Skocz do zawartości

Zapach z ust


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem bracia, jak wiadomo śmierdzący zapach z ust, jest bardzo nie przyjemny, dlatego chciałem Was spytać, jak powiedzieć do osoby której śmierdzi z ust, że po prostu jej śmierdzi ale starając się jej nie urazić tym, oraz jak sprawdźcie czy nam nie śmierdzi z gęby, oraz czy dbacie tylko o zęby, czy język też czyscicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się piosenka:

 

 

Co do tematu to ja osobiście nie mówię tylko dość szybko staram się znaleźć poza zasięgiem takiej osoby.

 

Jednocześnie nikt mi nigdy nie powiedział że mi jedzie, więc albo nie jedzie albo ludzie są tak spragnieni przebywania ze mną, że biorą smród jako słodką cenę.

 

Trzeba regularnie myć zęby (język i podniebienie czasem jak sobie przypomnę mi się zdarzy), mieć przy sobie miętówki no i sprawdzić medycznie czy nie ma problemów z uzębieniem, jamą ustną generalnie, trawieniem, układem pokarmowym, hormonami, minerałami itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz problem by powiedzieć to swojej lasce wprost, to dyskretnie poproś jej przyjaciółkę by z laska pogadała. Do czasu załatwienia problemu zajmujesz się tymi drugimi i trzecim wargami ?

 

Jeśli Ty masz problem u siebie, to: kontrola u dentysty, poczytaj o higienie jamy ustnej lub problem z żoładkiem i dietą masz. 

 

Jeśli ktoś inny, to powiedz wprost na osobności, że to jest objaw jakiegoś problemu zdrowotnego i że się martwisz o zdrowie tej osoby i dlatego o tym mówisz. Szczera troska nie jest wstydliwa. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tim2049 napisał:

Jeśli masz problem by powiedzieć to swojej lasce wprost, to dyskretnie poproś jej przyjaciółkę by z laska pogadała. Do czasu załatwienia problemu zajmujesz się tymi drugimi i trzecim wargami ?

 

Gorzej jak dwie pierwsze wargi brzydko pachną, a trzecia i czwarta ma grzybice :lol:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małachow pisał, że w wypadku takich problemów warto rzucić okiem na stan .. jelit. Dokładnie chodzi o oczyszczenie tego miejsca. Podobno również związany z tym jest stan wątroby, i ją też należy oczyszczać, a to są dwa newralgiczne punkty w ciele.

Jelita - Małachow " Oczyszczanie organizmu. Podstawy samouzdrawiania"

Wątroba - oczyszczanie zalecane po zrobieniu porządku z jelitem grubym - http://humel.pl/2016/04/26/oczyszczanie-watroby-i-woreczka-zolciowego-instrukcja-krok-po-kroku/

Dodatkowo pobawić się w test sody i picie octu jabłkowego na czczo.  https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

 

Również polecam wyrzucić na dobre pasty z fluorem, i polecam zrobić coś samemu. https://sekrety-zdrowia.org/pasty-do-zebow-domowe/ osobiście używam pasty do zębów bentonitowej, i to działa fantastycznie.

 

Jest mało prawdopodobne, że po takich operacjach zapach nadal będzie się utrzymywał.

 

Gdy nie zostaną wyeliminowane problemy w zarodku, żadne odświeżacze nic nie pomogą.

 

Dbanie o stan wyłącznie jamy ustnej i liczenie na cud, że to pomoże, jest jak wiara że samochód, który ma wgniecenie nagle sam się naprawi, bo go myjemy. Życie tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Messer napisał:

Małachow pisał, że w wypadku takich problemów warto rzucić okiem na stan .. jelit. Dokładnie chodzi o oczyszczenie tego miejsca. Podobno również związany z tym jest stan wątroby, i ją też należy oczyszczać

Dokladnie, smród z jamy ustnej nie zawsze jest tylko z powodów zębów, a te halitomin itd to tylko tłumienie co daje chwilowy efekt. Ja akurat mam problem z migdałami (często mi ropieja i generalnie często wydzielina mi scieka po tylnym gardle, myślę że dlatego że palilem papierosy, mariuana i wiadomo gastro było to jadłem tyle że hoho, na szczęście otrzezwialem w porę i od 3miech czysty) teraz mam zamiar zrobić głodówke 10dniowa, czytałem że dobrze może zadziałać i może pomóc, a jeśli nic to nie zmieni, to wycięcie migdałów w sumie i tak miałem przerosniete, przez co mam lekki niedosluch, ale jakoś nie przeszkadzalo mi to, wolę lekki niedosluch, niż później problemy z płucami, bo jak wiadomo migdały chronią płuca, ale teraz wolę problemy z płucami, niż do końca życia by mi śmierdzialo z ust jakąś glinizna haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.