Skocz do zawartości

Araby i nastolatki


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

Całkowicie przypadkiem trafiłem na taki post: 

 

 

Jakiś arab: Hej
Ja:

 

51016008_640462726394736_549721309409234

 

Generalnie chodzi o to, że jeśli jakiś arab odezwie się do dziewczyny, to ona już do niego leci i oznaczajcie takie koleżanki. 

 

W komentarzach jest zalew nastolatek, które piszą "haha to ja" albo "haha to my XDD" lub "haha to ty". Dziewczyny coś wspominają mgliście o swoich przygodach na mieście, albo na wakacjach. Domyślnie z arabami. Jedna z dziewczyn, którą mam w znajomych też się tam oznaczyła z koleżanką i napisała coś co wskazuje, że ją też to za jakiś czas coś niegrzecznego z tym tematem czeka.

 

Moje osobiste odczucia, to wymioty i kompletne obrzydzenie do tych dziewczyn.

 

Coraz bardziej utwierdzam się w takiej totalnej niechęci do czegokolwiek poważnego z kobietami i jakichkolwiek poświęceń dla nich. O idealizacji, to nie ma nawet mowy. Głębsze uczucia znikają.

 

Ty się staraj, a Ahmed ma za pochodzenie.

 

Wiem, że zawsze może trafić się normalna dziewczyna, ale ten niesmak jakoś przelewa się u mnie z kobiety na kobietę.

 

Edit: Ciekawe też jest, że sporo dziewczyn wspomina coś o piszących do nich arabach.

Edytowane przez SławomirP
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to ja nie zauważyłem wśród rówieśniczek jakiegoś zainteresowania arabami. W akademiku, w którym mieszkam jest sporo arabów, a także innych erasmusów różnych nacji - Niemców, Hiszpanów, Włochów i jakichś murzynów niewiadomo skąd. Nie ma jednak żadnej interakcji pomiędzy nimi, a Polkami (Polakami zresztą też). Znam raptem jedną dziewczynę z całych studiów, co się buja z arabem. Reszta nawet z nimi nie rozmawia. Podobnie, ku mojemu zdziwieniu nie widzę żadnego zainteresowania Polakami przez Ukrainki i również nie znam żadnej takiej pary. Raczej wygląda to tak, że Ukraińcy trzymają się ze sobą, Polacy ze sobą, a erasmusy ze sobą i wszelkie mieszania są wyjątkowo rzadkie.

 

EDIT: Aczkolwiek przypomniała mi się jedna rzecz. Kiedyś mieszkał w akademiku gość z Ameryki Południowej. I w akademiku raczej kobiety miały na niego wyjebane. Z drugiej strony kolega, który z nim mieszkał i chodził z nim na kluby mówił, że ma tam wyjątkowe branie. Ciekawi mnie czy to specyficzny typ kobiet leci na taką egzotykę czy może te dziewczyny z akademika mają opory związane z opinią społeczną i dlatego się izolują od obcokrajowców.

Edytowane przez Waginator
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że na arabów lecą zazwyczaj nieatrakcyjne polki.

 

Poznałem kilka kobiet, które związały się z arabem i wszystkie miały sporą nadwagę. Te ładne lecą zazwyczaj na niemców, amerykanów, skandynawów .

 

Brzydszym pozostają araby.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.