Skocz do zawartości

Co kobieta może zaoferować mężczyźnie?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Cuba Libre napisał:

Myślę, że obawa przed owadami jest dość naturalna wśród kobiet.

Jeżeli kobieta ma dbać o "ognisko domowe" to powinna radzić sobie również np z usuwaniem pajęczyn i ich producentów.

 

6 minut temu, Cuba Libre napisał:

Ja mu pozwalam poczuć się przy mnie mężczyzną.  Wy tego potrzebujecie.

Tak, mogę zawiesić firanki, bo jestem wyższy.

Mogę wnieść przysłowiową lodówkę bo jestem silniejszy, ale ćma, mucha czy pajęczynka...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan tak się zastanawiałam, dlaczego my kobiety mamy część z dziecka (oczywiście różny stopień).

Wydaje mi się, tak głośno myślę :D, że to już w genach mamy z racji iż stworzone jesteśmy by rodzić, a co za tym idzie, bycie z dzieckiem, a że dziecko z racji, że jest dzieckiem, to kobieta siłą rzeczy przejęła takie zachowania, a mężczyzna, polujący - walczący nie myśli w większości o zabawie tylko skupia się by przetrwać. Myśli - relaksując się :D.

Tak, że troszkę trzeba brać poprawkę i z przymrużeniem oka, fakt, że co po nie którzy przesadzają, ale to już trzeba się dopasować, co komu odpowiada. :D.

No i dziś już troszkę inaczej mężczyźni muszą walczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał:

Co może? Co tylko chce. Co powinna? Dokladnie to czego sama oczekuje.

Żaden mężczyzna nie napisałby tego, faktycznie Ty troll albo baba.

Ja osobiście wolę typ kobiety jak @Cuba Libre, niż takie co same się biorą za rozpalanie grilla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Cuba Libre napisał:

Takie kobiece, i że nie zamieniłby mnie na jakiegoś innego towarzysza tej podróży. Na jakąś niewzruszoną, silną laskę, która dotrzymywałaby mu zawsze kroku

Haj hormonalny, potocznie zwany zakochaniem. Pogadamy, jak mu przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Żaden mężczyzna nie napisałby tego, faktycznie Ty troll albo baba.

Ja osobiście wolę typ kobiety jak @Cuba Libre, niż takie co same się biorą za rozpalanie grilla.

 

No to nie narzekaj że księżniczki księżniczkują. Ja od księżniczki wolę pannę co jak zajdzie potrzeba to będzie zdolna to sama się za cos wziąć a nie miś to,miś tamto a jak nie to zmiana misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn A niech sobie księżniczkuje, już taką miałem i ciągle wkurwa miała bo byłem jedyną osobą, która nie była ba każde zawołanie. Wszystko jest dla ludzi, tylko ytzeba wiedzieć jak się obchodzić ze zwierzęciem, to wtedy nawet lwa możesz mieć.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Żaden mężczyzna nie napisałby tego, faktycznie Ty troll albo baba.

Ja osobiście wolę typ kobiety jak @Cuba Libre, niż takie co same się biorą za rozpalanie grilla.

 

Dawniej na wsi to kobiety i łepek kurze siekierą obcięły , oskubały, wypatroszyły i obiad z tego ugotowały.

Obecne "ksiemżniczki" to pazury mają takie, że będąc na łonie natury tyłka sobie nie podetrą same bo bidetu brak ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Dawniej na wsi to kobiety i łepek kurze siekierą obcięły , oskubały, wypatroszyły i obiad z tego ugotowały.

Obecne "ksiemżniczki" to pazury mają takie, że będąc na łonie natury tyłka sobie nie podetrą same bo bidetu brak ;)

Wiem, byłem z taką ;) i tak to prawda co piszesz, miała dwóch braci a to Ona chciała królikowi łeb ucinać.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 17:30, deomi napisał:

Seks, czułość, więź, psychiczne wsparcie, towarzystwo.

