebyś kiedyś doświadczył jak kobieta krząta się po twoim domu w samej bieliźnie. Jej ciało jest piękne i cię bardzo podnieca

No dobra,  dają przyjemność wizualną (w bieliźnie) oraz korzyść organizacyjną (krzątanie).

 

35 minut temu, deomi napisał:

psychiczne wsparcie

No tu się nie zgodzę. Więcej nacisku niż wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kobietom nie ufam. Wiem jakie są, pytanie kierowałem głównie do Pań tutaj. Zapytałem, bo każdy pyta jakich mężczyzn oczekują.

A nikt nie pyta, co mogą zaoferować.

Wsparcie? Po roku, wcześniej lub później. Zamiast wsparcia, to nóż w plecy. Jak ktoś jest głupi i nie podpisze intercyzy, to jest w dupie.

Dzieci? A no fakt. 30% mężczyzn wychowuje nie swoje dziecko i nawet o tym nie wie. A później co? Słyszysz za 20 lat, że nie jesteś moim ojcem.

Materializm, no i te porównywanie. A bo chłopak koleżanki, kupił jej.... Te sugestie i ta chęć pieniędzy.

Ciągle trzeba dostarczać jej emocje. To jest wyczerpujące na dłuższą metę. Można nabawić się jakiej nerwicy.

Karanie seksem i nagradzaniem nim. Ciągłe manipulowanie. Odwracanie kota ogonem i wybielanie się.

By na końcu przeskoczyć na inną gałąź. I ta zmienność, dziś cie "kocha", jutro ma nowego i nie poznajesz tej kobiety co na początku.

System prawny i większość społeczeństwa przeciw tobie. Bo jak to tak, zwrócić uwagę kobiecie! Samochód. :)No bo ona. na piechotę chodzić do ciebie nie będzie.

Lenistwo do zmiany samej siebie. Już nie wspomnę o zobaczeniu mężczyzny, dopiero wtedy jak coś osiągnął. Jak dla mnie jest to podłe.

W dodatku humorki i fochy. Nawet za mówienie prawdy do niej. Jest jeszcze wiele minusów. Ale nie chce mi się już pisać. Już zwierzę, ma więcej miłości.

Nie zaufam w ogóle żadnej kobiecie, nawet jakby zapierała się nogami, że ona to jest inna.

Cóż z tego, że uwielbiam kobiecość, ciekawicie mnie od zawsze. Ale bycie z wami, to prawie same minusy.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vstorm napisał:

Nie zaufam w ogóle żadnej kobiecie,

I bardzo dobrze....

 

4 minuty temu, Vstorm napisał:

uwielbiam kobiecość

I bardzo dobrze, poznawaj i korzystaj z tego. One nie sa takie zle jak sie dobrze przeczyta instrukcje obsugi to bywa z nimi przyjemnie. A co do pytania,ja zadaje sobie  " do czego jest dla mnie potrzebna kobieta?". I zadna kobieta do tej pory nie potrafila odpowiedziec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kobieta może zaoferować?

Wsparcie emocjonalne i finansowe.

Seks na zawołanie.

Dobre jedzenie.

Dobre wypieki.

Czułość i zrozumienie.

Rodzinę i wspólne dzieci.

Wspólne spędzanie czasu tam gdzie facet chciałby (odpoczynek).

Wspólne realizowanie pasji.

Ciekawa rozmowa.

Pomoc w robieniu zakupów czy realizacji wcześniej ustalonych planów.

 

To jest to co mi przyszło na myśl.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele oczekujesz od kobiet takie mam wrażenie ja popełniałem ten sam błąd. Oczekuj tu i teraz małych przyjemności ciekawego spotkania i tyle tej chwili nie zakładaj czegoś na dłużej coś ci nie pasuje to mów jej i egzekwuj. Bądź sobą nie rezygnuj z tego jaki jesteś jak coś jej nie pasuje to niech sobie idzie gdzie indziej będzie kolejna. Nie traktuj z założenia kobiety poważnie bo nie są poważne mimo że to ciągle podkreślają bądź poważny, zachowuj się jak dorosły. A jak pojawią się problemy to przybiegają jak małe dziewczynki i płaczą wtedy jest moment by jej powiedzieć bądź poważna. Nie ma czegoś takiego jak karanie seksem jak ci nie daje idź do innej oczywiście jak rozmowa nie pomoże. Ja na przykład unikam seksu na zgodę jest kłótnia nie ma seksu bo się nauczy i będziesz miał przejebane. Kobieta jak dziecko sprawdza swojego partnera codziennie obserwuje wykorzysta każdą słabość oczywiście są takie co wykorzystują to często i takie które robią to bardziej łagodnie delikatnie pozostawiając swojemu facetowi odrobinę wolności dokładnie tyle by nie czuł się więźniem powoli wywierając lekki lecz stanowczy nacisk. Mam  przyjaciółkę  ja mowie   na nią ziomek z cipą zaznaczam nie ma seksu inaczej to nie był by ziomek ale ziomek kobieta to nie ziomek facet ale pierwsze co powiedziała do nowej laski mojego brata podobasz sie mi jeszcze trzeba cie tylko nauczyć jak kierować facetem tak by nie wiedział że jest kierowany.. Trzeba mieć zasady nie ma że boli.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako facet oczekuje od kobiety  by dobrze się czuć w jej towarzystwie , mieć możliwość odpoczynku by nie cisnęła z tematem plus potrzeby fizyczne i wzrokowe oraz odrobinę szaleństwa. No to zapodałem mount everest.

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:
19 minut temu, calandra napisał:

Pomoc w robieniu zakupów czy realizacji wcześniej ustalonych planów.

Pomoc w spompowaniu nadwyżek finansowych.

Widzę, że nie zrozumiałeś. W takim razie podam Ci przykład:

Mam swoje pieniądze, które zarabiam i często to ja robię za nie zakupy na wspólny obiad czy kolację. W konsekwencji facet nie musi dodatkowo po pracy iść do sklepu, czy robić zakupów.

 

Nie rozumiem więc gdzie widzisz w tym to co piszesz.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.