Gotowanie.

Dodam też, że ten samotny, szczęśliwy meżczyzna nie ma obowiązku wchodzić w związek z kobietą.

Może sobie żyć szczęśliwie sam, od czasu do czasu korzystając z prostytutek.

Nikt mu tego nie broni, nikt go do związku nie namawia.

 

Sex po czasie znika, czułość znika szybciej niż sex, towarzystwo mam kolegów, wsparcie nie sądzę. Dziś kobieta tylko bieże i nie patrzy na konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Taboo napisał:

y musisz naprawdę dobrze dupą kupczyć że ktoś z Tobą jest.

 

Albo wybierasz samych patologicznych rycerzy.

 

No kurna horror nie dziewczyna.

Akurat niczym nie kupczę. 

Jetem dość wstrzemięźliwa seksualnie, uważam bowiem, że przede wszystkim powinna się między nami rozwijać więź duchowa (rozwijanie wspólnych zainteresowań i towarzyszenie sobie w ekstremalnych sytuacjach, to zbliża prawdziwie), a nie zmysłowość, która mogłaby wszystko przysłonić, nie dopuszczając przy tym do rozwoju miłości między nami.

Przecież seksu, to on może mieć pod dostatkiem, biorąc pod uwagę jego aparycję, finanse, poczucie humoru i wszystko inne, co przyciąga kobiety.

Tu trzeba czegoś więcej, co zadziała na ducha, a nie na jego zmysły.

 

W każdym razie hajem hormonalnym bym tego nie nazwała.

Między innymi dlatego, że już długo ze sobą jesteśmy, a przez to, że wszędzie mnie ze sobą zabiera, typu jakieś spływy kajakowe, spanie w lesie, wdrapywanie się na góry, powoduje, że stajemy się sobie bliżsi. I gdym rzeczywiście ciągle księżniczkowała, to pewnie w ogóle bym z nim nigdzie nie jeździła, tymczasem ja jestem zawsze na tak.  A to, że czasami sobie zapłaczę, to co w tym jest złego. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

to powinna radzić sobie również np z usuwaniem pajęczyn i ich producentów.

Ja również mam wstręt i boję się owadów i pająków - zdarza mi się piszczeć na ich widok??? gdy są niebezpieczne blisko, :D

ale jednak moje reakcje nie są aż tak komiczne, przerysowane jak u @Cuba Libre i (przeważnie:D) sama potrafię się przemóc i zabić np pająka,

bo skoro się go boje to chyba logiczne, że wolę żeby był martwy. :lol:

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam lęk przed pająkami - ale takimi wielkimi :D (kiedyś od znajomych dostałam skórę ptasznika - piękny, ale i tak nie chciałabym się z nim spotkać oko w oko w realu :D, za szybką - spoko :D, cieszyłam się z dzieciakami jakiś czas tym widokiem, ale postanowiłam by dzieci do szkoły zaniosły jako prezent i przy okazji będzie służył jako eksponat - nauczyciel bardzo się ucieszył i uczniowie - fajna sprawa) :).

Zaś maluchy specjalnie trzymam w domu - ponoć na szczęście :D.

Czasami się zdarzy jak zabłądzi, bądź zboczy z trasy, to odkurzacz go chrupnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 18:51, calandra napisał:

Co kobieta może zaoferować?

Wsparcie emocjonalne i finansowe.

Seks na zawołanie.

Dobre jedzenie.

Dobre wypieki.

Czułość i zrozumienie.

Rodzinę i wspólne dzieci.

Wspólne spędzanie czasu tam gdzie facet chciałby (odpoczynek).

Wspólne realizowanie pasji.

Ciekawa rozmowa.

Pomoc w robieniu zakupów czy realizacji wcześniej ustalonych planów.

 

 

No pojechałaś typowo po babsku, żadne z tych Twoich przemyśleń w moim byłym małżeństwie nie miało miejsca. To są twoje pobożne życzenia co do mężczyzn dla niepoznaki

napisane co może zaoferować .Zapomniałaś dodać o praniu, no ale ja mam pralkę "Zanussi" co pierze wszystko oprócz sumienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Florence napisał:

zabić np pająka,

bo skoro się go boje to chyba logiczne, że wolę żeby był martwy. :lol:

3 godziny temu, Nefertiti napisał:

Czasami się zdarzy jak zabłądzi, bądź zboczy z trasy, to odkurzacz go chrupnie :D

To są morderstwa z zimną krwią @Florence i @Nefertiti. Wstydźcie się :P ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Florence napisał:

i (przeważnie:D) sama potrafię się przemóc i zabić np pająka,

Przywykłam, że mój tato zwykle interweniował w domu, jak był jakiś pająk czy pszczoła.

Zwykle to jego wołałam/wołam, gdy ujrzałam pająka. Nawet o 4 w nocy, kiedy do pokoju wskoczył mi pasikonik albo ćma. Raz to miałam wrażenie, że ćma mi weszła pod łóżko. Oczywiście tato odsuwał łóżko w tym wszystkie meble w moim pokoju. Niemniej miałam wrażenie, że on tam jest, iż musiałam się wynieść z pokoju i poszłam spać do mamy.

To jest jak jakaś fobia. Niektórzy mają na punkcie żab.  A ja panikuję na widok takich owadów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 17:13, Vstorm napisał:

Gdzie nie spytam, gdzie nie obejrzę na internecie jakichś filmików. To kobieta zawsze wymaga.

To co oprócz wymagań możecie, mężczyźnie, który jest szczęśliwy sam ze sobą, możecie zaoferować? Bo jak widzę, są to same minusy.

Ja swojemu męzczyźnie oferuję wsparcie, pomoc, miłość, zaufanie, wspólne spędzanie czasu, poczucie bezpieczenstwa,bliskosc,  za jakis czas byc moze dziecko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2019 o 15:28, Rodanek napisał:

No pojechałaś typowo po babsku, żadne z tych Twoich przemyśleń w moim byłym małżeństwie nie miało miejsca. To są twoje pobożne życzenia co do mężczyzn dla niepoznaki

napisane co może zaoferować .Zapomniałaś dodać o praniu, no ale ja mam pralkę "Zanussi" co pierze wszystko oprócz sumienia. 

Pojechałam po babsku hmm... co za spostrzeżenie.

Przykro mi, że nie miałeś. Nie moja wina.

 

Pranie może każdy zrobić i nie wymaga to niczego szczególnego, zależy jak się dogadasz z partnerką czy żoną.

 

To nie są moje pobożne życzenia. To jest to czego doświadczyłam. W swoim związku staram się to wszystko realizować a i u znajomych często to widzę.

 

Masz inne doświadczenie, ok, nie neguję. Ale wszystkich ludzi na świecie nie znasz. Każdy z nas może mieć inne doświadczenia życiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 18:51, calandra napisał:

Co kobieta może zaoferować?

Wsparcie emocjonalne i finansowe.

Seks na zawołanie.

Dobre jedzenie.

Dobre wypieki.

Czułość i zrozumienie.

Rodzinę i wspólne dzieci.

Wspólne spędzanie czasu tam gdzie facet chciałby (odpoczynek).

Wspólne realizowanie pasji.

Ciekawa rozmowa.

Pomoc w robieniu zakupów czy realizacji wcześniej ustalonych planów.

 

To jest to co mi przyszło na myśl.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Proszę pokaż mi taką kobietę odrazu się ożenie i nawet intercyzy nie będzie, pokaż mi taką co nie będzie szukała dzióry w całym i zawsze będzie przy mnie i nie będzie szukała lepszej gałęzi. A teraz zejdzmy na ziemię bo to co napisałaś to największy stek bzdór od jaki od lat nie słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.